Pārejiet no grafiskā uz tīmekļa dizainu septiņos vienkāršos soļos

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 27 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Maijs 2024
Anonim
CS50 2014 - Week 4
Video: CS50 2014 - Week 4

Saturs

Ja esat nesen pabeidzis dārgu dizaina skolu vai esat iecerēts pašmācīts dizainers, kurš vēlas vispirms ienirt aizraujošajā tīmekļa dizaina pasaulē, bet pārāk baidās no žargona, tehnoloģiju cilvēkiem un CSS, pārtrauciet!

Lai būtu aktuāls 21. gadsimtā, jums jābūt daudzdisciplināram. Vēl svarīgāk ir tas, ka pieprasījums pēc tīmekļa dizaineriem ir liels pat tajā nežēlīgajā ekonomikā, kurā atrodamies.

Nesen HOW interaktīvā dizaina konferencē es dalījos ar septiņiem soļiem, lai kļūtu par lietotāju pieredzi vērstu grafisko dizaineru ar 500 grafiskajiem dizaineriem. Auditoriju veidoja plašs dizaineru loks - daži, kas bija tikai drukāti, un citi, kas drukāja un tīmeklī. Viņiem visiem bija viena un tā pati pārsteidzoša pieredze - viņi visi ir saskārušies ar problēmām, kas saistītas ar tīmekļa projektiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir koda pārveidojumi, sarežģīta mijiedarbība ar programmētājiem vai klientu vēlmju iestatīšana un pārvaldīšana.

Vai kāds no šiem izklausās pazīstams?

Kāds ir noslēpums, lai kļūtu par veiksmīgu uz lietotāju pieredzi vērstu dizaineru? Šeit ir septiņi soļi:


1. Beidziet teikt, ka runa ir par tehnoloģiju

Pārtrauciet sev un citiem teikt, ka tas attiecas uz tehnoloģijām vai ka jūs nezināt, kā izveidot vietni. Cik reizes esmu dzirdējis no studentiem un profesionāļiem: “Ak, es
nevēlaties iet tīmeklī. "" Es nevēlos kodēt. " Mani gan sadusmo, gan skumji redzēt, kā jaunie dizaineri un klienti ir paralizēti bailēs no “tehnoloģijām”. Tīmekļa dizaineri ir visdažādākie. Ir dizainers Flaky / Dorky, kurš ir gan vizuāli, gan tehniski orientēts hibrīds, kas var vienlīdz labi izstrādāt un kodēt. Jums ir arī ‘Evil / Dorky’ dizainers, kurš labāk padara stiepļu rāmjus un blokshēmas, nekā izstrādā seksīgas pogas. Vai arī jūs varat būt līdzīgs man un būt “nepatīkams / pārslains” dizainers, kurš labāk pārdot idejas. Nosakot, kas ir jūsu stiprās puses, arī varēsit stiprināt jūsu tīmekļa projektus.

Ja vēlaties uzzināt, kāda veida dizaineri esat (vai izstrādātājs vai stratēģis), izmantojiet mana FEDO (Flaky, Evil, Dorky, Obnoxious) novērtējuma beta versiju.


2. Sadarboties - tas attiecas uz grupām

2010. gada novembra Fast Company rakstā Hyper Island rīkotās apmācības darbnīcas lielās Ņujorkas reklāmas aģentūras radošais direktors tika citēts, sakot: "Visa šī" sadarbība, mēs strādāsim kopā kā komanda "... I šķiet, ka tas ir grūti. ” Tas ir tāpēc, ka interaktīvā dizaina izstrāde prasa biznesa, radošu, tehnoloģiju un mārketinga cilvēku sadarbību. Katram no viņiem projektā ir atšķirīgas intereses.

(Ļaunais) biznesa dalībnieks rūpējas tikai par IA, (Pārslāņojošās) radošās komandas dalībnieku interesē tikai estētika un viņu līdzcilvēki, kuri domā, ka viņi ir forši, (Dorkijas) izstrādātājs ir noraizējies par to, ka tas darbojas, un (nepatīkams) mārketinga dalībnieks - kurš parasti uz brīdi netiek rādīts attēlā - rūp tikai tad, ja viņi var sazināties ar “vērtību balstu” visos savos “kanālos” - tradicionālajos, digitālajos, PR, sociālajos medijos un tā tālāk.

Viņi visi tāpat varētu runāt dažādās valodās. Ir tikai viens tā, kā es personīgi esmu varējis vadīt šo patieso Bābeles torni, un tas ir 3. solis.


3. Klausieties - tas nav par jums

Runa nav par to, ko biznesa ieinteresētās personas uzskata par jaunāko un lielāko tendenci. Nav runa par to, kā radošā ieinteresētā puse domā, ka viņu portfelī izskatīsies labi. Runa nav par jaunāko un lielāko, ko tehnoloģiju ieinteresētās puses vēlas izmēģināt. Runa nav par mārketinga ieinteresēto personu radīto tik lielu troksni visos iespējamos kanālos. Viena kopīgā valoda, kuru esmu varējis izmantot, lai veicinātu sadarbību starp visām šīm dažādajām ieinteresētajām pusēm, ir - lūdzu, bungas loma - lietotāji. Tas ir par to, kādi mērķi ir mērķa lietotājiem un kas viņiem ir vajadzīgs no jums, lai sasniegtu šos mērķus ... Tas ir par to, lai uzzinātu, kas viņi ir, izmantojot datus, tendenču izpēti un veselo saprātu. Tas ir par lietotāju testēšanu un faktiski klausoties ĪSTIEM LIETOTĀJIEM!

Tas ir par kopīgu darbu, lai noteiktu prioritātes, kādas funkcijas un funkcionalitāti nosaka lietotāju vajadzības.

Jūs veidojat daudzdimensionālu pieredzi, kas pastāv laikā un telpā, un cilvēku stāsti ir savīti katrā jūsu pieņemtajā lēmumā - līdz pat pikseļu līmenim.

Labi Hosē, tad kā es to daru?

4. Neveiciet “tā”: noformējiet “kāpēc”

Mūsu uzdevums nav to projektēt. Tas ir, lai uzzinātu un parādītu “kāpēc” stāstu un novērstu visas barjeras starp “kāpēc” un lietotāju, kurš saka “paldies, kas atbilst manām vajadzībām ...”.

Runa nav par to, ka es domāju, ka tam vajadzētu būt šādam - vai arī tam vajadzētu būt tādam. Tas ir par to, ka “tas” atbilst stāstam par “kāpēc”.

Ja jūs mani pazaudējāt tur, ļaujiet man dalīties ar jums, kā mēs visu to turam taisni.

Lai pārvaldītu stāstu par to, kāpēc mēs izmantojam to, ko mēs saucam par “Pikseles mīlestības trīsstūri”.

Jūsu vietni vai interaktīvo pieredzi nosaka trīs lietas - vai tas būtu mobilajā, vai citādā veidā: kas jūs esat, kas ir jūsu lietotāji un kādi ir jūsu biznesa mērķi.

Vispirms mēs definējam, kas jūs esat. Kas tu esi? (Klients). Visticamāk, jūs to jau zināt - mēs to tikai apstiprinām kopā. Lai to izdarītu, mēs izmantojam vairākus dažādus vingrinājumus, bet viens no visefektīvākajiem ir vingrinājums, kas palīdz definēt uzņēmuma zīmola paziņojumu. Tā kā mēs parasti tiek pieņemti darbā, lai izstrādātu un izveidotu vietni, mēs to saucam par “vietnes paziņojumu”. Mēs vēlamies pārliecināties, ka mums ir skaidrs, ka mēs nepārstrādāsim jūsu zīmola paziņojumu vai misijas izklāstu.

Otrkārt, mēs definējam jūsu lietotājus. Kas viņi ir, kādi ir viņu stāsti? Kādi ir viņu mērķi? Kādas ir viņu vajadzības? Mēs par prioritāti izvirzām trīs galvenos mērķus un trīs galvenās vajadzības.

Treškārt, mēs strādājam kopā ar visu komandu, lai identificētu organizācijas prioritātes un noteiktu tās biznesa mērķus. Mēs to darām, domājot par trijām kategorijām:

  • Izpratne - mārketinga stratēģijas un taktika.
  • Ieņēmumi - produktu / pārdošanas stratēģijas un taktika.
  • Efektivitāte - stratēģijas un taktika, lai ietaupītu laiku, samazinātu izšķērdību un palielinātu produktivitāti.

Mēs piešķiram tām prioritāti īstermiņā, vidējā termiņā vai ilgtermiņā. Turklāt mēs tos vērtējam skalā no viena līdz 10, ņemot vērā to, cik ļoti komanda pēc viņiem vēlas, un cik liela iespēja ir komandai iegūt šos mērķus.

Visbeidzot, mēs darām to, ko mēs saucam par “Mīlestības segu”, kur trīs galvenās lietotāju vajadzības saskaņojam ar trīs galvenajiem biznesa mērķiem katrā kategorijā. Pamatojoties uz tiem, mēs nosakām mūsu digitālā produkta galvenās iezīmes un funkcijas. Piemēram, tiešsaistes kameru mazumtirgotājs kā biznesa mērķi varētu teikt “palielināt e-komercijas pārdošanu”, bet lietotājs kā mērķi - “vienkāršs veids, kā atrast pareizo kameru, kas atbilst man un manām vajadzībām”. Vietā, kur šie divi satiekas, komanda varētu teikt: “Viegli lietojams vajadzību konfigurators ar ieteikumiem”.

Mēs šos ekskursus veicam “darbnīcas” stila sesijā ar trim noteikumiem:

  1. Piedalieties
  2. Jūs varat teikt jebko (necenzēt)
  3. Ir jautri!

Šīs darbnīcas var ilgt vienu līdz trīs dienas. Parasti mēs to darām divās pusdienas sesijās ieinteresēto personu pieejamības dēļ.

Jūs varat skatīties, kā izveidot lietotāja profilu ar reālu klientu vietnē Live Design Redesign manā podkāstā Web nedēļa Web dizainā.

5. Esi Džordžs Lūkass: Stāsti stāstus

Kad es lūdzu (Dorky) kreiso domātāju aprakstīt tīmekļa vietnes darbību, es saņemu robota ’kraftwerk’ aprakstu, kurā uzskaitītas funkcijas un funkcionalitāte, piemēram, detaļas katalogu ķīmijas komplekts. Nav viegli saprast, jo tajā trūkst lietotāju (rakstzīmju) vai kāpēc viņiem vajadzētu rūpēties (motivācija).

Ko darīt, ja es jums teicu, ka jūs neveidojat vai neveidojat vietnes! Jūs veidojat pārliecinošus stāstus. Jūs neatšķiraties no Lūkasa vai Spīlberga [Ievietojiet savu iecienītāko režisoru]. Atšķirība ir tā, ka kameras, digitālo efektu un rekvizītu vietā jūs izmantojat CSS, SQL un Photoshop.

Pajautājiet sev, kā vienkāršot vietni un padarīt to dabisku ... padarīt stāstus dzīvus ar reāliem cilvēkiem reālos apstākļos.

Lai palīdzētu to padarīt par reālu mūsu klientiem un sev, mēs veidojam to, ko mēs iekšēji saucam par "ienākšanu nākotnē" vai dzīvo lietotāju stāstus. Mēs rakstām un uzņemam lietotāju profilus tā, it kā mēs intervētu lietotājus apmēram gadu pēc mūsu izveidotās vietnes vai produkta palaišanas. Tas strādā.

Šeit ir paraugs MySpace:

Šie stāsti tika izstrādāti projektēšanas procesa sākumā, lai apstiprinātu lietotāju stāstus un pārdot vadības komandu.

Šeit ir piemērs kinoteātrim Regal:

Video tika izveidots vienā dienā, izmantojot iPhone 4 kā galveno kameru.

6. Saskaries ar bailēm: "Lūk, es esmu tavs tēvs"

Vienīgais, kas stāv jūsu ceļā, ir jūs. Jūsu bailes - bailes no izgāšanās, bailes kaut ko nezināt, bailes no neatbilstības, bailes nebūt pietiekami gudram.

Pārvarēt jūs tev vajag zināt jūs.

Piemēram, es zinu, ka nevaru izstrādāt pilnu sistēmu - 20 PSD. Manas ADD spēks ir pārāk spēcīgs. Es arī nevaru kodēt. Es nevarēju pievērst pietiekamu uzmanību. Es arī zinu, ka man ir labi ar cilvēkiem un es lieliski pārdodu idejas. Zinot, ko es daru labi, es varu izmantot savas stiprās puses un padarīt to, ko daru, ir jautri.

Ja jūs vēl nezināt, kas jums ir labs, ko vēlaties darīt vai vēl labāk, uz ko esat nosliece, veltiet laiku, lai veiktu FEDO novērtējumu, ja vēl neesat to izdarījis. Tiklīdz jūs labāk pazīstat sevi, nosakiet, kāda veida lomu jūs vēlētos uzņemties projektā vai kāda veida projektus darīt, ja esat brīvmākslinieks.

Ja jūsu izpratne par “tīmekļa dizainu” vai “lietotāja pieredzi” ir saistīta ar lielu sarežģītību un cilvēkiem, kuri domās, ka esat stulbs, ja nezināt atšķirību starp LAMP skursteni un grīdas spuldzi, jūs milzīga vilšanās.

Tīmekļa dizains ir mācīšanās efektīvi sadarboties ar mutliple disciplīnām. Neatkarīgi no tā, vai strādājat pats vai kopā ar komandu, lietotāja pieredzes valodas apgūšana ļaus atšķirt bailes, sāpes un ciešanas, kā arī novatorisku, iedarbīgu lietojumprogrammu dizainu. Kas zina, ka jūs pat varētu ietekmēt un radīt izmaiņas.

7. Esiet (pie) 1 procents: nestrādājiet pārmaiņu dēļ, esiet pārmaiņa

Tāpat kā visi pārējie Amerikā, arī es esmu vērojis 99 procentu kustību, un, lai arī man ir milzīga empātija un atbalsts tam, par ko viņi iestājas, mani sarūgtina tas, ka tik daudziem lielu attēlu domātājiem, dizaineriem un stāstniekiem nav spēja vienkārši sanākt kopā ar MBA un nopietnajiem nerdiem (programmētājiem), lai izveidotu nākamo AirBnB, nākamo Etsy, nākamo KickStarter vai nākamo Threadless.

Grafiskie dizaineri pēdējā pusgadsimta lielāko daļu ir iztērējuši nozarē, veidojot savus plakātus, brošūras un tīmekļa vietnes, lai ražotu vidusmēra produktus.

Esiet vai pārspējiet 1 procentu neatkarīgi no tā, kā vēlaties to nomierināt.

"Nestrādājiet tikai tāpēc, lai mainītos - nopērciet santīmus" "Esiet mainīgs". Tagad jums ir instrumenti, lai būtu tikpat spēcīgi kā 1 procents, ja mēs zinām, kā tos izmantot. Aizraujošā ziņa ir tā, ka rīki nav saistīti ar tehnoloģijām, rīki ir par valodu, empātiju un pikseļu mīlestību.

Secinājums

Esmu grafiskais dizainers. Es koncentrējos uz lietotāju pieredzi. Pirms piecpadsmit gadiem, kad pabeidzu Mākslas centra Dizaina koledžu, es runāju (ļoti smieklīgi) sākuma runu, kurā es izteicu argumentu, ka mums visiem jākoncentrējas uz “digitālo” un “analogo” dizainu. Kad 1996. gada beigās pievienojos Razorfish, man radās sajūta, ka tur kaut kas notiek. Es zināju, ka tā nav “dizaina studija” tradicionālā nozīmē, bet es pie tās pieturējos.

Šodien: Vai es esmu grafiskais dizainers? Mākslinieks? Vai es esmu biznesa stratēģis? Vai es esmu informācijas arhitekts? Vai es esmu etnogrāfs?

Es esmu tīmekļa dizainers, es esmu visas šīs lietas, bet ļoti koncentrējos uz grafisko dizainu. Es esmu tas, ko Tims Brauns dēvē par T formas radošo. Kāds, kuram ir dziļas prasmes vienā jomā (piemēram, grafiskais dizains), bet plaša izpratne par daudzām citām jomām (uzņēmējdarbība un tehnoloģija).

Šis termins tiek attiecināts uz Deividu Viesu, kurš 1991. gadā izdomāja terminu “T-veida cilvēki” rakstā ar nosaukumu “Medības notiek renesanses skaitļošanas cilvēkam”, kas publicēts žurnālā The Independent.

Labākie tīmekļa dizaineri, izstrādātāji, stratēģi, informācijas arhitekti, ar kuriem esmu strādājis, visi ir bijuši ‘T Shape’ domātāji.

Mana skolas beigšanas runa trāpīja pa naglu. Vienīgā atšķirība bija tā, ka es biju pietiekami atvērta, lai dotos ceļā, piepildītu likteni, lai kļūtu par Jedi tīmekļa dizaina puisi.

Jūs nevarat ignorēt milzīgo pieprasījumu pēc dizaineriem, kas orientēti uz lietotāju pieredzi. Un izstrādātāji, statistikas tirgotāji jautājumam. Tā var būt atšķirība starp to, ka pelna 35 USD stundā, veicot dizaina ražošanu, un 125 USD stundā, veicot uz lietotāju pieredzi vērstu dizainu.

Tāpēc beidziet teikt, ka runa ir par tehnoloģijām. Sāciet mācīties valodu, sāciet izstrādāt savus lietotājus, sāciet viņiem palīdzēt sasniegt savus mērķus, sāciet veidot pārliecinošus stāstus. Pārvariet sevi un dodieties uz priekšu vai pievienojieties lieliskam tehnoloģiju sākumam un palīdziet mainīt pasauli. Sasodīts. Dariet to.

Izvēlieties Administrēšanu
Vai A / B testēšana ir nepatikšanas vērta?
Lasīt Vairāk

Vai A / B testēšana ir nepatikšanas vērta?

Apmēram pirm mēneša Everhour mē pārgājām no privāta uz publi ku beta ver iju. Un mē gra ījāmie ie ai tītie mārketinga printā, lai pa aulei zinātu, cik forš ir mū u produkt - ērt laika pārvaldība un pā...
15 radošas Ziemassvētku reklāmas, lai jūs iedvesmotu
Lasīt Vairāk

15 radošas Ziemassvētku reklāmas, lai jūs iedvesmotu

Mīli viņu vai ienī ti, jū nevarat izvairītie no Ziema vētku reklāmu lavīna , ka nolaiža uz jū u televīzija ekrāniem. ākot no kla ika līdz kultam, nevar noliegt, ka Ziema vētku reklāmām ir ļoti liela i...
Kā gleznot spoku figūru Photoshop
Lasīt Vairāk

Kā gleznot spoku figūru Photoshop

pokainu formu veidošana ar caur pīdīgu efektu var būt nedaudz biedējoša, taču e izmantoju vienkāršu paņēmienu, ko var pielietot daudzām lietām, kur jum var būt nepieciešama caur pīdīga ajūta, piemēra...