Liels jautājums: cik daudz jūs vērtējat oficiālu tīmekļa dizaina izglītību?

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 10 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Maijs 2024
Anonim
Ex-Mob Boss Plays Never Have I Ever
Video: Ex-Mob Boss Plays Never Have I Ever

Šeins Makartnijs
shanemccartney.com

Vai es domāju, ka mākslas skolas ir laba lieta? JĀ. Es bieži vēlos, lai man būtu formāla izglītība dizainā ar apmācību krāsu teorijā un tipogrāfijā. Vai es domāju, ka tie ir nepieciešami simtprocentīgi? NĒ. Ir svarīgi atcerēties, ka pat mākslas skolas ražo sliktus dizainerus. Daļa no manis vēlas, lai man būtu grāds vai oficiāla izglītība dizainā, bet es arī uzskatu, ka dažu lietu nezināšana man ir palīdzējusi būt atvērtākai pašizaugsmei, eksperimentiem un vienkārši daudzveidīgai prasmju kopai.

Pusei manu draugu ir dizaina izglītība, bet otra puse ir pašmācīta kā es. Dažiem cilvēkiem ir nepieciešama formālās izglītības struktūra un vadība. Citi ir pašdarināmi veidi, kuriem jāpārvietojas savā ātrumā un jāizmēģina lietas izmēģinājumu un kļūdu ceļā. Neviens no veidiem nav ideāls. Galu galā ir svarīgi tikai tas, vai jūsu darbs ir labs vai nē. Galu galā veiksme un skaists darbs ir atkarīgs no indivīda un tā, cik smagi jūs esat gatavs strādāt skolā vai ārpus tās, lai apgūtu iemaņas, kas nepieciešamas izdzīvošanai.


Šeins ir komerciāls Flash izstrādātājs

Dens Rubins
webgraph.com

Šajā jautājumā ir divi jautājumi: 1); vai formālā izglītība ir nepieciešama, lai šajā nozarē būtu izcili? un 2); vai vispār ir iespējams iegūt formālu izglītību, kas adekvāti sagatavos kādu mūsdienu tīmekļa prasībām?

Uz pirmo jautājumu ir viegli atbildēt: nē. Pārāk daudz ir tādu pašmācītu dizaineru, izstrādātāju un domātāju piemēru, kuri jau tagad nozarei liek domāt, ka nepieciešama formāla izglītība. Vai tas varētu mainīties kādu dienu? ES ceru ka nē. Tīkla atvērtais raksturs - tas elements, kas ļauj ikvienam radīt un publicēt - padara to tik spēcīgu.

Atbilde uz otro numuru ir arī vienkārša, bet vairāk iesaistīta: ne tieši tagad. Pašreizējie kursi, kas pieejami lielākajā daļā, ja ne visās, universitātēs labākajā gadījumā atpaliek no laika un mācība ir novecojusi vai tieši nepareiza.


WaSP InterACT komanda un Opera Web Standards Curriculum ir programmas, kuru mērķis ir novērst šos galvenos jautājumus, izveidojot atvērtu kursu struktūras, kas pieejamas ikvienam un jebkur. Šos kursus veido skolotāji un eksperti, kuri praktizē mūsdienu tīmeklī un ir strukturēti, lai būtu lietas kursā. Viņi koncentrējas uz jēdzienu, nevis rīku mācīšanu, sākot no vizuālā dizaina pamatiem līdz informācijas arhitektūrai, līdz darbam ar klientiem un visiem praktiskajiem starplaikiem.

Zemais šķērslis ienākšanai ir tas, kas ļauj mums ienirt tīmeklī, jo mēs to aizraujam, negaidot dažus gadus, kamēr kāds mums teiks, ka esam pietiekami labi, lai sāktu mācīties un radīt. Es ceru, ka mēs to nekad nezaudēsim.

Dens ir WebGraph dibinātājs

Dan Mall
danielmall.com

Kopumā es esmu liels jebkura veida izglītības aizstāvis. Tirdzniecības žurnālu un grāmatu lasīšana, konferenču apmeklēšana un apmācība ir tikai daži veidi, kā jūs varat izglītot sevi un pilnveidot savu amatu.


Labu mentoru atrašana ir viens no labākajiem veidiem, kā esmu guvis panākumus šajā jomā. Mācīšanās no citu zināšanām un pieredzes ir nenovērtējama. Tā ir milzīga oficiālās tīmekļa dizaina izglītības vērtība: ir lielāka iespēja, ka jums būs tieša pieeja gudrākiem un pieredzējušākiem cilvēkiem, lai jūs varētu mentorēt neatkarīgi no tā, vai viņi ir jūsu vienaudži vai jūsu skolotāji. Es nebūtu tur, kur esmu šodien, bez Džona Lengdona un Jervisa Tompsona, bijušo skolotāju un pašreizējo draugu, kuru gudrību es praktizēju ikdienā, padomdevēja.

Ja jūs vērtējat formālo izglītību, bet ne formālo tīmekļa dizaina izglītību, tas, iespējams, ir novecojis mūsu nozares izglītības stāvoklis. Bet mēs to varam mainīt. Programmas režisori nenogurstoši meklē kaislīgus skolotājus ar mūsdienīgi pielietojamām prasmēm. Runājiet ar vietējo koledžu vai universitāšu dizaina, multivides vai programmēšanas nodaļu direktoriem vai iesaistieties programmās, piemēram, WaSP InterACT vai Opera Web Standards Curriculum. Tīmekļa dizaina izglītība varētu būt spēks, ar kuru jārēķinās, taču, lai vadītu maksu, ir vajadzīgas dažas kaislīgas dvēseles.

Eljots Džejs Stocks
elliotjaystocks.com

Tas ir grūti atbildams uz tiem, kas šobrīd strādā tīmeklī, jo pats medijs ir tik jauns, ka lielākā daļa no mums to paņēma, mācot sevi vai mācoties darbā. Faktiski reāli tas, iespējams, ir bijis tikai dizaineriem un izstrādātājiem, kas jaunāki par aptuveni 25 gadiem.

Es zinu, ka šajās dienās ir paveikts liels darbs, ko patiešām veic tīmeklis - Kristofers Mērfijs un Niklass Perssons no Ulsteres universitātes - un tas ir lieliski, jo akadēmiskajā izglītībā patiešām ir nepieciešams tīmekļa dizains. Tas ir traki, ka šie kursi pat nepastāvēja, kad 2001. gadā sāku universitāti.

Tomēr tīmekļa dizaina studentam ne vienmēr veiksies labāk nekā citam bez šādas formālas mācīšanās. Tas ir kaislība un apņēmība, kas novedīs pie panākumiem, un formālā izglītība to var papildināt.

Eljots ir dizainers un ilustrators

Dens Frosts
brightcloud.net

Pieredze ir svarīgāka par visu, taču tie, kuriem nav oficiālas apmācības (es runāju par grāda līmeni, nevis īsiem kursiem), bieži vien mācās tās pašas lietas darbā. Pēc manas pieredzes, tas viņus uz brīdi aizkavē tādās lietās kā komunikācija un ‘maigās’ prasmes, taču viņu tehniskās zināšanas bieži vien ir līdzvērtīgas.

Tehnoloģija tīmekļa attīstībā mainās tik ātri, ka grāds pirms 10 gadiem var šķist nebūtisks. Ikdienā tas, iespējams, būs, bet dažreiz ir tīrradņi, kas nāk cauri; intelektuālā īpašuma kurss uni vai papildu sesijas par copywriting (kurās es piedalījos). Galu galā kvalifikācija ir tikai vēl viena veida pieredze. Jo vairāk pieredzes, jo labāk, neatkarīgi no tā, kāda veida.

Dens Frosts ir uzņēmuma BrightCloud tehniskais direktors

Džonatans Smilejs
zurb.com

Nav daudz. Ir daudz labas prakses, kuras jūs varētu uzzināt, taču vienīgais veids, kā to patiešām zināt, ir pats to noformēt, pats to kodēt un pats pārbaudīt. Uzziniet, runājot ar citiem tīmekļa dizaineriem un izdalot viņu kodu un datus. Tīmeklis attīstās tik strauji, ka nevaru iedomāties mēģināt pasniegt kursu, kas, domājams, pēc diviem vai trim gadiem būs aktuāls absolventiem. Es tiešām devos uz skolu (vairāk vai mazāk) tīmekļa dizaina dēļ, bet īsti nemācījos, kamēr to darīju katru dienu.

Džonatans ir ZURB dizaina vadītājs

Trents Voltons
paravelinc.com

Lielākā daļa universitātes līmeņa tīmekļa dizaina un izstrādes izglītības, ar kuru esmu saskārusies, ir cieši saistīta ar tādu rīku izmantošanu kā Dreamweaver vai Flash un gadiem ilgi aiz konvencijas. Dizaina vai reklāmas celiņi, kuriem esmu lietojis ekspozīciju, nešķiet arī saistīts ar tīmekļa standartu pieejamību vai praktisko attīstību.

Šķiet, ka tīmekļa dizaineri lielākoties iemācās to, ko viņi zina, lasot emuārus, koplietojot resursus un daudz izmēģinājumu un kļūdu. Tā kā nozare tiek katru gadu no jauna definēta - sākot no tabulām līdz CSS izkārtojumiem, drošai tīmeklim līdz tīmekļa fontiem, fiksēta platuma līdz adaptīvai / adaptīvai, zibspuldzes līdz HTML5 audeklam utt., Mums ir jāsadarbojas, lai definētu, ko mācīties par tīmekli klases iestatījumam vajadzētu izskatīties.

Skolotājiem ir jābūt arī darītājiem, pirms viņu ikdienišķības jāsmērē rokas ar tehnoloģijām un paņēmieniem. Galu galā visvērtīgākā lieta, ko tīmekļa profesionālis var izmantot, ir vēlme uzzināt, kas ir nākamais.

Trents ir Paravel dibinātājs

Marks Kirbijs
mark-kirby.co.uk

Formāla tīmekļa dizaina izglītība varētu būt noderīga atkarībā no tā, cik saturs ir mūsdienīgs - kursi, kas māca novecojušas tehnikas, var nodarīt vairāk ļauna nekā laba. Alternatīva varētu būt mācīšanās, izmantojot praktisku pieredzi, izmantojot katru projektu kā iespēju uzzināt kaut ko jaunu. Pašmotivētu izglītību var iegūt tiešsaistē un no grāmatām, lai gan ir nepieciešama centība, lai turpinātu sevi mudināt mācīties un izmantot jaunas metodes. Protams, pēc formālās izglītības beigām visiem tik un tā ir jāturpina mācīties, taču laba formālā izglītība var dot stabilu pamatu, uz kura balstīties.

Marks izstrādā vietnes Ribot mobilās vietnes un lietotnes

Inayaili de Lon
canonical.com

Es domāju, ka formālās tīmekļa dizaina izglītības vērtību mēs varam novērtēt tikai analizējot katru konkrēto kursu. Ja formālā izglītība studentam māca, kā nepārtraukti mācīties, analizēt, pētīt, vienlaikus nodrošinot pamatus pamata dizaina un programmēšanas koncepcijām, uz kuriem students var balstīties, un pats galvenais, sagatavo studentu izdzīvošanai konkurences apstākļos, tad tas ir vērtīgi.

Ja formālā izglītība koncentrējas tikai uz studenta mācīšanu, kā strādāt ar konkrētiem rīkiem un kā ievērot īpašas vadlīnijas, tā nav tik vērtīga. Tīmekļa dizainā to, kas šodien ir patiess un tiek uzskatīts par labāko praksi, nākamnedēļ var atzīt par novecojušu, tāpēc mācīšanās spējas sev ir neaizstājamas.

Inayaili ir Canonical tīmekļa dizainers

Neitans Smits
sonspring.com

Zinoši dizaineri, lai arī viņi šīs zināšanas ir ieguvuši, ir vērtīgi. Dizaina izglītība ir svarīga, oficiāli iegūta vai citādi iegūta. Es aicinātu ikvienu, kurš apsver iespēju turpināt tīmekļa dizainu kā karjeru, iegremdēties dizainā, ne tikai vienā noteiktā vidē.

Big-D dizains ir svarīgs. Tie, kas holistiski pēta mūžīgas proporcijas, krāsas, tipogrāfijas principus, vienlaikus cenšoties apgūt kodu, lai tas notiktu, ir ievērojami vērtīgāki nekā tie, kuri apgūst tikai vienu vai otru. Ja jūs esat tikai vizuālais dizainers vai rakstāt tikai kodu, ir kur augt.

Vispārīgi sakot, es šobrīd gatavojos pieteikties ar dizainu / tehnoloģijām saistītai doktorantūras programmai savā reģionā, lai aizpildītu pats savas zināšanu nepilnības (mans bakalaura un maģistra grāds ir nesaistītās studiju jomās).

Neitans izveidoja 960 režģa sistēmu

Čips Heiners
centresource.com

Tāpat kā vairums citu mākslas nesēju, arī tīmekļa dizains balstās uz dizaina pamatprasmēm un tehniku, ko bieži apgūst, izmantojot oficiālu mākslas izglītību. Tomēr tas, kas padara tīmekļa dizaineri par īstu sava amata meistaru, ir saskarsme ar citu lielisku tīmekļa dizainu, apvienojumā ar apņemšanos nepārtraukti pilnveidot savu pieredzi, praktizējot, atkārtojot un izmēģinot jaunas lietas, līdz kaut kas pielīp.

Čips ir konsultants, izstrādātājs un dizainers, kas specializējas PHP izstrādē

Mets Gifords
fuzzyorange.co.uk

Oficiāla izglītības forma būtu lieliska, lai iemācītu nākamo radošo profesionāļu paaudzi, taču nekas nekad nevar pārspēt ekspozīciju, pieredzi un apmācību darba vietā. Mācieties, ejot, un saglabājiet zināšanas svaigas un aktuālas. Jūs nevarat visu iemācīties no mācību grāmatas.

Mets ir Fuzzy Orange galvenais izstrādātājs

Endijs Buds
clearleft.com

Es domāju, ka dizaina izglītība ir ļoti svarīga, taču diemžēl tīmekļa dizaina izglītības kvalitāte ir iestrēgusi 90. gados un gandrīz katrā līmenī neizdodas studentiem. Tā vietā, lai mācītu izkārtojuma, tipogrāfijas un krāsu teorijas pamatus, lielākā daļa tīmekļa dizaina grādu koncentrējas uz tehnoloģijām un rīkiem. Tā vietā, lai izprastu cilvēka datoru mijiedarbības īrniekus un tīmekļa raksturu, mēs redzam novecojušus pasniedzējus, kas māca metodes, kuras nozare pirms gadiem ir diskreditējusi.

Ir daži lieliski pasniedzēji, piemēram, Web Standardistas, kuriem izdodas saglabāt jaunāko informāciju un mācīt jaunākās metodes. Tomēr tādu cilvēku kā šis ir maz un tālu starp tiem. Tā vietā nav nekas neparasts, ka lektori no tradicionālās datorzinātņu vides izvēlas pasniegt ar tīmekli saistītus kursus, kuros viņiem ir maz vai nav praktiskas pieredzes; "Hei, viņi saņem datorus un cik grūti CSS var būt patiesībā?"

Es regulāri runāju ar studentiem, kuri ir vīlušies par to, ka universitātes māca viņiem metodes, kuras viņi zina par nepareizām. Tas savukārt rada absolventus, kuri ir iztērējuši desmitiem tūkstošu mārciņu un kuriem ir daudzu gadu parāds, un kuriem nav ne praktisko iemaņu, kas nepieciešamas darba iegūšanai, ne konceptuālās prasmes, lai tiktu uz priekšu paši.

Laikā, kad aģentūras sauc pēc kvalitatīviem absolventiem, es neērti saku, ka Apvienotās Karalistes izglītības sistēma piedzīvo neveiksmi nozarē un, vēl svarīgāk, neveicina tos studentus, kuriem viņiem vajadzētu kalpot.

Endijs ir Clearleft izpilddirektors

Arāls Balkāns
aralbalkan.com

Es labprāt uzzinātu, kas ir oficiāla tīmekļa dizaina izglītība. Esmu pavadījis pārāk daudz laika augstākajā izglītībā un redzējis pārāk daudz komunikācijas fakultāšu, kuru tradicionālie piedāvājumi ir piespiesti pie “tīmekļa grādiem”. Es vēršos pie ikviena, kam ir tīmekļa dizaina grāds, ar veselīgu skepses devu. Pirmkārt, es vērtēju to, ko esat izdarījis, nevis to, ko mācījāties. Parādiet man pēdējo jūsu izveidoto vietni, pēdējo uzrakstīto lietotni, nevis diplomu.

Tas nozīmē, ka, ja jums būtu, piemēram, vizuālās mākslas skolas MFA mijiedarbības dizainā, es to ņemtu vērā. Tīmekļa dizains ietilpst mijiedarbības dizainā. Es nekādā ziņā neesmu saistīts ar viņiem. Vienkārši domājiet, ka viņiem ir unikāls grūdiens. Es nolīgtu mijiedarbības / lietotāja pieredzes dizaineri, kurš katru dienu veido vietnes, izmantojot “tīmekļa dizaineru” (lai ko tas arī nozīmētu).

Arāls ir dizaina, izstrādātāja, profesionāla runātāja, skolotāja un lietotnes Feathers iPhone autors

Vitnija Hesa
whitneyhess.com

Es augstu vērtēju visu veidu izglītību, ne tikai priekšmetos, kas tieši saistīti ar tīmekļa dizainu. Fonu, perspektīvu, pieeju un vērtību sistēmu apvienojums ir tas, kas padara mūsu kopienu tik lielisku un ļauj mums izveidot platformas, kas var mainīt pasauli.

Lai gan man ir plaša formālā izglītība datorzinātnēs, profesionālajā rakstīšanā, psiholoģijā un cilvēka un datora mijiedarbībā, pieredze, ko esmu ieguvis, vienkārši veicot darbu dienu un dienu, ir padarījis mani tādu, kāds esmu. Tomēr esmu pateicīgs par laiku, kas man bija jāizpēta bez ierobežojumiem, bez bailēm un bez sekām. Mana izglītība ir manas prakses pamats, un man būtu bijis vajadzīgs daudz vairāk laika, lai bez tās nokļūtu tur, kur esmu.

Vitnija ir neatkarīga lietotāju pieredzes dizainere

Kriss Koijers
chriscoyier.net

Es nezinu, kāda ir tīmekļa dizaina izglītība no pirmavotiem, un es domāju, ka tas attiecas uz lielāko daļu nozares cilvēku, kuri ir mani (30) vai vecāki. Man ir mākslas bakalaurs, kas koncentrējas uz keramiku un grafisko dizainu. Es uzskatu, ka esmu iemācījies labu daudzumu māksliniecisko pamatu un paaugstinājis garšas līmeni. Ar šo vēlmi mācīties jūs varat iesaistīties tīmekļa dizainā un būt tik labam, cik vēlaties.

Man ir bijusi iespēja konsultēties par jauniem grādiem un jauniem kursiem koledžās, kas sāk piedāvāt tīmeklim specifiskas programmas. Ņemot vērā manu mākslas pieredzi un to, cik ļoti to es vērtēju, manas atsauksmes vienmēr ir bijušas, ka, lai arī šīs jaunās programmas ir pārsteidzošas un progresīvas un, protams, radīs jaunu vecumu, kad internetā bērni tiek iespiesti, neaizmirstiet par pamatkursiem, kas pārsniedz jebkura īpaša tehnoloģija.

Kriss ir tīmekļa dizainers, kas strādā Wufoo

Ārons Gustafsons
easy-designs.net

Es domāju, ka oficiālās izglītības piedāvāšana tīmekļa profesionāļiem ir absolūti tur, kur mums jābūt. Bet šobrīd es to īpaši neuzsveru, meklējot jaunus komandas locekļus, jo lielākā daļa programmu nemāca prasmes, kuras mums vajag.

Diemžēl mēs esam atraduši programmas, kas absolventiem ir iepazīstinājušas ar Web standarta kompetencēm, piemēram, HTML un CSS, bieži vien nav apvienojušas tīmekļa lapu veidošanas iespējas ar to, kas ir būtisks, lai pieņemtu gudrāku dizainu un koda lēmumus.

Kad mēs pievienojamies mūsu komandai, mums jāpavada daudz laika, lai pārmācītu tīmekļa ļaudis, un es neredzu, ka tas mainīsies drīz. Šī iemesla dēļ vissvarīgākais atribūts, ko mēs meklējam jaunajā darbā, ir slāpes pēc tik daudz zināšanu, cik mēs viņiem varam mest.

Entuziasms šajā brīdī man ir daudz svarīgāks nekā formāla tīmekļa izglītība. Es ne vienmēr redzu, ka tas mainās, jo entuziasms ir tik svarīgs, taču es ceru, ka grāds tīmekļa zinātnēs galu galā kļūs tikpat indikatīvs vispārējai kompetencei kā arhitektūras vai jurista grāds.

Ārons ir Easy! Dizainparaugi

Kriss Mills
dev.opera.com

Es nepiešķiru lielu vērtību lielākajai daļai pašreizējās formālās tīmekļa dizaina izglītības, jo lielākā daļa kursu ir novecojuši un nemāca labāko praksi.Viņi arī ir pretrunīgi. Tāpēc absolventi bieži nepamet kursus ar prasmēm, kas nepieciešamas, lai iegūtu darbu šajā nozarē.

Es domāju, ka konsekvents formālās tīmekļa dizaina izglītības standarts būtu labs. Tas ievērojami atvieglotu karjeras iespējas un jaunu tīmekļa puišu pieņemšanu darbā, jo būtu vieglāk pierādīt viņu prasmes un pārbaudīt, vai viņiem ir tas, kas jums nepieciešams. Tas arī palielinātu koda standartu, kas atrodas tīmeklī.

Tāpēc es un citi esam pavadījuši daudz laika, cenšoties ietekmēt valdību, universitātes utt., Lai ieviestu konsekventus tīmekļa izglītības standartus, sākot ar tādu materiālu publicēšanu kā Opera tīmekļa standartu programma un WaSP InterACT.

Kriss izglīto par atvērtiem Operas standartiem

Svaigas Publikācijas
Kā pāriet no animācijas uz ilustrāciju
Lasīt Vairāk

Kā pāriet no animācijas uz ilustrāciju

Ie pējam , ka iepriekš e at biji dizaina konferencē. Bet vai jū kādreiz e at biji vietā, ka āka , kad aule noriet?Tā ir lepenā a tāvdaļa aiz U by Night, ka notiek vakarā, izrai ot īpašu atšķirīgu atmo...
Pārskats: Golaem 5
Lasīt Vairāk

Pārskats: Golaem 5

Golaem patiešām izpilda olījumu par vieglāku atkārtotu uzņemšanu un labāku kontroli. Ja jū ekojat pūļa imulatoram, ir vērt ieguldīt. Izkārtojuma rīk Aktivizētāja redaktora uzlabojumi Aklie dati Bezmak...
Intervija: Lara Hogana
Lasīt Vairāk

Intervija: Lara Hogana

Dizaineri, kuri bieži apmeklē tīmekļa konference , var labi atpazīt Lara Hogana eju; viņa regulāri kāpa uz katuve , lai pa ākumo dalīto ar nieguma padomiem. Tomēr ne en viņa ir izveidoju ie jauna tēma...