Tīna Rota Eizenberga par veiksmīgiem blakus projektiem

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 12 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Maijs 2024
Anonim
Tina Roth Eisenberg: Don’t Complain, Create
Video: Tina Roth Eisenberg: Don’t Complain, Create

Saturs

Šis raksts pirmo reizi parādījās žurnāla .net 234. numurā - pasaulē vislabāk pārdotajā tīmekļa dizaineru un izstrādātāju žurnālā.

Atstāt klientu darbu, lai koncentrētos uz personīgiem projektiem, ir daudzu dizaineru sapnis - un tas ir kaut kas, ko Tina Roth Eisenberg šķietami nejauši pārvērta realitātē.

"Es noteikti neiedomājos, ka mana karjera izvērtīsies tāda, kāda tā ir bijusi," viņa atzīst. "Es domāju, ka strādāšu dažās dažādās studijās, ko arī izdarīju, tad vadīšu savu studiju un būšu neticami laimīga, to darot. Bet dažreiz, kad mēs izvirzām savus mērķus, mēs tos izvirzām personai, kāda mēs esam tajā brīdī, nevis personai, kura mēs būsim, kad tur nonāksim. Man bija vairāk klientu, nekā es spēju apstrādāt, un ļoti prestiži klienti, bet, kad es divus gadus vadīju savu studiju, es sapratu, ka neesmu laimīgs, un man ir jāpārvērtē dažas lietas un jāizdomā, kāpēc.

"Es sapratu, ka, 12 gadus veicot klientu apkalpošanu un citu cilvēku problēmu risināšanu, man nešķita apmierinoši pāriet uz problēmu, atrisināt to klientam un nodot to. Es domāju, ka brīdī, kad jūs to nododat, sākas īstais darbs, un es uzskatu, ka patiešām neapmierina tas, ka nākas iet prom un nespēt kaut ko izaudzēt, kaut kam piederēt ilgākā laika posmā un patiešām būt daļai no tā, šī lieta kļūst. Es domāju, ka pakalpojumu nozare, kāda tā ir tagad, šajā ziņā ir kļūdaina. Tāpēc, kad es sasniedzu šo punktu savā karjerā, es veicu dažus dvēseles meklējumus un sapratu, ka lietas, kas mani dara laimīgu, ir mani blakus projekti: CreativeMornings, mana to-do lietotne, mans emuārs. Man vajadzēja nedaudz pagriezties un koncentrēties uz tiem projektiem, kuri faktiski sāka radīt ienākumus nejauši. ”

CreativeMornings ir lekciju cikls, kas aicina vienu runātāju uzstāties ar brokastīm; tagad tas tiek mitināts 34 pilsētās. Šveices emuārs katru mēnesi piesaista vairāk nekā miljonu lietotāju, un Eizenberga jaunākais uzņēmums, pagaidu tetovējumu veikals Tattly, arī ir bijis liels hit ar citiem dizaineriem. Izskatās, ka viņa ir izveicīga uzņēmēja, kas labi apzinās, ko cilvēki vēlas, taču Eizenbergs apgalvo, ka tas tā nav.


Problēmu risinātājs

"Runa nav par to, kā zināt, ko cilvēki vēlas - es tikai zinu, ko es gribu! Man ir tendence labot lietas, kuras, manuprāt, ir salauztas, un bieži vien, kad jums ir problēma, jūs neesat vienīgais. Es stingri uzskatu, ka, ja jūs labojat lietas sev, jūs darāt labu darbu un darāt to ar entuziasmu, cilvēki pamanīs un būs pārliecināti.

"Es arī domāju, ka man ir vieglāk panākt kaut ko veiksmīgu sava emuāra dēļ: man ir lojāls cilvēku lasītājs, kuri izmantos manis izgatavotās lietas, jo es jau uzticos viņiem. Es izveidoju CreativeMornings, jo došanās uz konferencēm to nedarīja manis labā. Es gribēju satikt savu vietējo sabiedrību un iegūt kaut ko pieejamu. Es gribēju pirms darba vienu sarunu, nevis 10 vienā dienā. Tas pārsteidza nervu, jo es nebiju vienīgā, kurai bija vēlme pēc cita veida pasākuma. Līdzīgi kā ar manu uzdevumu lietotni TeuxDeux, daudzi cilvēki uzskatīja, ka to-do lietotnes ir pārāk uzpampušas, tāpēc mana vienkāršotā lietotne bija veiksmīga. Ar Tattly mani kaitināja tas, ka mana meita valkā neglītus pagaidu tetovējumus - es gribēju, lai viņai būtu forši. Es nebiju vienīgais vecāks, kurš to domāja, un cilvēki, kuri mīl dizainu, to uzņēma. Es nesāku gatavot kaut ko, cerot, ka tas gūs milzīgus panākumus, es patiešām sāku kaut ko labot sev. "

Liekas, ka Eizenberga projekti ne tikai rada cilvēkiem noderīgus rezultātus, bet tiem piemīt maģiskas kopienas veidošanas iespējas. Varbūt visievērojamākā ir Studiomates, koplietojamā darbvieta, kuru viņa uzsāka 2008. gadā un kurā dzīvo daži no lielākajiem nosaukumiem šajā biznesā. Vai viņa plāno satuvināt cilvēkus?

"Es domāju, ka man ir kaut kāds sabiedrības veidošanas gēns, tas man vienmēr ir bijis jau no paša sākuma. Cilvēki domā, ka es esmu ļoti stratēģisks attiecībā uz visām lietām, ko daru, bet es absolūti nē. Es esmu ļoti zarnu cilvēks: ja kaut kas jūtas pareizi un esmu par to sajūsmināts, es vienkārši eju uz priekšu un daru to, un pēc tam man tiek norādīts, ka esmu izveidojis citu kopienu, un es īsti nepamanīju .

"Es vienkārši sekoju tam, kas jūtas pareizi, un es patiešām ticu, ka cilvēki to nojauš. Dažreiz es redzu, kā cilvēki kaut ko sāk, un nojaušu, ka tas tiek darīts nepareizu iemeslu dēļ, un cilvēki to patiešām uzņem. Piemēram, es pagājušajā gadā devos uz konferenci, kuru organizēja kāds, kuru es cienu, bet tajā minūtē, kurā jūs gājāt, šķita kā naudas pelnītāja. Tajā nav nekā nepareiza, taču, lai gan man patīk nopelnīt naudu, es to nekad neliku priekšplānā, un cilvēki ir ļoti jutīgi pret to. Viņi var redzēt zināmu godīgumu. CreativeMornings, kura ir ļoti trausla, nevainīga, brīvprātīgo organizācija ir eksplodējusi, vai ne? Ar to ir saistīta nevainība, savukārt konferenču pasaule ir saistīta ar naudu. Es uzskatu, ka viss, ko jūs iesākat, jums tas jādara pareizo iemeslu dēļ, un cilvēki to uzņemsies. ”


Tīna Rota Eizenberga

Eizenberga stāsta, ka došanās strādāt uz Studiomates, kur viņa sēž starp tādiem kā Džeisons Santa Marija, Frenks Chimero un Marija Popova, ir viņas lielākais iedvesmas avots.

"Man ir brīži, kad es nespēju noticēt, ka es dalos darbvietā un pusdienoju ar visiem šiem apbrīnojamajiem, neticami gudrajiem cilvēkiem. Tas ir tik atšķirīgi, kā atrasties uzņēmumā, kur jūs visi strādājat pie viena un tā paša. Ikviens strādā pie saviem uzņēmējdarbības projektiem, tāpēc, kad mēs pusdienās sanākam kopā, lai runātu par to, ko mēs darām, jūs saņemat visus šos dažādos ieguldījumus. Mēs esam ārkārtīgi gudrs un cieņpilns radošu cilvēku bars, un es patiešām ticu, ka jo vairāk jūs ieskauj gudri cilvēki, jo gudrāki jūs kļūstat un jo labāk kļūst jūsu darbs. "

Studiomates galdi ir karsts īpašums. Kā viņi izlemj, kurš iekļūst? "Jums ir jāmīl tas, ko jūs darāt, un jābūt nedaudz uzņēmīgam, un jums ir piemērots gars, lai būtu daļa no mums. Esmu dzirdējis kritiku, ka esam elitārs klubs, kas mani nedaudz sarūgtina. Bet tas ir brīdis, kad es norādu cilvēkiem uz saviem “nīdējiem, kuri ienīst Tattly!”


Atvērta piekļuve

Varētu būt grūti iekļūt Studiomates, bet Eizenbergs mums stāsta, ka dizaina aina Bruklinā ir ārkārtīgi atvērta un pieejama. "Es vēlos, lai tagad būtu students, jo šodien dizaineriem, kuri ir reģistrēti šajā nozarē, ir tik viegli piekļūt. Kad sāku darbu, es nevarēju vienkārši čivināt Maiklu Bierutu, nemaz nerunājot par viņa e-pasta adreses uzzināšanu. Bet es esmu pārliecināts, ka lietas kļūs noslēgtākas, un es ceru, ka tas notiek tāpēc, ka man tas šķiet milzīgs kā tagad.

"Esmu izveidojis ļoti draudzīgu un pretimnākošu personību tīmekļa nozarē - un es vēlos tāds būt -, bet mani uzrunā tik daudz cilvēku. Es gribu spēt atbildēt, bet vienkārši nevaru - dienā ir tikai tik daudz stundu. Tāpēc es ceru, ka mēs sāksim pārvietoties uz vairāk slēgtām kopienām, lai gan es nezinu, kā tas izskatīsies. Bet, lai gan viss ir tik ārkārtīgi atvērts, es iesaku jauniešiem to izmantot, kamēr tas joprojām pastāv. Piemēram, izmantojiet CreativeMornings. Lielākā daļa manu Studiomates ir tur katru reizi, un ikviens var to bez maksas apmeklēt un sazināties ar šiem apbrīnojamajiem, gudrajiem cilvēkiem. ”

Tīna Rota Eizenberga

Eizenbergs arī iesaka jaunajiem dizaineriem pārliecināties, ka viņi strādā pie īstām biksītēm. “Skolas problēmas, kurās jums nav reāla uzdevuma ierobežojumu, dod jums pārāk daudz brīvības. Veiciet pēc iespējas vairāk blakus projektu un mazu draugu un ģimenes uzdevumu, jo, jo vairāk jūs risināt reālās dzīves problēmas, jo ātrāk jūs attīstāties. ”

Nesen ir daudz runāts par to, kā tagad ir īpašs laiks dizainam. Eizenbergs tam piekrīt: “Dizains ir svarīgs kolektīvās apziņas sastāvdaļa, un tas ir milzīgs sasniegums, ka vidusmēra cilvēks [bez] dizaina izglītības to sāk saprast. Pateicoties tādiem uzņēmumiem kā Apple, cilvēki saprot, ka labi izstrādāts lietotāja interfeiss padara produktu labāku. Cilvēki, kas sāk uzņēmējdarbību, zina, ka ir svarīgi, lai būtu laba klātbūtne tiešsaistē un logotips. Sabiedrība atzīst, ka mēs pievienojam pievienoto vērtību produktiem un pakalpojumiem, tāpēc šis ir pārsteidzošs laiks būt dizaineram. ”

Fascinatingly
Kā iestatīt katru dizaina projekta budžetu 4 soļos
Izlasīt

Kā iestatīt katru dizaina projekta budžetu 4 soļos

Ļoti vienkāršā līmenī budžet no aka, cik daudz jum jāiegulda projektā. Radošā vīzija kvalitātei vienmēr ir jādiktē kaitļi - ta ir ta , ko jū galu galā e at pārdevi klientam.Tomēr tabil budžet nodrošin...
Code Club dod bērniem iespēju izstrādāt dejojošu robotu
Izlasīt

Code Club dod bērniem iespēju izstrādāt dejojošu robotu

Jaunieši acenša , lai iegūtu klēpjdatoru , izveidojot Lielbritānija iecienītāko deju robotu. Tieš ai te konkur ā, kuru rīko Code Club, ka ir lieli ka iniciatīva, lai 9–11 gadu vecu bērnu ieintere ētu ...
Kā izmantot fotogrāfiju dizainā
Izlasīt

Kā izmantot fotogrāfiju dizainā

Fotogrāfija dizainā var būt daudz ietekmīgāka nekā grafika vai ilu trācija, jo tā paziņo ziņojumu ar reāli ma izjūtu un bieži vien arī veido vairāk kā vizuālu itienu. Tomēr, kad jū u dizainā ir fotogr...