Vai dizaineriem vajadzētu izmantot datus vai intuīciju?

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 13 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Maijs 2024
Anonim
Šeit ir visbaismīgākie hiperskaņas ieroči pasaulē
Video: Šeit ir visbaismīgākie hiperskaņas ieroči pasaulē

Saturs

Šī gada sākumā es pieņēmu amatu iepazīšanās vietnē ar miljoniem lietotāju. Mani nolīga izstrādāt lietotāju eksperimentus, kas kļuva par cīņu starp datiem un manu kā dizainera intuīciju.

Galu galā es atradu pareizo līdzsvaru, apvienojot to, ko norāda dati, un to, ko man teica intuīcija, lai sasniegtu savus mērķus.

Sekojot manai intuīcijai

Mans pirmais projekts bija uzlabot ieņēmumus, uzlabojot jaunināšanas lapu. Lai pārbaudītu kontroli, tika uzbūvēti divi eksperimenti, no kuriem abi salauza vietnes kopējo veidni.

A eksperiments lapā ietvēra kredītkartes veidlapu, bet B eksperiments - atsvaidzinātu vadības dizainu. Eksperimenta noformējumi bija estētiski pievilcīgāki, taču joprojām nepietiekami izpildīja vadības jaunināšanas lapu par .5-1 procentiem.

Kontroles lapa bija diezgan skeleta: tajā vienā lapas pusē bija ietverts funkciju saraksts un abonēšanas atlases veidlapa ar aicinājumu uz darbību. Analizējot datus, atklājās, ka A eksperiments bija vissliktākais no visiem trim, un veidnes laušana neko nedarīja abonēšanas tarifiem.


Precizējot lietas, kontroles veidne un pirkuma plūsma (kas ietvēra jaunā logā parādīto kredītkartes veidlapu) eksperimenta laikā palika neskarta. Lai arī tas nav glīti, uzturēšanās tuvu vadības elementu tuvumam saglabāja lietotāja uzticību.

Datu lietošana

Pēc eksperimenta atsākšanas joprojām nebija izmērāmu veiktspējas rādītāju. Jutos kā pret sienu. Es sāku veikt vienu izmaiņu vienlaikus, taču drīz kļuva skaidrs, ka šis process sniedz ļoti mazus produktīvus rezultātus - un izstrādātāji sāka kaitināt ar visiem testiem.

Tad man bija epifānija: es dzinu vietējo maksimumu - es biju sasniedzis testēšanas robežu. Es gribēju ieviest jauninājumus, bet visvairāk es vēlējos, lai lietotāji izjustu pietiekamu aizraušanos ar produktu, par kuru viņi vēlētos maksāt, lai jauninātu uz augstākās kvalitātes pakalpojumu. Mans jaunais mērķis bija noskaidrot, kāpēc šie eksperimenti arvien neizdevās.

Lai atrisinātu šo jautājumu, vajadzēja uzdot pareizos jautājumus. Problēmai bija jābūt ne tikai estētikai, vai ne? Toreiz datu un manu zarnu sajūtu kombinācija darbojās kopā, un pārbaudei tika izstrādātas stabilas hipotēzes.


Pareizi

Viena lieta, ko produkts izmantoja, bija zīmols, kuru novērtē lietotāji. Es sāku veidot e-pastus, kas tika izsūtīti nelielai daļai lietotāju, un ātri redzēju rezultātus. Mana ideja bija šāda: ja pat kāds no mūsu lietotājiem sajuta kāda veida emocijas no šī e-pasta un viņi ar to nodarbojās, varēja uzzināt kaut ko jaunu.

Iziešana no pašreizējā stila ceļveža ļauj man koncentrēties uz pašu zīmolu. Es izveidoju jautrus un rotaļīgus e-pastus, kas labvēlīgi darbojās gan uzņēmumam, gan lietotājiem, taču ne bez komandas biedru kritikas par stila ceļveža robežu pārsniegšanu.

Bet, protams, vajadzēja turpināt testus, lai pierādītu, ka šī metode darbojas.

Tika pārbaudīta e-pasta versija, kas tika koriģēta, pamatojoties uz datu teikto, kā rezultātā tika izveidots robotizēts ziņojums, kas nepietiekami izpildīja kontroli - atstājot mani pieņemt, ka dati man vai kādam citam par to nevarēja pateikt , kā noformēt jebko, kas saistīts ar šiem jautājumiem.


Emocijas bija jāpielieto dizainos, izmantojot toņus vai attēlus, lai iegūtu rezultātus, kas ietekmēja lietotāju, kā arī mūsu metriku.

Lielākais risks

Galu galā, izvēloties ļoti riskantu, humānistisku pieeju, lietotājs jutās ne tikai meklēts, bet arī vajadzīgs. Un kāds lietotājs nav vajadzīgs? Mērķis nebija tikai monetizācija, bet arī lietotājam bija jāiegulda produktā. Izdarot pieņēmumus, ka jūs zināt, ko lietotājs vēlas, un ka dati jums visu pateiks, labi, ‘izveido dupsi no jums un man’.

Dizaineri aizrauj inovācijas un aizmirst patieso iemeslu, kāpēc mēs darām to, ko mēs darām, it īpaši saistībā ar dizainu ar datiem. Mums ir jāņem vērā dati un mūsu pašu intuīcija, piemērojot gan to, ko mēs veidojam.

Neveiksmes ir neizbēgamas - kamēr mēs nepiemērosim to, ko mācāmies no neveiksmes, mēs turpināsim dzīt vietējo maksimumu, nevis ieviest jauninājumus. Mans viedoklis ir šāds: neturiet datus augstāk par veselo saprātu. Izmantojiet iespējas. Sekojiet savai intuīcijai. Ļaujiet datiem atbalstīt jūsu dizainu, nevis definējiet to.

Vārdi: Nataša Irizarija

Nataša Irizarija ir pašpasludināta UX evaņģēliste. Viņa strādā kā konsultante uzņēmumiem, kuriem ir lietotāju pieredze un ar dizainu saistītas problēmas. Sekojiet viņai čivināt vietnē @natashairizarry. Šis raksts vispirms parādījās tīkla žurnāla 261. numurā.

Kā šis? Lasi šo!

  • Izcila WordPress apmācības izvēle
  • 14 labākie tiešsaistes kodēšanas kursi
  • Kā izveidot lietotni: izmēģiniet šīs lieliskās apmācības
Nesenie Raksti
Vai aizmirsāt iPhone dublēšanas paroli? Lūk, ko darīt?
Atklāt

Vai aizmirsāt iPhone dublēšanas paroli? Lūk, ko darīt?

"Pēc atjaunināšana uz iO 14 aizmiru avu iPhone dublējuma paroli, ka var palīdzēt?" iPhone dublēšana, bez šaubām, ir fantatika funkcija, jo tā ļauj aglabāt un viegli atjaunot datu failu kopij...
3 vienkāršas iespējas veikt dublējuma datu atjaunošanu no iCloud
Atklāt

3 vienkāršas iespējas veikt dublējuma datu atjaunošanu no iCloud

Ir vairāki iemeli, ka var izraiīt atjaunošana nepieciešamību no iCloud dublējuma. Pēc jauna iO ierīce iegāde, jo nepieciešama jaunināšana vai vecā pazaudēšana. Iepējam arī, ka jūu dati tika abojāti un...
Kā ātri atiestatīt Windows 7 Home Premium paroli
Atklāt

Kā ātri atiestatīt Windows 7 Home Premium paroli

Kopš Windiw 7 iznāca profeionālā un Ultimate verija, ir daudz Home Premium lietotāju, kuri vēla atjaunināt uz šīm tēmām. Tomēr patāv problēma, ka var vajāt lietotāju, un pēc jaunināšana aizmirt paroli...