Kā fotogrāfiju pārvērst ilustrācijā

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 15 Jūlijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 13 Maijs 2024
Anonim
✅ 7 идей 🔥 Как сделать презентацию интереснее. Видео урок PowerPoint 2021 | Крутая презентация
Video: ✅ 7 идей 🔥 Как сделать презентацию интереснее. Видео урок PowerPoint 2021 | Крутая презентация

Saturs

Izpratne par labāko veidu, kā fotogrāfiju pārvērst ilustrācijā, pavērs iespēju jūsu mākslas darbiem. Lai gan spēja radīt skaņdarbu, kura pamatā ir tikai jūsu iztēles radītās ainas, var radīt brīnišķīgu sasniegumu izjūtu, tas ir garš ceļš, lai tur nokļūtu - pat kā profesionāls ilustrators.

Vienmēr ir brīži, kad jūs apsēdīsities tukša audekla priekšā, nezinot, ar ko sākt. Profesionālā ilustratore Sindija Kanga iesaka jums atkāpties un tālrunī apskatīt fotogrāfijas. Šajā apmācībā viņa dalās ar ieskatu par to, kā fotoattēli var palīdzēt radīt jaunu projektu, pēc tam katrā ilustrācijas veidošanas posmā, sākot no šo sākotnējo ideju vizualizācijas un beidzot ar pieskārieniem.

Ja vēlaties, lai ar tiem izveidotu jaunus rīkus, skatiet mūsu ceļvedi par labākajiem zīmuļiem, un, lai iegūtu vairāk ekspertu padomu zīmēšanai, izpētiet mūsu kopsavilkumu par to, kā uzzīmēt apmācības. Vai arī turpiniet lasīt Keina ekspertu padomus.


01. Krāj attēlus kā ieradumu

(Attēls: © Cindy Kang)

Pat tad, kad es tikai dodos pastaigā, es parasti uzņemu neskaitāmus attēlus, neskatoties uz to, ka man bieži nāksies atbrīvot atmiņas krātuvi. Apmeklējot tuvākas un tālākas vietas, mans tālrunis ir pilns ar pilsētu un dabas ainavu attēliem. Jums nav nepieciešama dārga kamera vai viedtālrunis (bet, ja vēlaties jaunu, šeit ir labākie tālruņi ar kameru), un fotoattēlam nav jābūt šedevram. Es vienkārši fotografēju ēkas, saulrietu vai nejaušus objektus, ar kuriem esmu saskāries ar savu tālruni.

Fotoattēlu glabāšana ir arī veids, kā iemūžināt pieredzi un atmiņas vizuālā formā. Atskatīšanās uz šiem attēliem palīdz atgriezt brīdi, kad es apstājos, lai kaut ko domātu, un tie var radīt jaunas, aizraujošas idejas.

02. Mūza par idejām un tēmām

Fotogrāfija satur virkni informācijas, neaprobežojoties ar dienas laiku, laika apstākļiem un atrašanās vietu. Mēs varam arī uzminēt attiecības starp cilvēkiem un pat viņu jūtas. Izmantojot fotoattēla sniegto informāciju, mēs varam izdomāt jautru stāstu, kas sākas ar to, kas jau ir attēlā.


Piemēram, aplūkojot Ņujorkas augstās ēkas un metro, kas iet starp tām, es iedomājos ideju par to, kā daba tiek izlaista starp pārpildītajām ēkām un cilvēkiem, kas dzīvo drudžainu pilsētas dzīvesveidu (kas iedvesmoja iepriekš minēto gabalu). Mazākā lieta fotogrāfijā var aizdedzināt jūsu radošumu un ilustrācijā piesaistīt interesantu stāstījumu.

03. Pārbaudes sastāvs

(Attēls: © Cindy Kang)

Darbs no fotogrāfijām ļauj mums efektīvi pārbaudīt kompozīciju, pirms pāriet uz skices posmu. Dažādos veidos tuvinot un tālinot vai apgriežot fotoattēlu, jūs varat atrast vislabāko formu. Iepriekš sniegtā fotogrāfija iedvesmoja zemāk redzamo gabalu.


(Attēls: © Cindy Kang)

Dažreiz man šķiet interesantāk vai nu koncentrēties uz fotogrāfijas stūri un uzzīmēt to no turienes, vai arī pilsētas ainavas fotoattēlā apgriezt debesis virs ēkas, lai kompozīcija darbotos efektīvāk.

Kopējai kompozīcijai un negatīvajām atstarpēm ir izšķiroša loma līdzsvarotas ilustrācijas veidošanā. Izmantojot labu atsauces fotoattēlu, jūs varat ātri noskaidrot, kura kompozīcija darbojas vislabāk, spēlējoties ar to taisnstūrveida fotorāmī. Kad esmu apmierināts ar kompozīciju, es uzskicēju skici, kuras pamatā ir rediģētā fotogrāfija.

04. Ieduriet iztēli

(Attēls: © Cindy Kang)

Fotogrāfijas zīmēšana manā stilā vienmēr ir jautrs izaicinājums, taču, vienkārši pievienojot dažus iedomātus elementus, ilustrācijā redzamais stāsts var atdzīvoties.

Pamatojoties uz fotogrāfiju, kas man ir atsauce, es ātri uzliku skices uz papildu slāņa Photoshop. Viss, kas piesaista manu uzmanību, vai kādi iespaidi, ko gūstu no fotogrāfijas, varētu kalpot par iedvesmu idejām.

(Attēls: © Cindy Kang)

Kad strādāju pie skaņdarba Kalifornijas sapnis (augšā), lielās zilās debesis fotogrāfijā (augšpusē) lika domāt par brīvību, mežonīgiem piedzīvojumiem un drosmīgiem izaicinājumiem. Lai tos vizuāli parādītu, es uzzīmēju meitenes tēlu, kas sniedzas pēc debesu kāpnēm, kas nokāpa no debesīm. Pievienojot

tīra iztēle kalpo kā izteiksmes veids tām idejām, kuras es tiecos attēlot ar ilustrācijas darbu.

05. Iedvesmojies no krāsas

(Attēls: © Cindy Kang)

Dažreiz es iemīlu krāsas, kas atrodas konkrētās fotogrāfijās, un izmantoju tās tieši savā mākslā. Turklāt es bieži rediģēju fotoattēla krāsas, lai tās atbilstu toņu noskaņai un siltumam, kuru vēlos radīt ilustrācijā, piemēram, šeit parādītajā piemērā (foto augšā, ilustrācija zemāk). Pēc tam es varu izveidot krāsu paleti, pamatojoties uz rediģēto fotoattēlu, kuru es varu pielietot mākslas darbam.

(Attēls: © Cindy Kang)

Tikai krāsas nokrāsa var radīt ārkārtīgi atšķirīgu noskaņu, tāpēc es vairāk strādāju pie krāsām nekā jebkurš cits solis. Tā kā man patīk radīt siltu stāstu un atmosfēru, kā krāsu atsauci galvenokārt izmantoju saulrieta attēlus.

Pat tad, ja mākslas darbs nav pilnībā balstīts uz fotogrāfijām - iespējams, tā ir plakana ilustrācija ar vienkāršu krāsainu fonu, jūs joprojām varat atrast noderīgu krāsu iedvesmu no fotogrāfijām. Jūs varētu identificēt krāsas, kas piešķir attēlam vēsuma sajūtu, kādas krāsas ir ēnās, un tās krāsas, kas vienkārši skaisti darbojas kopā.

06. Pievienojiet gaismu un ēnu

(Attēls: © Cindy Kang)

Tuvojoties ilustrēšanas procesa beigām, es vēlreiz pētu fotoattēlu atsauci, lai uzzinātu gaismas un ēnas formas (augšējā ilustrācija ir bez ēnām, ar ēnām, kas pievienotas zemāk esošajai). Ēnas var spēcīgi vizuāli ietekmēt kompozīcijas atmosfēru. Ēnas formu var viegli atrast atsauces fotoattēlā. Strādājot ar konceptuālu gabalu, kura pamatā nav konkrēta fotogrāfija, jūs joprojām varat uzņemt atsauci uz jebkuru priekšā esošo objektu un noskaidrot, kā ēnu veido gaisma.

(Attēls: © Cindy Kang)

Šīs detaļas ilustrācijai piešķir dziļumu un sirreālu sajūtu. Apvienojot reālistisko fonu, ēnas un iztēles stāstu vai situāciju, jūs varēsit piešķirt mākslas darbam spilgta sapņa sajūtu.

07. Uzklājiet galīgās faktūras

Mana ilustrējošā procesa pēdējais solis ir pievienojot pēdējos otas triecienus un papīra tekstūru. Lai gan digitālās otas ir iespējams konfigurēt tā, lai to triecieniem būtu tradicionāla materiāla faktūra, es labāk gribētu papīra tekstūru uzklāt uz visa audekla. Es izmantoju skenētu papīra fotoattēlu, lai redzētu virsmā sajauktu koksnes masu. Tas piešķir mākslas darbam organisku tekstūru. Es pievienoju skenētā fotoattēla slāni Photoshop, pēc tam mainu slāņu sajaukšanas režīmu uz Reizināt. Pielāgojot necaurredzamību vai krāsu balansu, es varu kontrolēt, cik daudz tekstūras es vēlos parādīt mākslas darbā.

08. Lūdziet atsauksmes

Katrā ilustrācijas procesa posmā fotogrāfijas ir izmantotas dažādos veidos. Fotoattēlu elementi, piemēram, kompozīcija, fons, krāsas un citas mazas detaļas, palīdz sniegt sākumpunktu ideju izpētei.

Man šķiet iedvesmojoši un bezgalīgi noderīgi sākt veidot ilustrācijas no fotogrāfijām, un process kļūst arī interesantāks, ja darbs tiek dalīts ar skatītājiem. Daži cilvēki var atpazīt vietas vai saistīties ar situācijām, kuras esmu iemūžinājis savā mākslā. Ilustrācija kļūst par lielisku saziņas līdzekli, kas mudina cilvēkus dalīties savos stāstos un justies saistītiem ar mākslas darbu palīdzību. Tas piedāvā jaunu pieredzi, atjaunojot mūsu atmiņas - tāpat kā fotogrāfijas.


Šis saturs sākotnēji parādījās žurnālā Computer Arts.

Populārs Vietnē
Pāriet no 2D uz 3D
Atklāt

Pāriet no 2D uz 3D

Daudzi radoši nevēla izmantot 3D dizainu divu galveno ieme lu dēļ: laik un izmak a . Pēc tam, kad mūža garumā e at apguvi avu amatu, ideja at ākt ie ācēju darbu var būt biedējoša, avukārt tūk tošiem m...
Braiens lielgabals
Atklāt

Braiens lielgabals

Tieši pie Vigana pil ēta centra atroda vieta, kuru Džordž Orvel iemūžināji ava grāmata no aukumā Ceļš uz Vigana pie tātni - jok ir ta , ka Vigana pie tātne nekad nav biju i, tikai pieticīg mol , ko iz...
3 veidi, kā atrast akciju, kas izceļas no pūļa
Atklāt

3 veidi, kā atrast akciju, kas izceļas no pūļa

Kā dizaineram jum regulāri bū nepieciešam krājuma atur , un jū apzinātie , cik bibliotēku ir, no kurām izvēlētie . Lai gan jū , ie pējam , jau e at iepazinie ar i tock no aukumu, jū , ie pējam , nezin...