Lea Verou par CSS nākotni un daudz ko citu

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 13 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Maijs 2024
Anonim
How to Stay Out of Debt: Warren Buffett - Financial Future of American Youth (1999)
Video: How to Stay Out of Debt: Warren Buffett - Financial Future of American Youth (1999)

Rediģēta šī raksta versija vispirms tika parādīta žurnāla .net 225. numurā - pasaulē vislabāk pārdotajā tīmekļa dizaineru un izstrādātāju žurnālā.

@twostepmedia: Kur jāveic smagā pacelšana tīmekļa lapā? Priekšējā galā vai aizmugurē?
Lea Verou: Es esmu spēcīgs proponents darīt visu iespējamo klienta labā. Kad kods darbojas klientā, tam vienmēr ir jātiek galā ar vienu mašīnu neatkarīgi no tā, cik veiksmīgs ir jūsu projekts.

Jebkuram, ko rakstāt serverī, iespējams, būs jāpaveic tūkstošiem reižu sekundē, ja jūsu projekts izdosies, tāpēc tā uzturēšana un paplašināšana kļūst arvien sarežģītāka, pieaugot jūsu vietnei. Nemaz nerunājot par pieaugošajām mitināšanas izmaksām, kuras ļoti reti var pilnībā segt no vietnes ienākumiem. Protams, liela daļa klienta puses loģikas var lēnām ielādēt vietni, taču mums ir rīki, lai no tā izvairītos, piemēram, gzipēšana un aizklāšana, un pats galvenais, slinka ielāde.

@komiska: Tavs darbs ir satriecošs! Kas jūs iedvesmoja iet pa tehnoloģiju ceļu?
LV: Paldies! Es nedomāju, ka runa bija par kāda iedvesmu. Man vienkārši patika gatavot lietas, kopš sevi atceros. Kad es biju bērns, es reiz izmantoju virtuves sūkļa salvetes maku un rokassomu izgatavošanai!


Ap 12 gadiem es atklāju, ka programmēšana man ļāva vieglāk un profesionālāk veidot noderīgas lietas nekā rokdarbi. Tas mani tik ļoti aizrāva, ka es uzreiz iemīlējos programmēšanā un turpināju censties to uzlabot.

@jelmerdemaat: Kā @LeaVerou izveidoja @dabblet? Ar kādu PHP ietvaru / citu back-end tehniku? Kas bija visgrūtākais?
LV: Dabblet nav datu bāzes, un servera puses kods ir minimāls. Nedaudz PHP tiek izmantots tikai OAuth un rezultātu lapas ģenerēšanai, lai tā būtu koplietojama bez apkārt esošā dabblet hroma (noderīgs kļūdu pārskatu testos). Kā redzat savā Github statistikā, PHP veido tikai trīs procentus dabblet. Viss pārējais ir klienta puse. Tas palīdz izvairīties no jsfiddle situācijas: jsfiddle dara visu, kas atrodas serverī, tāpēc tagad, kad tas izdevās, tā servera slodze gāja cauri jumtam un tā kļuva lēna.

@_dte: Kāda ir jūsu aizraujošākā gaidāmā CSS funkcija?
LV: Filtru efekti noteikti. Tie ļauj mums darīt lietas, kas iepriekš bija neiespējami, ne tikai grūti. Es neesmu ļoti sajūsmā par izkārtojuma moduļiem, jo ​​a) būs vecums, pirms varēsim tos izmantot, jo tie nemaz netiek degradēti graciozi un b) izkārtojums vienmēr bija iespējams, tikai nevajadzīgi grūti. Protams, arī jaunie izkārtojuma moduļi ir ļoti svarīgi, taču tas nav tas, kas mani sajūsmina.


Esmu ļoti priecājies arī par skatu daļas relatīvajām vienībām vw un vh un CSS3 paplašinājums piesaistīt () funkcija, kas ļaus mums izmantot piesaistīt () katrā īpašumā.

Es ļoti vēlētos redzēt arī citas pārlūkprogrammas, izņemot Opera ieviešanu objekts un objekta-pozīcijas, lai mēs varētu pārtraukt fona uzlaušanas izmantošanu, lai apgrieztu attēlus ar citu malu attiecību.

@gpirie: Kādu funkciju jūs vēlētos redzēt ieviestu CSS?
LV: A strāva () funkcija, kas ļauj atsaukties uz citu rekvizītu aprēķināto vērtību. Tāpat kā vispārinājums currentColor (kas pēc tam kļūtu par aizstājvārdu pašreizējais (krāsa)). Protams, šādas lietas īstenošana ir ļoti sarežģīta, taču realitāte mani neatturēs no sapņiem!

@kevdog: Kādas ir trīs visbiežāk sastopamās CSS kļūdas?
LV: Visizplatītākā CSS kļūda, ko es redzu, ir tas, ka cilvēki kodē savu CSS, koncentrējoties uz rezultātu, nevis uz tīru, uzturamu, elastīgu kodu (un viņi reti pārstrādā). Ir svarīgi ne tikai kaut kas izskatās šobrīd ar noteiktu fonu, noteiktu apkārtni un noteiktu izmēru. Tam vajadzētu būt iespējai pielāgoties viegli mainīties, neparedzami pārrakstot katru noteikumu par to.


Jūs varētu domāt, ka nekad neko nemainīsit, taču, ņemot vērā pietiekami daudz laika, jūs gandrīz noteikti izrādīsities nepareizs. Tajā var palīdzēt CSS pirmapstrādes procesori. Tie ir vieglākais izeja, taču noteikti ir labāki nekā paviršs, atkārtots kods.

Vēl viena kļūda ir pārāk daudzbalsīga CSS. Cilvēki nezina par noklusējumu, tāpēc turpina tos no jauna definēt. Viņi nezina par stenogrammām, tāpēc tā vietā turpina definēt garo roku īpašības. Ir gadījumi, kad jums šīs lietas ir jādara tīšām, taču tas nav iemesls, lai tās darītu aizsargājoši it visā.

@kevdog: Ja jūs CSS specifikācijā varētu mainīt vienu lietu, kas tas būtu?
LV: Ir daudz ieteikumu, kuriem gandrīz visi CSSWG locekļi piekrīt, taču tos nevar pievienot, jo tiek lauzts esošais plaši izplatītais lietojums tīmeklī. Parasti darba grupa tos vai nu noliedz, vai arī pievieno vairāk īpašību, lai kontrolētu uzvedību, nevis mainītu noklusējumus. Es vēlētos redzēt veidu, kā izvēlēties atpakaļ nesaderīgas izmaiņas, lai esošās vietnes netiktu sabojātas. Citas valodas jau sen ir atrisinājušas šo problēmu, taču, izmantojot HTML un CSS, mēs turpinām cīnīties par savietojamību labas valodas dizaina izmaksās.

@StuRobson: Vai jūs domājat, ka dev ir slinks, ja gribētājs vēlas izmantot ietvaru vai katlu, nesaprotot visu, ko tas dara?
LV: Nē, bet es domāju, ka dev ir slinks, ja devējs izmanto karkasu vai katlu bez personiskas vajadzības, tikai tāpēc, ka visi pārējie to dara. Ir neproduktīvi mēģināt atrisināt problēmas, kuru jums vēl nav.

@folktrash: Kurā brīdī notika "slavenība"? Kā tu zināji? Un vai tas palīdz vai kavē evangelising koda kvalitāti / semantiku?
LV: Paldies, bet es neesmu pārliecināts, ka mani varētu tā saukt. Ikviens mēdz uzskatīt par pazīstamākiem cilvēkiem par cilvēkiem, par kuriem viņiem nebija ne mazākās nojausmas. Līdz ar to katram ir dabiska tieksme pārvērtēt savu slavu, kas ir mākslīgi (un gandrīz akli) jāsabalansē, kad esat informēts par šo parādību. Mums arī jāpatur prātā, ka neviens mūsu nozarē patiesībā nav slavenība, neviens nav mājsaimniecības vārds.

Tas nozīmē, ka 2011. gads ir bijis traks, un ir skaidrs, ka es saņēmu lielāku atzinību par savu darbu, uz kuru es varētu cerēt. Tas noteikti palīdz tīmekļa standartu evangelising. Cilvēki pievērš daudz lielāku uzmanību, kad es kaut ko saku tagad, nekā viņi to darīja pirms gada. Tomēr tas nāk par cenu, ka manis teiktās lietas tiek pāranalizētas, cilvēki var tajās pārāk daudz lasīt un man uzbrukt, jo man šķiet, ka man ir tādi viedokļi, kādus es nekad pat neesmu apsvēris. Vai dažreiz, tikai tāpēc, lai būtu viedokļi, punkts.

@Tawreh: Kāpēc jūs tik fanātiski izturaties pret sievietēm nozarē? Es saprotu nepieciešamību pēc vienlīdzības, bet imho jūs virzāt to līdz galam.
LV: Pirmo reizi dzirdu tādu lietu kā "galēja vienlīdzība". Vienlīdzība nekad nevar būt ārkārtēja, un es šaubos, vai kāds pat kaut ko tādu teiktu attiecībā uz citiem diskriminācijas veidiem, piemēram, rasismu. Tā ir "reversā diskriminācija" vai "koriģējošā neobjektivitāte", kas ir ārkārtīgi izteikta, un es esmu kategoriski pret to.

Tas nozīmē, ka es vispār neesmu "fanātisks" par sievietēm nozarē, esmu "fanātisks" pret priekšrakstiem par dzimumu stereotipiem. Es gandrīz nekad neredzu seksismu mūsu nozarē, šķiet, cilvēki jau labu laiku ir iemācījušies savu mācību. Es nedomāju, ka sieviešu zemā dalība mūsu nozarē ir saistīta ar to, ka viņas vairs jūtas nevēlamas. Tā ir pārējā mūsu dzimumu daļa, kas dzen sievietes no inženierzinātnēm. Mazas meitenes rotaļājas ar rotaļlietām, kas viņus nemudina tik ļoti attīstīt kognitīvās spējas kā zēnu rotaļlietas. Bērnu filmas un rotaļlietas ir vissliktākais dzimumu stereotipu turpinātājs, un es gandrīz neredzu tur interesi. Šķiet, ka visi koncentrējas uz pieaugušajiem, nevis novērš kļūdas, nevis novērš kļūdas.

@komiska: Vai kādreiz notiks pāreja uz fontu svaru?
LV: Citējot piezīmi no spec, "tas nav tik vienkārši". Lielākajai daļai rekvizītu nav pietiekama svara vienmērīgai pārejai, un pārlūkprogramma nevar ģenerēt starpstāvokļus, jo nav iespējas tos attēlot CSS. Tas nozīmē, ka mēs galu galā varētu pagarināt izbalināt () no CSS4 attēlu vērtībām, kas piemērojamas visām CSS vērtībām, ne tikai attēliem, kas atrisinātu lielāko daļu pārejas problēmu, un dod mums spēcīgu rīku, ko var izmantot arī statiski.

Interesantas Publikācijas
Dienas attēls: atšķetiniet Džozefs Viljams
Tālāk

Dienas attēls: atšķetiniet Džozefs Viljams

Datormāk la: pa tā tiet mum par projektu ... Džozef Viljam : Ta bija pašiniciatīva projekt . E gribēju pa pēlētie ar tilu, pie kura e joprojām trādāju, un patiešām virzīt to tik tālu, cik e varu. E ar...
LayoutIt! piedāvā velciet un nometiet Bootstrap darbplūsmu
Tālāk

LayoutIt! piedāvā velciet un nometiet Bootstrap darbplūsmu

LayoutIt! ir palai t beta ver ijā, nodrošinot līdzekļu izkārtojumu izveidei ar Boot trap, izmantojot vilkšana un nomešana a karni.Līdzautor Martn Kapeleto, arī uzņēmuma Entropeer līdzdibinātāj , pa tā...
Astropad 2.0
Tālāk

Astropad 2.0

A tropad ir lieli ki ievie ta lietotne. Lietojot kopā ar iPad Pro un Apple piediena jutīgo zīmuļa irbuli, ta dod jum kaut ko līdzīgu Cintiq. Viegli uz tādīt Nav manāma kavēšanā Precīza krā u atveidoša...