Ko mēs vēlamies redzēt nākamajā Adobe Muse

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 25 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 12 Maijs 2024
Anonim
ВСЕ СЕЗОНЫ: красивый ажурный ДЖЕМПЕР - КОФТОЧКА крючком / МАСТЕР КЛАСС вязание крючком - УЗОР СХЕМЫ
Video: ВСЕ СЕЗОНЫ: красивый ажурный ДЖЕМПЕР - КОФТОЧКА крючком / МАСТЕР КЛАСС вязание крючком - УЗОР СХЕМЫ

Saturs

Man jāsaka, ka apsēžoties, lai to uzrakstītu, es uzreiz sāku justies kā vaimanātāja. Galu galā tikai pirms dažiem gadiem tīmekļa lapas vai vietnes izveide nozīmēja daudz jautrības un jautrības kodēšanu (jā, domāts šņācošs sarkasms). Tad ieradās Muse un izveidoja pilnīgi jaunu lietojumprogrammu kategoriju, uz dizainu balstītu tīmekļa izveides rīku. Jāatzīst, ka tas nebija pirmais, kurš kārtoja-veida bija šajā nišā. Bet Muse patiešām bija pirmais, kurš to izdarīja pareizi.

Pirms pāris gadiem Muse bija diezgan vienkārša programma, kas parādīja lielus solījumus, taču bija daudz jāattīsta. Tāpat kā lielākajā daļā viņu rīku, arī Adobe ir patiešām labs Muse vecāks. Tas ir devis tai pārdomātu un konsekventu attīstību. Tāpēc mēs esam redzējuši, ka Muse diezgan īsā laikā sāk nobriest par spējīgāku instrumentu.

Ņemot vērā visu šo labo, sūdzēties ir nepateicības augstums. Bet, hei, to mēs arī darām, vai ne? Patiesībā jūs atradīsit, ka daudzi no zemāk redzamajiem priekšmetiem ir mazi, viegli labojami un / vai pietiekami viegli dzīvojami. Jauktas ir dažas lietas, kurām patiešām jāpievērš uzmanība, un viens priekšmets, kuru mēs visi vēlējāmies. Vispirms sāksim ar šo pēdējo vienumu.


01. Vai Adobe ir atsaucīgs?

Sāksim ar lielo sievu: mēs visi prasām, lūdzamies un mirstam par to, ko mēs tagad uzskatām par jaunāko tīmekļa dāvanu no augšas ... atsaucīgu tīmekļa dizainu. Šī ir iespēja izveidot vietni, kas ir piemērota jebkura izmēra displejam, kuru skatītājs izsauc vietnei.

Lai arī atsaucīgās tīmekļa vietnes joprojām ir salīdzinoši jaunas, tās izlaišana no iepriekšējām Muse versijām ir izraisījusi daudzu lietotāju izsmieklu. Mans personīgais minējums ir tāds, ka lietotāji ar vislielāko izsmiekla faktoru ir tie, kuri nekad nav mēģinājuši izveidot atsaucīgu vietni. Tas nav viegli izdarāms. Un, lai gan mums pašlaik varētu nepatikt, ka Muse jāveido trīs atsevišķi galddatoru, planšetdatoru un mobilo ierīču formāti, tas bieži vien var būt ātrāka darbplūsma nekā sarežģītu, atsaucīgu produktu izstrāde.


Lietas mainās. 30. novembrī atklātā vēstulē Adobe paziņoja, ka 2016. gada sākumā izlaidīs jaunu Muse versiju, kas saturēs atsaucīgus dizaina rīkus. Visi kopā ... leciet no prieka!

Bet Adobe bija skaidrs, ka, tā kā šī ir jauna funkcionalitāte, mēs kādu laiku zaudēsim savus iecienītos rīkus “ritināšanas efekti” (tikai atsaucīgām dizaina vietnēm tie joprojām darbosies, ja izvēlēsities pašreizējās izstrādes darbplūsmas). Šis ierobežojums, vismaz sākumā, ir pilnīgi saprotams, jo šādu efektu integrēšana ar mainīgi mainīgiem tīmekļa lapu izmēriem nebūs vienkārša.


Galu galā, mainot adaptīvas vietnes lapu platumus, tiek iegūti elementi, kas mainās. Tas nozīmē, ka divi priekšmeti, kas sēdēja viens otram blakus, tagad var būt sakrauti. Tas mainīs lapas vienumu vertikālo pozīciju un tādējādi izmetīs ritināšanas pozīcijas. Tas savukārt izmetīs jūsu ritināšanas balstītos efektus. Tomēr ir labi zināt, ka ir pieejams adaptīva dizaina variants, vai ne?


02. Pārlūka bloķēšana un Google Chrome

Muse ir atkārtota problēma, kas, šķiet, kādu dienu pastāv un pazūd bez brīdinājuma. Tikai atkal parādīties mēnešus vēlāk (arī bez brīdinājuma). Dažreiz to sauc par “pārlūka bloķēšanu”, taču tiem, kas to zina forumos, ir daži citi nosaukumi, kurus es šeit nevaru izmantot.

Būtībā notiek tas, ka pārlūkprogramma atvērs nepareizu vietnes veidni. Piemēram, vietnes planšetdatora versijas atvēršana darbvirsmas datorā. Sliktākais ir tas, ka pārlūkprogramma būtībā “bloķēsies” šo versiju un neļaus skatītājam viegli atvērt pareizo versiju.


Par laimi, šim jautājumam ir daži ierobežojumi. Pirmkārt, šķiet, ka tā ir tikai Google Chrome problēma, es neticu, ka tiek izmantotas citas pārlūkprogrammas. Šķiet, ka problēma nāk un iet ar dažādiem Chrome izlaidumiem. Kaut arī Muse komanda ir mēģinājusi novērst šo problēmu un apgalvo, ka to izdarīja vairākas reizes, tā turpina audzēt savu neglīto galvu ar jauniem Chrome izlaidumiem.

Kamēr nav reāla un stabila labojuma, atliek vien ievietot saiti planšetdatoros un mobilajās vietnēs, piedāvājot skatītāju novirzīt uz darbvirsmas versiju (es nedomāju, ka par kļūdu tiek ziņots nepareizas darbvirsmas piegādei) versija, tāpēc tur nav jāuztraucas). Šāda saite ignorē Chrome bloķēšanas funkciju un parasti to atiestata, lai nākamajos apmeklējumos parādītu pareizo formātu.

Es ņemšu vērā, ka šķiet, ka citu sistēmu izstrādātās daudzformātu vietnes (galddatoros, planšetdatoros, mobilajās ierīcēs) neziņo par šo problēmu. Lai gan es priecājos vainot Chrome, tas joprojām ir Muse komandas labojums.

03. Kura mērogs vispār ir?


Atverot esošu, nepabeigtu Muse failu, tas tiks atvērts dialoglodziņš, lai brīdinātu, ka failā ir attēli, kas ir ievietoti / mērogoti lielāki par optimālo izmēru. Turklāt šie faili ir arī atzīmēti ar nelielu sarkanu brīdinājuma ikonu aktīvu sarakstā.

Nopietni, jūs domājat, ka gatavojaties izplatīt VD. Jābūt iespējai izslēgt šos histēriskos brīdinājumus. Patiesība ir tāda, ka es dažreiz apzināti ievietoju mākslu un palielinu to, pārsniedzot optimālo 100 procentu lielumu. Es ceru, ka jūs par mani nedomājat mazāk.

Kāpēc es to darītu? Daži iemesli, taču galvenokārt, lai ietaupītu lejupielādes laiku / vietu. Piemēram, man nav iebildumu, ja daži fona attēli ir palielināti un maigāki nekā parasti. Pirms jaggies kļūst par problēmu, jūs bieži varat mērogot maigu fona attēlu līdz 200 procentiem vai vairāk. Tas nozīmē, piemēram, ka jūs varat piegādāt 75 KB attēlu, nevis varbūt tikpat daudz kā 300 KB.

Es neticu, ka Muse kādreiz atlasīs jūsu attēlus (esmu diezgan pārliecināts, ka tas tikai samazinās paraugu). Bet, ja tā veic jebkādu apstrādi, kas jums nepatīk, jūs vienmēr varat manuāli nomainīt failu ar “Saglabāt tīmeklim” no Photoshop, pirms augšupielādējat to serverī.

04. Kura šī prece ir?

Kad es noklikšķinu uz objekta uz audekla, Muse iezīmē objektu Aktīvu paletē un automātiski ritina, lai tas būtu redzams. Tā ir laba lieta. Bet ko darīt, ja es vai nu neesmu aktīvu paletē, vai arī nevēlos, lai tā ritinātu? Turklāt, ja es vēlos iegūt vairāk informācijas, nekā piedāvā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz vienuma Aktīvu palete?

Vienkārši ar peles labo pogu noklikšķinot uz gleznas, kas novietota uz audekla, man jāpasaka, kāds ir vienuma nosaukums, un jāpiedāvā vairākas citas iespējas, kas racionalizētu mūsu darbplūsmu.

Nākamā lapa: vēl četras preces mūsu Muse vēlmju sarakstā

Portāla Izstrādājumi
Pārvērtiet PSD un attēlus par prototipiem, veicot 7 vienkāršas darbības
Lasīt Vairāk

Pārvērtiet PSD un attēlus par prototipiem, veicot 7 vienkāršas darbības

Kā dizainer vienmēr e mu biji neapmierināt ar to, kā mē demon trējam avu darbu. Šķiet mazliet dumji, ka dizainparaugi, kuru izpilde pra a tunda , diena un nedēļa , klientiem un komandām tiek prezentēt...
XP-Pen planšetdators: visi labākie XP-Pen atlaižu kodi un piedāvājumi
Lasīt Vairāk

XP-Pen planšetdators: visi labākie XP-Pen atlaižu kodi un piedāvājumi

XP-Pen planšetdatori pēdējo gado ir kļuvuši par populārākajiem digitālo zīmēšana iz trādājumiem. en uz katīti par lētu alternatīvu Wacom planšetdatoram (un tajā noteikti ir kāda patie ība - tie mak ā ...
Kā Superunion modernizēja Šekspīra globusu
Lasīt Vairāk

Kā Superunion modernizēja Šekspīra globusu

Pirm partneri kļuva par daļu no uperunion, ta Šek pīra Globu am radīja jaunu vizuālo identitāti, to tarp jaunu logotipa dizainu, ka iedve moja no teātra forma . Identitāte ir dziļi ie akņoju ie Globe ...