Sāciet ar spēļu izstrādi - 6 profesionāļu padomi

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 6 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Maijs 2024
Anonim
Basic Principles of Game Design
Video: Basic Principles of Game Design

Saturs

Tātad, jūs vēlaties būt spēļu izstrādātājs? Nu, es to esmu izdarījis - izlaidis bezmaksas spēli Crow’s Quest operētājsistēmā iOS - un arī jūs varat. Šajā rakstā es sniegšu jums dažas vienkāršas darbības, lai palīdzētu jums sākt darbu.

01. Izvēlieties savu platformu

Vispirms jums jāapsver, kuru spēļu sistēmu jūs izstrādāsit. Acīmredzama izvēle ir Android, iOS, Mac vai Windows. Bet neaizmirstiet, ka Xbox un Playstation ir arī daudz indie izstrādātāju.

Neatkarīgi no izvēlētās platformas, vienmēr vienmēr ir iespējams pārvietot spēli (-as) uz citu. Ir pieejami arī rīki, kas ļauj vienreiz attīstīties un izvietot visur. Es personīgi neesmu izmantojis šos rīkus, tāpēc es pat nesākšu ieteikt, ko izmantot.

02. Apbruņojieties ar tirdzniecības instrumentiem


Tātad, tagad, kad esat izlēmis, kuru platformu attīstīsit, nākamais solis ir iegūt tirdzniecības rīkus. Acīmredzot tas, ko jūs saņemsiet, būs ļoti atkarīgs no jūsu izvēlētās platformas un tās dzimtās programmēšanas valodas.

IOS vai Mac izstrādes gadījumā jums būs nepieciešama iMac vai Macbook, Xcode (izstrādes vide) un vismaz viena testa ierīce. Lai gan testēšanai ir iespējams izmantot simulatoru, galu galā jūs vēlaties pārbaudīt savu spēli faktiskajā ierīcē.

Ja pats plānojat veikt kādu no radošajiem dizainiem, tam būs nepieciešama arī programmatūra. Jums ir daudz iespēju, kad runa ir par radošu projektēšanas programmatūru. Tomēr šajā gadījumā jūs neaprobežojaties tikai ar tiem, kurus varat izmantot, pamatojoties uz programmēšanas valodu / platformas izvēli. Arī jūs neierobežo izmaksas. Iespējas ir no bezmaksas, piemēram, Gimp un Inkscape, līdz tādām spēkstacijām kā Adobe Creative Suite un Toon Boom. Daži pat piedāvā spraudņus palīdzībai spēļu izstrādē.

Piezīme: Vārds par Adobe Creative Suite; Divas lietojumprogrammas, kuras es galvenokārt izmantoju projektēšanas darbā, ir Flash un Photoshop. Faktiski abi tika izmantoti Crow’s Quest projektēšanai un izstrādei.


03. Uzziniet izstrādātāja veidus

Jūs izvēlējāties platformu un nodrošinājāt savus rīkus. Ko tagad?

Ja nekad iepriekš neesat izstrādājis spēli, neuztraucieties. Mācīties var ikviens, kurš vēlas mācīties. Pateicoties interneta jaudai, jums ir daudz iespēju to izdarīt. Patiesībā daudzas no šīm iespējām ir bez maksas.

Divi, kurus es galvenokārt izmantoju, ir Ray Wenderlich vietne un Cartoon Smart. Bet, ja jūs meklējat nedaudz padziļinātu apmācību vai “tradicionālāku” pieeju mācībām, jums ir arī iespēja apmaksāt apmācību vietnes, piemēram, Lynda un Digital Tutors. Pēdējais ir kaut kas, ko es tikko sāku izmantot, bet līdz šim tik labi.

04. Izstrādājiet un izstrādājiet savu spēli


Labi, es nemelošu. Šī ir procesa grūtākā daļa. Jums var būt ideja par savu spēli, bet tagad tā ir jāveido un jāattīsta.Atkarībā no jūsu spēles šo procesu var veikt tikai dažās stundās līdz pat daudzos gados. Tas tiešām ir atkarīgs no tā, ko jūs darāt, un ar ko jūs to darāt. Vai tas ir tikai jūs? Vai jūs algojāt komandu? Utt

Mans ieteikums, ņemiet to lēnām. Roma netika uzcelta vienā dienā, un arī jūsu spēlei nav jābūt. Pirmajā Tour of Duty iesāciet ar vienkāršu spēli. Varbūt ne Pong, bet noteikti ne World of Warcraft. Mitriniet kājas. Esiet ērti ar valodu, rīkiem un savām spējām.

Ak, jā, vai es teicu, ka tu būsi tavs sliktākais kritiķis? Neļaujiet šai balsi galvā likt jums apstāties. Ja jūs tikko sākat darbu, ir viegli atteikties tikai tāpēc, ka šī dumjā mazā balss jums pateica, ka jūsu spēle ir mēma. Neklausieties! Turpini. Lieciet tai darboties. Turklāt spēļu izstrāde ir jautra! Noklausīties kašķīgu iedomātu balsi tā nav.

05. Pārbaudiet to, lai spēlētājiem tas nebūtu jādara

Pareizi, neaizmirstiet pārbaudīt savu spēli. Pieņemiet darbā savus draugus un ģimeni, bet tikai tie, kurus pazīstat, sniegs patiesas atsauksmes. Ja jūsu mamma domā, ka viss, ko jūs darāt, ir lielisks, labi, varbūt izlaidiet viņu. Tomēr labāk dodiet viņai kopiju, lai spēlētu, vai arī jūs nekad nedzirdēsit tās beigas.

06. Veicināt. Tīkls. Un kaitiniet pasauli ar ziņām par savu spēli

Pagaidi? Tiešām? Jā. Tiešām. Jūs beidzot izstrādājāt spēli, un tagad tā ir pieejama visiem spēlēt. Diemžēl neviens nezina. Tieši šeit parādās jūsu sociālo mediju balss.

Informējiet pasauli par jūsu spēli, izmantojot tādas tirdzniecības vietas kā Twitter un Facebook. Negaidiet, ka cilvēki 'paklups' uz jūsu spēli. Tas ir atkarīgs no jums, lai iegūtu vārdu.

Ja jums nepieciešama palīdzība šajā jautājumā, ir daudz vietņu, kurās tiek meklētas lieliskas spēles, kuras pārskatīt. Tā kā to ir tik daudz, es šeit neuzskaitīšu nevienu. Bet, ja esat ieslēdzis Google, jums vajadzētu būt iespējai atrast vairāk nekā nedaudzus, kas pašlaik pieņem iesniegumus.

Tieši tā. Jūs tagad oficiāli esat spēļu izstrādātājs, ko tad jūs gaidāt? Ej ārā un uztaisi vēl vienu spēli!

Vārdi: Tammijs Korons

Tammijs Korons ir iOS izstrādātājs, aizmugures izstrādātājs, tīmekļa izstrādātājs, rakstnieks un ilustrators. Viņa blogo vietnē Just Write Code.Kāpēc ne lejupielādēt viņas iOS spēli Crow's Quest - tā ir bezmaksas!

Raksti Jums
Kaķis Klarks uz šī gada FOWD
Lasīt Vairāk

Kaķis Klarks uz šī gada FOWD

.net: Vai, a tādot Web dizaina nākotne (FOWD) a tāvu šogad, bija kāda īpaša tēma vai tendence , kura jū gribējāt iekļaut?Kaķi Klark : Kā vienmēr, kad runa ir par FOWD, mē cenšamie , lai vi būtu pēc ie...
Kā veidot vietnes, kas atbilst lietotāju vēlmēm
Lasīt Vairāk

Kā veidot vietnes, kas atbilst lietotāju vēlmēm

Kon ekvence ir būti ka, lai amazinātu a karne kognitīvo lodzi. Kad jū u dizain ir kon ekvent , katra mijiedarbība jūta vienmērīga un bez berze . Ja ta ir pārāk nekon ekventi, lietotājam jātērē nevajad...
Lietotāja interfeisa dizaina ceļvedis
Lasīt Vairāk

Lietotāja interfeisa dizaina ceļvedis

Kad āku avu karjeru, biju tīmekļa dizainer . E četru gadu trādāju tīmekļa dizainā, ākot ar mazo uzņēmumu vietnēm un beidzot pāriet pie lielākiem klientiem. E uzzināju, ka ne grafi kai dizain mani inte...