Labākās Slack alternatīvas

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 25 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Maijs 2024
Anonim
Šie BIEDOŠIE video rada KAMERAFOBIJAS
Video: Šie BIEDOŠIE video rada KAMERAFOBIJAS

Saturs

Pirms mēs sākam ar mūsu Slack alternatīvu sarakstu, apskatīsim pašu Slack. Slack, kas pirmo reizi tika palaists 2013. gadā kā ziņojumapmaiņas platforma, kopš tā laika ir kļuvis par nobriedušu komunikācijas un sadarbības platformu komandām. Tās visnoderīgākās funkcijas tagad ietver tiešo ziņojumapmaiņu, grupas un privāto tērzēšanu, paziņojumus un brīdinājumus, meklēšanas iespējas, dokumentu koplietošanu un integrāciju ar tādām lietotnēm kā Dropbox un Google Drive. Un 2020. gadā tā izmantošana ir strauji palielinājusies, reaģējot uz tāldarba centieniem visā pasaulē.

Tātad, kāpēc jūs vēlaties meklēt alternatīvas? Nu, varbūt bezmaksas versija nepietiekami piedāvā jūsu komandai, un jūs nevarat atļauties maksāt par pilnu plānu.Varbūt jūs meklējat funkcionalitāti, kas vēl nav pieejama Slack. Vai, iespējams, jūs vienkārši vēlaties izmēģināt dažas iespējas, pirms izvēlaties sev un jūsu komandai piemērotāko rīku. Lai kāds būtu iemesls, mēs šajā rakstā esam apkopojuši labākās Slack alternatīvas. Izlasiet, lai uzzinātu, ko katrs piedāvā ...


Lai iegūtu vairāk programmatūras ideju, skatiet mūsu labāko projektu vadības programmatūras apkopojumu.

01. Google tērzēšana

Labākā atslābināšanās alternatīva Google ekosistēmas faniem

Platforma: Windows, Mac, iOS, Android | Cena: £ 4,14- £ 13,80 vienam lietotājam mēnesī; uzņēmuma cenu noteikšanai katrā atsevišķā gadījumā

Integrējas ar citām Google lietotnēm Bezmaksas ar Google WorkspaceAI plānošanu Nav bezmaksas versijas

Google tērzēšanas platforma tika izlaista 2018. gadā, taču kopš tā laika tā ir kļuvusi par nedaudz mulsinošu rīku klāstu. Tāpēc Google tērzēšanu nevajadzētu jaukt ar Google Hangouts, videozvanu un tūlītējās ziņojumapmaiņas platformu, kas ir bez maksas ar jebkuru Gmail kontu, vai Google Meet, kas būtībā ir Google atbilde uz Zoom.

Tā vietā Google tērzēšana (iepriekš pazīstama kā Google Hangouts Chat) ir komandas tērzēšanas platforma, kas tiek nodrošināta kā daļa no apmaksātās Google Workspace biznesa platformas (iepriekš pazīstama kā G Suite). Kaitinoši ir tas, ka daudzās Google vietnēs ir atsauce uz šo pakalpojumu vecajiem nosaukumiem, tāpēc mēs tos šeit esam uzskaitījuši, lai ietaupītu jūs par pamatīgu neizpratni.


Tāpat kā Slack, arī Google tērzēšana ietver gan tiešos ziņojumus, gan komandas kanālus ar vītnēm. Jūs varat pielāgot saņemto paziņojumu veidu, lai samazinātu troksni, lai gan jūs to varat labāk kontrolēt pakalpojumā Slack. Ņemiet vērā arī to, ka Google tērzēšanai patiesībā nav ekvivalenta Slack publiskajiem kanāliem: šeit uzsvars tiek likts uz privātu saziņu.

Sanāksmju ieplānošana savā starpā ir ļoti ērta Google tērzēšanas sarunā, jo tur ir gudrs AI robots, kas to palīdz, runājot ar jūsu Google kalendāru. Turklāt, ja esat saistīts ar Google darbvietu, ir viegli kopīgot dokumentus; jūs saņemat 30 GB lielu krātuvi pamata plānā.

Tomēr ņemiet vērā, ka pamata plānā nevarat meklēt dokumentus Google tērzēšanā; jums tas ir jājaunina uz nākamo līmeni. Tāpat, atšķirībā no Slack, jūs nevarat rīkot video sapulces lietotnē, lai gan to varat izdarīt ar vienu klikšķi uz Google Meet, kas ir pietiekami tuvu, lai maz reāli mainītos.


Lielākais mīnuss salīdzinājumā ar Slack ir tas, ka nav bezmaksas Google tērzēšanas versijas. Bet, ja jūs jau maksājat par Google Workspace, to izmēģināt nav pamata. Pat ja jūs vēl neesat, tas joprojām ir labs risinājums, ja jums patīk darīt visu Google ekosistēmas ietvaros un nevēlaties sajaukt par to, kā uzzināt, kā saskaras cita programmatūra.

02. Microsoft komandas

Labākā atslābināšanās alternatīva lielajiem uzņēmumiem

Platforma: Windows, Mac, Linux iOS, Android | Cena: Bezmaksas vai kā daļa no Microsoft 365 Business Basic (£ 3.80 vienam lietotājam mēnesī), Microsoft 365 Business Standard (£ 9.40 vienam lietotājam mēnesī) vai Office 365 E3 (£ 17.60 vienam lietotājam mēnesī)

Integrējas ar Microsoft rīkiem Iekļauts 365 abonementā Bezmaksas versija Saskarne nav vieglākā

Tāpat kā Google tērzēšana tiek piegādāta bez maksas ar G Suite, tāpat Microsoft Teams ir bez maksas ar Office 365. Bet, ja jūs neesat Office 365 abonents, ir dažas labas ziņas: Microsoft ir izveidojusi arī bezmaksas Teams versiju, lai vilinātu cilvēkus uz savu sarunu. ekosistēma.

Šī bezmaksas versija ir labi salīdzināma ar Slack’s, ar nelielām, bet, iespējams, ievērojamām priekšrocībām. Piemēram, nav noteikts ierobežojums to ziņojumu skaitam, kurus varat meklēt, savukārt pakalpojumā Slack jūs esat ierobežots līdz 10 000. Jūs saņemsiet 10 GB krātuvi līdz Slack 5 GB. Un jūs varat izmantot ekrāna koplietošanu un veikt videokonferences zvanus vairāk nekā vienai personai, kuras abas ir pieejamas tikai Slack apmaksātajā plānā.

Izmantojot Microsoft 365 rīkus, ir viegli kopīgot dokumentus Microsoft Teams, un tos var rediģēt arī tieši Teams, kas ir jauks pieskāriens. Apmaksātajā Teams versijā jūs saņemat milzīgu 1 TB krātuvi vienam lietotājam, kas ir ļoti izdevīgi salīdzinājumā ar 20 GB vienam lietotājam Slack apmaksātajā versijā.

Tomēr mēs būsim godīgi, ka Slack ir daudz vieglāk iestatīt un izmantot praksē, izmantojot vienkāršāku un racionalizētāku saskarni. Komandas, tāpat kā liela daļa Microsoft programmatūras, ir tik aizņemtas, cenšoties nodrošināt daudz funkciju un integrācijas ar citiem Microsoft produktiem, ka tas viss var justies mazliet iesprostots, ja vēlaties vienkārši izdarīt kaut ko pavisam vienkāršu.

Kopumā, jo sarežģītāk un bagātīgāk vēlaties komandas komunikācijas rīku, jo lielāka iespēja, ka jūs piesaistīs Microsoft Teams. Kas nozīmē plašu īkšķa likumu, Slack parasti ir labāks mazām komandām, savukārt Teams parasti ir lielākiem uzņēmumiem.

03. Nesaskaņas

Labākā Slack alternatīva atvērtā koda komandām

Platforma: Windows, Mac, Linux, iOS, Android, pārlūks | Cena: Bezmaksas vai nesaskaņas Nitro 99,99 ASV dolāri gadā vai 9,99 ASV dolāri mēnesī

Draudzīgs izjūtaĻoti spējīga bezmaksas versija "Rācijsaziņa" zvaniem Nav trūkst sarunu

Jūs varētu būt pārsteigts, redzot Discord šajā sarakstā, jo tas galvenokārt ir pazīstams kā rīks spēļu kopienu savienošanai. Bet tāpat kā Twitch savulaik bija domāts tikai spēlētājiem, bet ātri kļūst par galveno alternatīvu YouTube, Discord ātri tiek uzskatīts par galveno alternatīvu Slack.

Tāpat kā Slack, arī Discord piedāvā privātu darba vietu vairāku kanālu izveidei, lai organizētu grupas sarunas, kā arī atļaut video tērzēšanu un ekrāna koplietošanu. Videozvanu laikā jums ir atļauts līdz 50 dalībniekiem, kas salīdzinājumā ar 15 bezmaksas versijā Slack. Varat arī iekļaut balss kanālus, kas var ietvert līdz 99 lietotājiem. Ērti tos var iestatīt uz “push to talk”; tāpēc ikviena mikrofons ir izslēgts, ja vien viņi nespiež sarunas pogu, palīdzot samazināt fona troksni.

Tomēr ņemiet vērā, ka nesaskaņas nepiedāvā sarunas ar pavedieniem. Ja jums ir tendence daudz tērzēt tiešsaistē, izmantojot tekstu, ar daudziem cilvēkiem, tad tas varētu būt jautājums, jo sarunas var ātri kļūt milzīgas. Turklāt, lai gan Slack piedāvā tūkstošiem integrāciju ar trešo pušu lietotnēm, Discord piedāvā tikai nelielu skaitu.

Pozitīvi ir tas, ka Discord ir ne tikai bezmaksas plāns, bet lielākajai daļai cilvēku nebūs jājaunina uz apmaksāto plānu, ja vien jums patiešām nav vajadzīgas augstākas kvalitātes balss un video tērzēšanas sarunas vai augstāki failu augšupielādes ierobežojumi. Pat tad, kad vienam serverim ir USD 99,99 gadā, tas ir diezgan pieņemams. Kas padara Discord par labām iespējām atvērtā pirmkoda komandām un citām organizācijām, kuras vēlas profesionālu alternatīvu apmaksātajai Slack versijai, taču par zemākām (vai nullejām) izmaksām.

04. Darba vieta ar Facebook

Labākā atslābināšanās alternatīva tehniski atturīgām komandām.

Platforma: Windows, Mac | Cena: $0-$8

Pazīstama saskarne Nepieciešama maz apmācībaAtlaides dažām grupām Mazāk lietotņu integrācijas nekā Slack

Workplace by Facebook ir sava veida Facebook īpaša versija, kas paredzēta tikai organizācijām. Izmantojot ļoti līdzīgu saskarni ar "parasto" Facebook, tas ļauj veikt HD videozvanus, izveidot grupas, kopīgot ziņas un paziņojumus, veikt aptaujas un aptaujas un pat kopīgot GIF.

Bezmaksas versija nodrošina 5 GB krātuvi vienai personai, līdz 50 grupām un automātisku tulkošanu no vienas valodas uz citu. Ir arī integrācijas ar vairāk nekā 50 uzņēmuma rīkiem, kas ne tuvu nav tas, ko piedāvā Slack, taču tajā ir iekļauti daudzi galvenie spēlētāji, piemēram, G Suite, Dropbox un Office 365.

Facebook apmaksātās Workplace versijas ir USD 4 (papildu) un 8 USD (uzņēmums) mēnesī vienai personai ar atlaidi frontes un labdarības organizācijām. Abi plāni atļauj neierobežotas grupas, savukārt jūs saņemat 1 TB krātuvi ar papildu plānu un neierobežotu krātuvi uzņēmuma līmenī.

Mūsuprāt, galvenā darbavietas Facebook priekšrocība ir tā, ka tā ir daudz draudzīgāka nekā citi rīki, it īpaši gados vecākiem cilvēkiem, kuri, iespējams, ir pieraduši lietot Facebook nekā jebkura cita lietotne. Tātad, ja jūsu galvenais izaicinājums, runājot par komunikāciju darba vietā, pārliecina cilvēkus to faktiski darīt, nemaz nerunājot par vajadzīgās apmācības apjoma ierobežošanu, tas var būt jūsu meklētais rīks.

05. Cisco Webex komandas

Labākā atslābināšanās alternatīva augstas kvalitātes audio un video

Platforma: Windows, Mac, iPhone, iPad, Android | Cena: Bezmaksas līdz £ 22,50; uzņēmuma cenu noteikšana katrā atsevišķā gadījumā

Augstas kvalitātes audio un video Datu šifrēšana Lieliska tāfele Bezmaksas versija ir ļoti ierobežota

Cisco ir vislabāk pazīstams ar balss un video konferenču risinājumiem, un pēdējo 12 mēnešu laikā tas ir paveicis daudz darba, lai integrētu tos ar savu Slack alternatīvu Webex Teams (iepriekš pazīstams kā Spark).

Šī platforma nodrošina ļoti profesionālu un slīpētu pieeju kopīgiem komunikācijas un sadarbības uzdevumiem. Ziņapmaiņas uzdevumi, piemēram, grupas un privātie tērzēšanas sarunas, failu koplietošana un direktoriju meklēšana, ir visi plāni un labi organizēti. Sanāksmes ir viegli vadīt, izmantojot HD video vai augstas kvalitātes audio, ar labām dokumentu koplietošanas un anotāciju iespējām. Un ir lieliska tāfeles sistēma, kas palīdz attīstīt idejas komandu tērzēšanas laikā.

Webex Teams nodrošina pat spēcīgas API, lai jūsu uzņēmuma izstrādes komanda varētu integrēt platformu savā pielāgotajā programmatūrā, ja vēlaties. Tas piedāvā arī pilnīgu datu šifrēšanu un integrāciju ar uzņēmīgu programmatūru, piemēram, Salesforce.

Tas viss, protams, nenāk lēti. Tātad, lai arī ir bezmaksas plāns, tas ir nopietni ierobežots. Vidējiem uzņēmumiem labāk maksāt par Webex Plus mēnesī 14,85 mārciņas par resursdatoru mēnesī, savukārt lieliem uzņēmumiem Webex Business (kuru mērķis ir lielāki uzņēmumi) mēnesī jāmaksā 22,50 mārciņas par resursdatoru. Īsāk sakot, Webex Teams būtu jāuzskata par Rolls Royce iespēju, kas paredzēta tiem, kuriem ir dziļas korporatīvās kabatas un kuri lētākus pakalpojumus uzskata par viltus ekonomiku.

Ieteicams
Kaķis Klarks uz šī gada FOWD
Lasīt Vairāk

Kaķis Klarks uz šī gada FOWD

.net: Vai, a tādot Web dizaina nākotne (FOWD) a tāvu šogad, bija kāda īpaša tēma vai tendence , kura jū gribējāt iekļaut?Kaķi Klark : Kā vienmēr, kad runa ir par FOWD, mē cenšamie , lai vi būtu pēc ie...
Kā veidot vietnes, kas atbilst lietotāju vēlmēm
Lasīt Vairāk

Kā veidot vietnes, kas atbilst lietotāju vēlmēm

Kon ekvence ir būti ka, lai amazinātu a karne kognitīvo lodzi. Kad jū u dizain ir kon ekvent , katra mijiedarbība jūta vienmērīga un bez berze . Ja ta ir pārāk nekon ekventi, lietotājam jātērē nevajad...
Lietotāja interfeisa dizaina ceļvedis
Lasīt Vairāk

Lietotāja interfeisa dizaina ceļvedis

Kad āku avu karjeru, biju tīmekļa dizainer . E četru gadu trādāju tīmekļa dizainā, ākot ar mazo uzņēmumu vietnēm un beidzot pāriet pie lielākiem klientiem. E uzzināju, ka ne grafi kai dizain mani inte...