20 lietas, kas trako tīmekļa izstrādātājus

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 7 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Maijs 2024
Anonim
Как избежать появления трещин на стенах? Подготовка под штукатурку. #11
Video: Как избежать появления трещин на стенах? Подготовка под штукатурку. #11

Es būšu godīgs. Tīmekļa izstrādātāja dzīve ir diezgan jauka. Mēs maksājam par to, ka visu dienu sēžam pie atvērta plānojuma biroja, risinot problēmas, kuras, ja mēs nesaņemtu algu, mēs droši vien darītu. Mēs strādājam arī ar cilvēkiem, kuri, tā kā viņi īsti nesaprot, ko mēs darām vai kā mēs to darām, mūs uztver ar zināmu bijību. Tas nedod labumu mūsu paplašinātajai pašnozīmības izjūtai.

Diemžēl daži no šiem cilvēkiem ir arī tie paši cilvēki, kas mums saka, kas jādara. (Vai vizuālie dizaineri, lūdzu, piecelsies?). Un tāpēc, ka viņi īsti nesaprot, ko mēs darām, dažreiz mums ir jādara lietas, kas, atklāti sakot, liek mums justies netīriem. Nemaz nerunājot par to, ka jāpārvietojas pa PSD failiem tik satriecoši organizēti, ka jūs domājat, ka tie tika izveidoti tādā veidā ar nolūku. (Bet tas ir labi, jo mums patīk risināt arī mīklas.)

Tātad, vizuālie dizaineri, šeit ir saraksts ar 20 lietām, kas izstrādātājus tracina. Ja jūs neveicat vismaz 15, tad jūs necenšaties pietiekami daudz.


1. Pievienojiet noapaļotus stūrus katram atsevišķam lapas elementam. Kamēr esat pie tā, pievienojiet arī ēnas un gradientus.

2. Izmantojiet to pašu PSD kā sākuma punktu katram projektam. Paslēpt neizmantotos slāņus, bet tos neizdzēst. Pārliecinieties, vai jūsu PSD ir vismaz 100 MB.

3. Izmantojiet sIFR katram teksta fragmentam. Bonusa punkti, ja izvēlaties fontu, kas ir ļoti līdzīgs Arial.

4. Nekad neizmantojiet vienus un tos pašus izmērus elementiem. Piešķiriet katram atšķirīgu fonta lielumu un krāsu (melnai lietojiet # 000000, # 111111, # 121212 ...).

5. Izmantojiet daudz caurspīdīgu attēlu. Tīmekļa izstrādātājiem patīk grafika, kas izlauzta no kastēm un kolonnām. Bonusa punkti, ja pievienojat tekstu, kas ietīts ap attēliem.

6. Pievienojiet modālo logu. Vismaz pusei vietnes jānotiek modālā logā.

7. Pievienojiet pogu Facebook Connect. Tā ir tikai poga. Cik grūti to var īstenot?

8. Slēpt svarīgus PSD slāņus. Vēlāk pastāstiet izstrādātājam, ka viņiem pietrūka slēptā elementa.


9. Izveidojiet pogas ar pārvietošanas, aktīviem un noklikšķinātiem stāvokļiem. Tad nestāstiet nevienam, ka esat to izdarījis. Izveidojiet viņiem atsevišķu failu un nosūtiet to tālāk pēdējā brīdī. Mēs mīlam pārsteigumus.

10. Pastāstiet izstrādātājam par kādu izdomātu funkcionalitāti, par kuru esat lasījis kaut kur emuārā. Tad pasakiet viņiem, lai to uztaisa, jo, ja jūs to kaut kur redzējāt, tas noteikti ir iespējams.

11. Pievienojiet karuseli. Ak, jā, un pārliecinieties, ka tas ir pilnekrāna karuselis.

12. Īstas kopijas vietā izmantojiet Lorem Ipsum. Pārliecinieties, ka rezervētā vieta nav pietiekami liela, lai to varētu kopēt.

13. Nejauši apvienojiet PSD slāņus. Kāpēc ne? (Bet nesapludiniet pārāk daudz. Tas aizvedīs jūs tālāk no maģiskā 100 MB mērķa).

14. Nosauciet visu savu failu galīgo vārdu, pievienojiet datumu un nejaušu burtu (final-2010-12-01a.psd, final- 2010-12-01r.psd, final-2010-12-02b.psd).

15. Neuztraucieties par izmaiņu veikšanu, kad viss ir parakstīts. Kad lapa ir pabeigta, nosūtiet citu, pilnīgi citu tās versiju. Un pastāstiet mums, ka šīs izmaiņas ir nepieciešamas un būtiskas lietotāja pieredzei.


16. Nenosauciet un nesakārtojiet savus PSD slāņus un mapes.

17. Ja veidojat veidlapu, aizmirstiet kļūdas un veiksmes stāvokļus. Mēs kaut ko saspiedīsim. Mēs mīlam uzminēt jūsu nodomus.

18. Veidojot vietni, neaiciniet nevienu izstrādātāju uz ideju vētru vai dizaina sanāksmēm. Pārliecinieties, ka mēs esam pēdējie, kas redzēja izkārtojumu. Vispirms parādiet to klientam, tāpēc būs par vēlu savā darbā ieviest pat nedaudz prāta.

19. Mums vajadzētu vairāk pavadīt, tāpēc QA laikā neizmantojiet kļūdu izsekošanas programmatūru. Nāciet sēdēt ar mums visu dienu un norādiet uz izmaiņām, kuras vēlaties veikt pār mūsu pleciem. Izmantojiet iespēju arī dažiem improvizētiem dizaina atjauninājumiem.

20. Un visbeidzot, tas ir vissvarīgākais: neko nemācieties par HTML, CSS, JavaScript vai pārlūka problēmām. Jo mazāk jūs par to zināt, jo svarīgāki mums šķiet.

Vārdi: Rafaels Mumme ir iOS izstrādātājs Yahoo New York.

Šis raksts sākotnēji tika parādīts žurnāla .net 205. numurā - pasaulē vislabāk pārdotajā tīmekļa dizaineru un izstrādātāju žurnālā.

Noteikti Izlasiet
Kaķis Klarks uz šī gada FOWD
Lasīt Vairāk

Kaķis Klarks uz šī gada FOWD

.net: Vai, a tādot Web dizaina nākotne (FOWD) a tāvu šogad, bija kāda īpaša tēma vai tendence , kura jū gribējāt iekļaut?Kaķi Klark : Kā vienmēr, kad runa ir par FOWD, mē cenšamie , lai vi būtu pēc ie...
Kā veidot vietnes, kas atbilst lietotāju vēlmēm
Lasīt Vairāk

Kā veidot vietnes, kas atbilst lietotāju vēlmēm

Kon ekvence ir būti ka, lai amazinātu a karne kognitīvo lodzi. Kad jū u dizain ir kon ekvent , katra mijiedarbība jūta vienmērīga un bez berze . Ja ta ir pārāk nekon ekventi, lietotājam jātērē nevajad...
Lietotāja interfeisa dizaina ceļvedis
Lasīt Vairāk

Lietotāja interfeisa dizaina ceļvedis

Kad āku avu karjeru, biju tīmekļa dizainer . E četru gadu trādāju tīmekļa dizainā, ākot ar mazo uzņēmumu vietnēm un beidzot pāriet pie lielākiem klientiem. E uzzināju, ka ne grafi kai dizain mani inte...