8 soļi, lai izveidotu perfektu infografiku

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 3 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Maijs 2024
Anonim
8. marta dāvana ar savām rokām. Papīra ķekars. Roku darbs
Video: 8. marta dāvana ar savām rokām. Papīra ķekars. Roku darbs

Saturs

Pagājušajā mēnesī, laimīgi ēdot kanapē un malkojot kokteili ikmēneša I Am Woman tīkla pasākumā, es tērzēju ar dažām uzņēmējām, un tika uzdots acīmredzams jautājums: "Tātad, ko jūs darāt?" Es sāku izmantot savu parasto paskaidrojumu par dažiem pakalpojumiem, ko es piedāvāju, ieskaitot drukas / tīmekļa dizainu, ilustrāciju un infografisko dizainu, un es pamanīju pāris tukšas sejas starp dāmām. "Kas ir infografika?"

Man ienāca prātā, ka šis ir visizplatītākais jautājums, ko man uzdod - pat tad, kad mani uzrunājis jauns klients, kurš vēlas infografiku! Bieži vien viņi pat nav pārliecināti par to, kas īsti ir, bet ir dzirdējuši, ka tas ir lielisks mārketinga rīks uzņēmumiem, un tāpēc viņi vēlas pasūtīt savus.

Tāpēc, cerot demistificēt infografikas projektēšanas procesu un, cerams, dalīties ar dažiem padomiem, kā izveidot lielisku infografiku, es iepazīstinu ar savu ceļvedi par infografikas dizainu. Izbaudi!


01. Kas ir infografika?

Vienkārši infografika ir informācijas grafika, vizuāli interpretēta informācija vai dati, kas pazīstami arī kā datu vizualizācija. Tas ir lielisks veids, kā sarežģītu vai mulsinošu priekšmetu pārvērst par viegli sagremojamu un skatītājam estētiski patīkamu pieredzi.

Tas var būt izcili efektīvs produkta mārketinga veids, pieredzes popularizēšana, izglītošana un izpratnes veicināšana par jebkuru tēmu, kuru varat iedomāties. Lielisks dizains var piesaistīt un valdzināt un iedvesmot cilvēkus darbībai.

Šajā informācijas laikmetā, kad ir tik daudz informācijas, lai sagremotos un sacenstos savā starpā, attēls, gudra tipogrāfijas izmantošana un pārdomāts stāstījums var pateikt šo stāstu daudz ātrāk un efektīvāk.


Tie var būt ļoti efektīvs līdzeklis digitālā mārketinga kampaņā, un tāpēc mazie uzņēmumi, kā arī milzīgas organizācijas tos tik viegli izmanto. Pat Baltais nams izspļauj savus infografikus (daži labi un citi ļoti slikti; par to vēlāk).

Tad nav pārsteigums, ka ilustratoriem un dizaineriem visur tiek uzdots biežāk izveidot šos brīnišķīgos rīkus.

Pēdējo divu gadu laikā komisijas maksa par infografiku ir ievērojami palielinājusies, un es lēnām krāju dūšīgu dizainu portfeli dažādiem klientiem. Šajā rakstā es dalīšos ar saviem padomiem, kā tos pareizi padarīt.

02. Zināt savu priekšmetu

Daži klienti vērsīsies pie jums ar pārdomātu īsu informāciju, visu izpētīto un rediģēto saturu un datus, kas ir gatavi darbam. Dažiem pat varētu būt raupjš stiepļu rāmis, krāsu paletes sakārtotas un sniegs jums jauku zīmola vadlīniju komplektu, un jūs varat doties prom.

Pirms sākat, rūpīgi izlasiet visu un veltiet papildu laiku, lai pats izpētītu šo tēmu. Pat ja tā ir tēma, par kuru jūs neskaidri zināt, ir svarīgi zināt, ko sazināties, jo tas ietekmēs balss toni un jūsu izveidoto attēlu stilu.


Citos gadījumos jūs varat uzrunāt klients, kurš nav pilnībā informēts par to, kas ir infografika, zina, ka viņiem tas ir jāizmanto, bet viņam ir tikai neskaidrs priekšstats par nepieciešamo. Šajā gadījumā dizainers pārvēršas par pētnieku, redaktoru, tekstu rakstītāju un projekta vadītāju. Šīs ir aizraujošākās infografikas, ar kurām strādāt, bet noteikti ir vislielākās grūtības.

Liela pieredze var būt klienta vadīšana šajā procesā. Ļoti patīkami ir uzzināt tik daudz par jaunu priekšmetu un tik ļoti kontrolēt saturu un īsumu. Tomēr, pirms pāriet tieši uz dizainu, ir daudz jāapsver.

Esi organizēts. Uzziniet, kāds ir ziņojums, kāds ir kopējais aicinājums uz darbību, ja tāds ir un kam klientam ir jāpaziņo ziņojums. Iespējams, ka jums būs jāvada klienta lēmumi par šiem jautājumiem, taču ir svarīgi tos sakārtot agri.

Tālāk jūs varat turpināt lasīt, izpētīt un apkopot datus un saturu. Tas nozīmē, ka jāatrod attiecīgajam priekšmetam atbilstošie raksti un grāmatas un jāsalīdzina informācijas sadaļas, kas palīdzēs sazināties ar ziņojumu.

03. Ir plāns

Kad esat apkopojis informāciju vai saņēmis visu informāciju, ir noderīgi domāt par to, kā pastāstīt stāstu ar datiem. Infografikam ir nepieciešams stāstījums un plūsma. Būtībā jūs veidojat vizuālu ceļojumu pa konkrētu tēmu, un katram stāstam mums ir nepieciešams sākums, vidus un beigas.

Piemēram, apskatiet Maytech izveidoto zemāk esošo infografiku. Ar nosaukumu “Vai jūs zināt, kur atrodas jūsu dati?” Mērķis bija palielināt IT speciālistu un uzņēmumu direktoru informētību par datu kopīgas uzraudzības un drošības politikas atjaunināšanas nozīmi.

Tātad, sākums ir ievads datiem, kā mēs tos veidojam, cik daudz mēs veidojam, no kurienes tie nāk un mazliet vēstures. Vidū ir vieta, kur tiek glabāti visi šie dati un kas tos glabā, un briesmas, ja nezināt, kur atrodas dati. Beigas ir nākotnes perspektīvas un jautājums, vai jūs zināt, kur atrodas jūsu dati?

Ir skaidra plūsma un stāstījums. Pirms projektēšanas procesa sākšanas viss jūsu saturs un stāsts ir kartēti, vadiet to! Kārtojiet saturu un rediģējiet, rediģējiet, rediģējiet, līdz jums ir savs stāsts, un pēc tam sakārtojiet sadaļās. Skaidri noteiktas sadaļas.

Tas ir tik svarīgs process, un vienmēr vislabāk ir parakstīt stieples rāmi pirms projektēšanas sākšanas. Nav nekas sliktāks par stundu pavadīšanu dizainam, sarežģītu, ekskluzīvu ilustrāciju veidošana tikai tāpēc, lai atrastu, ka klients nav apmierināts ar saturu.

Ja nepieciešams, pirms darba uzsākšanas sniedziet klientam ideju par krāsu paleti un attēla stilu, kuru arī plānojat izmantot! Tā ir arī laba ideja, lai uzzinātu, vai jums ir jāievēro zīmola vadlīnijas!

04. Teksta pārveidošana attēlos

Tagad jūsu vadu rāmis ir apstiprinājis savu laiku, lai sāktu šo tekstu un datus pārveidot vizuālos materiālos. Tas ir gadījums, kad izrāde nesaka. Tas noteikti var būt sarežģīti, un dažreiz jums var būt nepieciešams īss paskaidrojums, lai ietu kopā ar jūsu attēliem.

Tomēr mēģiniet pēc iespējas vairāk pārveidot attēlus. Dažos gadījumos temats nosaka, cik tas ir iespējams. Piemēram, skatiet šo infografiku, kas izveidota par ietekmēšanas un pārliecināšanas psiholoģiju.

Iesniegtie dati bija tik daudz par atrašanās konkrētās situācijās, ka attēliem noteikti bija nepieciešami paskaidrojumi. Tāpēc runa bija par teksta līdzsvarošanu ar attēliem.

Citi, kur dati ir tikai faktiski, ir daudz vieglāk tekstu samazināt līdz praktiski neko vai vismaz iekļaut tekstu attēlos. Tādi kā ‘Gone in Six Seconds’ un ’Who is the modern white van man?’.

05. Nezaudē interesi!

Jo ilgāk jūs strādājat pie projekta un ilgāk runājat par vienu un to pašu tēmu, dažkārt ir viegli zaudēt interesi un izmantot vienkāršākas metodes. Tas ir, kad ir ieteicams ieturēt pauzi un ar svaigām acīm pārskatīt darbu.

Ir viegli izmantot krāsu blokus un ātrākas vienkāršākas ilustrācijas (dažreiz tās, protams, ir piemērotas) un saīsnes ar teksta blokiem, taču tas neradīs lielisku dizainu vai laimīgu klientu.

Viens piemērs, kuru nesen atradu, bija šī infografika no Baltā nama 10 lietām, kas jums jāzina par prezidenta Obamas budžetu. Šī infografika, labi ... šī nebūt nav infografika. Šis ir izslavēts saraksts, un diemžēl pilnībā pietrūkst infografikas jēgas.

Galvenais ir patiešām domāt par to, kā jūs varat vizualizēt katru datu šķēli, nevis vienkārši rakstīt to jaukā burtrakstā un izkārtot radošā veidā.

  • Nezaudējiet tvaiku un slinkojiet: veiciet pārtraukumu un apmeklējiet vēlreiz.
  • Neesiet garlaicīgi: patiešām padomājiet par to, kā jūs varat mainīt izkārtojumu un plūsmu un padarīt to interesantāku.
  • Mēģiniet izgudrot jaunus veidus, kā definēt un sadalīt sadaļas, taču nepārdzīvojiet: lasītājam joprojām ir jāzina, kur un kādā secībā tie meklējami.

Ja jums pietrūkst ideju, kā kaut ko vizualizēt, pirms izmantojat savas vidējās sektoru diagrammas un diagrammas, pievērsiet tam vēl vienu acu pāri. Klients pats varētu izveidot standarta diagrammas, tur ir daudz rīku. Tas nav tas, par ko viņi jūs pieņem darbā. Šeit jādomā ārpus rāmjiem. Dažreiz priekšmets var pieprasīt grafiku, taču pārliecinieties, vai esat to saģērbis, izdariet ar to kaut ko unikālu.

06. Esiet uzmanīgs ar fontiem!

Burti, kurus mēs izmantojam jebkura dizaina ietvaros, ir tik svarīgi un var atšķirties starp lielisku dizainu un milzīgām galvassāpēm jūsu skatītājam. Mēģiniet maksimāli ierobežot fontus, kurus izmantojat, līdz diviem, trim. Izvēlieties vienu virsraksta fontu, kas piemērots jūsu virsrakstiem un apakšvirsrakstiem, un vienu tīru, salasāmu burtveidolu jebkuram mazākam pamattekstam / piezīmēm.

Ja jums ir nepieciešama trešā daļa, iespējams, tas attiecas uz tādiem jautājumiem kā papildu fakti, kas atzīmēti ap infografiku, vai, iespējams, par īpaši svarīgu statistiku, kurai vēlaties pievērst uzmanību vēl vairāk.

Pārāk daudz burtu var viegli sajaukt aci un apgrūtināt izlemšanu, kur vispirms meklēt, un izjaukt plūsmu un stāstījumu. Esiet selektīvs un izmantojiet fontu saimi, lai atbilstoši sadalītu informāciju un saturu.

Tāpat esiet piesardzīgs attiecībā uz sava veida lielumu. Apskatiet Top 10 sliktākās infografikas saskaņā ar Klientboost un pārlūkojiet dažus diezgan šausminošus lēmumus. Padomājiet arī par to, ko sakāt ar šiem fontiem, un cik piemērots šis fonts ir tēmai.

Jums var nebūt pilnīga copywriting kontrole pār projektu, bet jūs zināt, kas iesaistīsies un kas nē. Pārliecinieties, ka jūsu tituls tiks piesaistīts uzreiz. Piemēram, apskatiet šo Folly Farm izveidoto infografiku. Sākotnēji nosaukums bija tikai 20 dzīvnieku fakti.Protams, tas dara to, ko saka uz skārda, bet tas nav ļoti pievilcīgs vai uzmundrinošs.

Kā būtu ar solījumu lasītājam mazliet ķiķināt? Tas mudinātu mani droši noklikšķināt! Pārliecinieties, vai fonts ir piemērots auditorijai un tēmai, kā arī pietiekami piemērots un redzams, lai to varētu izmantot līdz galam. Es uzskatu, ka vienmēr ir labāk sakārtot fontus, pirms sākat jebkādu ilustrāciju.

07. Spilgts ne vienmēr ir labākais

Spilgta krāsu palete ne vienmēr nozīmē, ka tā automātiski piesaistīs uzmanību. Krāsu izvēle var radīt atšķirību starp cilvēku acumirklīgu piesaisti vai likt viņiem pagriezties un skriet šausmās, ka viņi akli paliks garām. Pirms darba uzsākšanas ir svarīgi to apsvērt.

Protams, tas var mainīties, progresējot ar dizainu, taču pēc izpētes jums būs labāka ideja par to, kas darbojas. Padomājiet par savu tēmu, auditoriju un apsveriet tādas lietas kā krāsu psiholoģija un to, kā vēlaties, lai lietotājs justos / domātu, aplūkojot infografiku.

Apsveriet, kam jūs to veidojat; kas viņi ir? Ko viņi pērk? Padomājiet, vai tas ir jūsu reklamētais produkts, vai jums ir jāpastiprina zīmols ar zīmola krāsām? Pārliecinieties, ka pirms sākat pārliecināties, vai ir kādas vadlīnijas, kas jums jāievēro.

Tāpat kā ar fontiem, nepārspīlējiet to ar krāsu skaitu. Izmantojiet vienu vai divas galvenās krāsas un, iespējams, tikai vēl divas akcentiem. Izmantojiet akcentu krāsas, lai atšifrētu dažādas sadaļas vai motīvus.

08. Pierādījums lasīt, pārbaudīt un pārbaudīt savu ego ...

Pierādījums lasīts! Pierādījums lasīts! Pierādījums lasīts! Tas būs tik neērti, nemaz nerunājot par neprofesionālu, ja jūs sūtāt klientam skaisti izstrādātu infografiku ar klaigām drukas kļūdām.

Pierādījums lasīts! Tas būs vēl neērti, ja arī jūsu klients to nepamanīs, publicēs infografiku un pēc tam nonāks komentāru un sūdzību cunami. Tā ir nepareiza uzmanība. Atkal no tā ir atkarīgs pierādījums, kas lasīts kā jūsu dzīve.

Pārbaudiet savu infografiku ar dažiem kolēģiem un ikvienu, kurš var paķert. Vai tas plūst, vai viegli redzamais stāstījums? Vai teksts ir pārāk mazs? Pārāk liels? Pārāk daudz? Pārāk maz? Vai jūsu suņa ilustrācija patiesībā izskatās kā suns?

Ir svarīgi pārbaudīt, vai citiem cilvēkiem ir jēga. Šī jūsu izveidotā mazā jaukā ilustrācija, kas, jūsuprāt, noteikti izskatās kā suns, kas košļāja kaulu, kāds cits varētu neredzēt. Tas mazais puncis, kurš, jūsuprāt, ir tik gudrs, var izrādīties aizvainojošs vai vienkārši tam nav jēgas! Tas nedarbosies kā mārketinga rīks, ja to saprotat tikai jūs.

Atcerieties, ka jūs to neradāt sev. Ja lietas nedarbojas, iesūciet to, pārbaudiet savu ego un mainiet to. Nav jēgas publicēt kaut ko tādu, kas vienkārši nesniegs, pat ja jūs domājat, ka tas ir asiņaini fantastiski. Ir jautri!

Vārdi: Džesika zīmē

Džesika Draws ir pieredzējusi dizainere, kurai patīk skaists, radošs vizuālais darbs. Viņa ir izstrādājusi infografikas, ilustrācijas, grafikas un digitālos mākslas darbus zīmoliem, tostarp Sainsbury’s, Go Compare, IKEA un Londonas sieviešu klīnikai.

Interesantas Publikācijas
Kā iestatīt katru dizaina projekta budžetu 4 soļos
Izlasīt

Kā iestatīt katru dizaina projekta budžetu 4 soļos

Ļoti vienkāršā līmenī budžet no aka, cik daudz jum jāiegulda projektā. Radošā vīzija kvalitātei vienmēr ir jādiktē kaitļi - ta ir ta , ko jū galu galā e at pārdevi klientam.Tomēr tabil budžet nodrošin...
Code Club dod bērniem iespēju izstrādāt dejojošu robotu
Izlasīt

Code Club dod bērniem iespēju izstrādāt dejojošu robotu

Jaunieši acenša , lai iegūtu klēpjdatoru , izveidojot Lielbritānija iecienītāko deju robotu. Tieš ai te konkur ā, kuru rīko Code Club, ka ir lieli ka iniciatīva, lai 9–11 gadu vecu bērnu ieintere ētu ...
Kā izmantot fotogrāfiju dizainā
Izlasīt

Kā izmantot fotogrāfiju dizainā

Fotogrāfija dizainā var būt daudz ietekmīgāka nekā grafika vai ilu trācija, jo tā paziņo ziņojumu ar reāli ma izjūtu un bieži vien arī veido vairāk kā vizuālu itienu. Tomēr, kad jū u dizainā ir fotogr...