7 visu laiku ienīstākās pārprojektēšanas

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 21 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Maijs 2024
Anonim
BLIND GIRL finds her true love with a professional boxer, the ending makes me sad - movie recap
Video: BLIND GIRL finds her true love with a professional boxer, the ending makes me sad - movie recap

Saturs

Pārprojektēšana var būt bīstams bizness. Neatkarīgi no tā, vai jums ir darīšana ar pazīstamu logotipu, populāru vietni vai labi pazīstamu varoni, ja jūs sajaucat ar dizaina DNS, kuru cilvēki zina un mīl, jūs riskējat ar pretreakciju - vēl jo vairāk dienas, kad cilvēki var tieši izmantot internetu, lai paziņotu par savu neapmierinātību.

Daudzas reizes tas vienkārši ir tāds, ka cilvēki baidās no pārmaiņām, un pat ja jūs nogurušam zīmolam dodat ļoti nepieciešamo atjauninājumu, joprojām būs cilvēki, kuri ienīst jauno izskatu. Dažreiz jūs tomēr redzēsiet, ka uzņēmums ievieš neskaidru un nevēlamu jaunu logotipu vai zīmolu, kas piesaista pelnītas sašutuma straumi (vai vismaz tas tajā laikā šķiet pelnīts). Tad šeit ir septiņi no pēdējos gados visvairāk niknumu izraisošajiem pārveidojumiem; pirms lasīšanas iedzeriet atdzesēšanas tableti vai izlasiet mūsu logotipa dizaina ceļvedi, lai uzzinātu, kā izvairīties no auditorijas dusmām.

  • 5 logotipa pārveidojumi, kas to ieguva pareizi

01. Twitter


Sāksim ar lielo pārveidošanu, kas joprojām izraisa daudz dusmu. Liela populāras lietotnes vai vietnes pārveidošana vienmēr rada bažas, taču nesenā Twitter jaunās vietnes ieviešana ir saniknojusi lietotājus viņu masās. Un nav grūti saprast, kāpēc; tas uz darbvirsmas ir atnesis visu, ko jūs ienīstat lietotnes versijā, piemēram, atkārtotu mēģinājumu parādīt jums populārākos tvītus, nevis hronoloģisko sarakstu, nevēlamu grāmatzīmju opciju un sajauktu izkārtojumu.

No Twitter viedokļa ir jēga, jo platformas tagad ir progresīva tīmekļa lietotne, kas darbojas visā, kas nozīmē, ka tai nav jāuztur kaudze dažādu versiju. Tomēr pārējiem mums joprojām ir sāpes lietot; mēs gaidām, kad sāksies Stokholmas sindroms.

02. Plaisa

Gap katastrofālā 2010. gada logotipa aizvēršana ir mācību grāmatu piemērs tam, kā nedarīt pārprojektēšanu. 24 gadus vecā logotipa - atturīga gara un prātīga serifa teksta uz mierīga tumši zila fona - nogrūšana un tā aizstāšana ar Helvetica un gradienta kombināciju, retrospektīvā, nekad nenonāca ar klientiem . Tas izcēlās pārāk daudz, un neviens nepērk drēbes no Gap, jo vēlas izcelties. Pēc sūdzību plūdmaiņu nedēļas laikā jaunais logotips tika atsaukts.


Raugoties uz to pēc deviņiem gadiem, tas nešķiet pārāk slikti; šajās dienās ir tik daudz minimālu logotipu, ka šobrīd ir grūti savākt reālu nicinājumu par Gap centieniem. Varbūt tas bija tikai pārāk apsteidzis savu laiku?

03. Airbnb

Pretstatā Gap neveiksmīgajam logotipa piedzīvojumam, vēlreiz apskatīsim Airbnb 2014. gada virsrakstu pārņemto pārprojektēšanu. Tāpat kā Gap gadījumā, Airbnb Bélo logotips neizcēla kritiku, kad tas tika ieviests; DesignStudio augstas koncepcijas gabals tika aprakstīts kā "izpausme tam, ko patiesībā nozīmē piederēt jebkur", un tas bija domāts, lai izraisītu domas par apskāvienu, karti un sirdi.

Visi pārējie tomēr domāja, ka tas drīzāk izskatās pēc sieviešu dzimumorgāniem, un ne tikai tas bija pārsteidzoši līdzīgs dažādiem citiem veciem logotipiem. Ar tik vienkāršu formu noteikti ir līdzības ar jebkuru citu dizainu; gadu laikā ir bijis daudz gadījumu, kad uzņēmums ir pieņēmis minimālu formu logotipam, kas iepriekš tika izmantots citur. Lai gan Airbnb nācās samierināties ar sākotnējo kritikas un izsmieklu sēriju, atšķirībā no Gapas tas noturējās, un tagad logotips ir labi nostabilizējies.


04. BP

BP pretrunīgi vērtētais 2000. gada zīmols, kuru vada Landor Associates, spēja izraisīt sašutumu divās frontēs. Galvenais faktors bija tā stratosfēras izmaksas: 4,6 miljoni mārciņu par logotipu un kopējās zīmolu maiņas izmaksas 136 miljoni mārciņu. Tas ir daudz naudas, bet, kad jūs to aplūkojat un ņemat vērā uzņēmējdarbības virzienu, lai izveidotu zīmolu visā globālā uzņēmumā, tas nav tik ļoti acis.

Patiesais aizdedzes gadījums tomēr ir pats saulespuķu stila logotips. Tā tika izstrādāta, lai veicinātu BP ieguldījumus alternatīvajā enerģijā, un tajā laikā tas tika iecerēts kā mēģinājums “nomazgāt” BP videi nedraudzīgo reputāciju. Šodien, tā kā klimata pārmaiņas ir lielākas problēmas nekā jebkad agrāk, un BP joprojām daudz iegulda fosilā kurināmā biznesā, tas jūtas nepieklājīgs un pat apvainojošs.

05. American Airlines

Ko jūs darāt, ja jums ir uzņēmuma logotips, kas neapšaubāmi ir klasisks, ko izveidojis viens no lielākajiem dizaina nosaukumiem, kāds jebkad bijis? Acīmredzot jūs turētos pie tā; tas ir, ja vien jūs neesat American Airlines.

2013. gadā tā atbrīvojās no sava drosmīgā un ikoniskā logotipa, kuru izstrādāja Massimo Vignelli, un aizstāja to ar FutureBrand maigām diagonālām pūlēm. Vecais logotips bija smalks un simetrisks gabals, kurā starp dvīņiem A bija attēlots stilizēts krustveida spārns ērglis; jaunais drīzāk ir kā novājējis astes spārns, ko rotā minimālistisks knābis.

Nevienam tas nepatika, un pat pats Vignelli izjuta nepieciešamību izsvērt: "Tam nav pastāvības izjūtas," viņš teica Bloomberg BusinessWeek. "Nebija vajadzības mainīt. Katra otra aviosabiedrība ir daudzkārt mainījusi savu logotipu, un katra reize bija sliktāka nekā iepriekšējā."

06. Līdsas United

Svarīga lieta, kas jāpatur prātā, tuvojoties lielai pārprojektēšanai, ir jūsu zīmola auditorijas lojalitāte. Ja jums ir daudz apņēmīgu sekotāju, kas ilgu laiku ir bijuši kopā ar jums, visticamāk, viņi slikti reaģēs uz milzīgām pārmaiņām. Un viņi nenāk daudz apņēmīgāki nekā futbola fani.

Tāpēc jums jābrīnās, ko domāja Leeds United, kad tā ar lepnumu paziņoja par jaunu kluba cekulu 2018. gadā. Iecerēts kā veids, kā svinēt kluba līdzjutējus, un, pēc Leeds United teiktā, sešu mēnešu pētījumu un 10 000 konsultāciju produkts, cekuls attēloja 'Leeds Salute' - žestu, ko līdzjutēji izmantoja spēļu dienās. Neskatoties uz to, ka tas viss ir par viņiem, fani nebija apmierināti, ar lūgumrakstu par atbrīvošanos no tā ātri piesaistot vairāk nekā 10 000 parakstu. Rezultāts? 2018. gada cekuls jau ir aizstāts ar tradicionālāku dizainu.

07. Sonic ezis

Pabeigsim šo negodprātīgo kolekciju ar vēl vienu lielu šī gada šausmu dizainu. Sonic the Hedgehog ir viens no acumirklī atpazīstamākajiem varoņiem videospēlēs, un, lai gan viņa izskats gadu gaitā ir vairākkārt pielāgots, nekas nevarēja sagatavot cilvēkus tam, kas parādījās gaidāmās Sonic filmas tiešraidē.

Gone bija mīļais karikatūras varonis, kuru aizstāja ar CG monstrozitāti tieši no nepatīkamās ielejas - murgu izraisoša himēra ar cilvēka zobiem. Pretreakcija bija ātra un nežēlīga, un Paramount reakcija bija pietiekami ātra; dažu stundu laikā pēc treilera iznākšanas filmas režisors vietnē Twitter solīja atgriezties pie rasēšanas dēļa un sākt no jauna.

Populārs Vietnē
Izveidojiet pilošas metāla dzirksteles After Effects CS6
Izlasīt

Izveidojiet pilošas metāla dzirksteles After Effects CS6

Vien no vi biežāk redzamajiem filmu efektiem ir dzirk teļu pilēšana. Pēc kata trofa vai uz neveik mīga ko mo a kuģa dzirk tele lido. Daudzi lietotāji izmanto trešā pu e praudņu , lai izveidotu arežģīt...
Kā klientus pārvērst par draugiem
Izlasīt

Kā klientus pārvērst par draugiem

Jū varētu būt pār teidzoš dizainer , taču, ja vēlatie , lai nauda ienāktu, ja vien jum nav īpaši paveicie , talant vien to negra ā amazināt. a karietie ar to, ka jum bū jāri ina klienti, ka var būt bi...
Pūkainās mēbeles rada komfortu no radībām
Izlasīt

Pūkainās mēbeles rada komfortu no radībām

Mē vi i zinām, ka internet galvenokārt tika izveidot , lai ap katītu mīļu dzīvnieku , taču mū dienā nepietiek tikai ar dažu mīļu kaķēnu uzzīmēšanu, lai pievēr tu cilvēku uzmanību. Tātad Ņujorkā dzīvoj...