7 klasiski logotipi, kurus nekad nevajadzēja mainīt

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 19 Jūlijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 13 Maijs 2024
Anonim
Китенок плюшевая игрушка крючком/игрушка амигуруми/ Мастер-класс
Video: Китенок плюшевая игрушка крючком/игрушка амигуруми/ Мастер-класс

Saturs

Šeit, Creative Bloq, mēs neesam pret pārmaiņām: tālu no tām. Katras zīmola identitātei laika gaitā ir jāattīstās un jāmainās. Tāpēc ikreiz, kad tiek izlaista jauna labi pazīstama logotipa versija, mēs vēlamies dot tai šaubas, it īpaši, ja tā seko ekspertu ieteikumam par logo dizainu.

Tā vietā, lai pievienotos neizbēgamajai ceļgala reakcijai pret jebkādu pārprojektēšanu (ko mūsdienās sociālie mediji pastiprina ārpus visām proporcijām), mūsu attieksme ir sēdēt un nedaudz pagaidīt, kamēr jaunais dizains gulēs, pirms steigties spriest.

Tomēr ir neliels skaits gadījumu, kad pat laika gaitā ļoti iecienīta logotipa radikāla pārveidošana šķiet kļūda. Šajā amatā mēs apkopojam septiņus šādus gadījumus.

01. American Airlines

Kad jūsu logotipu ir izveidojis tāds ikonisks dizainers kā Massimo Vignelli, jūs vēlaties to pakārt, cik ilgi vien iespējams. Un taisnības labad jāsaka, ka American Airlines pārsteidzoši 46 gadus stingri turējās pie šī skaistā 1967. gada dizaina (parādīts iepriekš).


2013. gadā viņi tomēr pasūtīja jaunu dizainu. Protams, mums ar to nav problēmu. Pat mūsu mīļākie klasiskie logotipi, tāpat kā Coca-Cola logotips, tagad un atkal ir jāatjaunina. Bet šajā gadījumā American Airlines nemeklēja dažus nelielus pielāgojumus, vieglu modernizācijas pieskārienu, bet gan saknes un zaru aizstāšanu (parādīts zemāk).

Radīts Futurebrand, šis jaunais logotips tā priekšgājējam pāris pamāja, izmantojot tās pašas krāsas un iekļaujot ērgli, un mēs nenoliedzam, ka tas ir jauks dizains.

Tomēr sauc mūs par sentimentāliem nostalģistiem, taču mums pietrūkst oriģināla drosmīgā, majestātiskā un izteikti amerikāņu izskata; kamēr pašreizējais dizains liekas, ka tas varētu būt logotips jebkurai aviokompānijai, jebkur uz Zemes.

02. Best Western


Kopš dibināšanas 1948. gadā Best Western ir bijuši vairāki atšķirīgi logotipi. Bet tieši šis 1993. gada veidojums ar neparastu krāsu shēmu, dīvainu tipogrāfiju un nedaudz traku vainaga emblēmu joprojām ir mūsu sirdīs.

Jāatzīst, ka šo logotipu, kas gadu gaitā bija saņēmis tikai ļoti nelielus uzlabojumus, varēja paveikt ar nelielu modernizāciju, līdzīgi kā TGI piektdiena vai Hooters, piemēram. Bet diemžēl, mūsuprāt, pagājušajā gadā viesnīcu ķēde tā vietā izmeta bērnu kopā ar vannas ūdeni, pasūtot šo pavisam jauno logotipu no aģentūras San Diego PurviBola (parādīts zemāk).

Šeit ir vēl viens mīļais logotips (augšā), ar kuru paaudzes veidoja dziļu emocionālu saikni. Diemžēl tas ir vēl viens dizains, kas ir kļuvis par nekontrolēta minimālisma mānijas upuri.

Šo klasisko aparatūras uzņēmuma 1984. gada logotipu ar savu atšķirīgo uzgriežņu ikonu un trekno burtveida fontu 2014. gadā nomainīja pavisam jauns logotips, kuru izstrādāja Ņujorkas konsultāciju uzņēmums Lippincott (parādīts zemāk).


No oriģināla paliek tikai pamatota nosaukuma, ® zīmes un līdzīgas krāsu shēmas, ja tās ir izslēgtas, sakraušana. Jaunais fonts ir vaniļas sans-serifs, mīļotā ikona ir izmesta, un dzeltens ir aizstāts ar modernāku plus zīmi.

Nepārprotiet mūs: pats par sevi tas ir skaisti gluds un mūsdienīgs logotips, kas lieliski atbilstu, teiksim, T-kreklu zīmolam, sporta apģērbu uzņēmumam vai interneta starta uzņēmumam.Bet tā priekšgājēja nodotā ​​rūciena un neapstrādātā spēka sajūta vairs nav: un uzņēmumam, kas pazīstams ar saviem elektroinstrumentiem, kurš jūtas kā nepareizs solis.

Vai nepiekrītat mūsu līdzšinējiem uzskatiem? Nu, tagad jūs varat atpūsties. Tā kā attiecībā uz atlikušajiem mūsu sarakstā esošajiem logotipiem pat paši uzņēmumi ir vienisprātis, ka tos nevajadzēja novilkt ...

04. Plaisa

2010. gada Gap pārprojektēšanas izgāšanās tagad ir pārgājusi leģendās kā brīdinoša pasaka logotipu dizaineriem visur. Vidējas klases apģērbu mazumtirgotājs ar prieku izmantoja šo klasisko tipveida logotipu (parādīts iepriekš) kopš 1984. gada, kad pēkšņi un negaidīti tas ieviesa dramatisku pārveidojumu, kuru izstrādāja Laird & Partners (zemāk).

Pilnībā atkāpjoties no oriģināla, tika apgalvots, ka jaunais logotips pārstāv uzņēmuma evolūciju no “klasiskā, amerikāņu dizaina līdz mūsdienīgam, seksīgam, foršam”, norāda toreizējais Gap pārstāvis.

Bet lielākā daļa cilvēku vienkārši domāja, ka tas izskatās drūms, un tas uzsāka vienu no pirmajiem sociālo mediju skatuves ar dizainu saistītiem patērētāju kritieniem. Pēc vienas nedēļas lietošanas Gap atsauca jauno logotipu un atgriezās pie vecā dizaina.

05. Tropikāna

Labi, tas ir mazliet mulsinoši, bet palieciet ar mums. Šis klasiskais “hipodroma” logotips Kraft Foods, kas parādīts iepriekš, bija izveidots no 1988. līdz 2012. gadam. Bet 2009. gadā korporācija Kraft Foods Inc (NOT zīmols Kraft) izlaida šo pilnīgi jauno logotipa dizainu, kas parādīts zemāk un kuram bija nulle kopīga.

Šis spilgtais un krāsainais logotips ir pietiekami patīkams, taču Kraft bez redzama iemesla ir ziedojis visu savu zīmola kapitālu; “Starburst” emblēmai nebija nekādas saistības ar ēdienu, un tā izskatījās vairāk kā kaut kas, ko jūs saistītu ar Olimpiskās pilsētas piedāvājumu.

Par laimi, tas nebija ilgs. 2011. gadā Kraft Foods Inc. paziņoja, ka sadalīsies divos jaunos uzņēmumos: Mondelez, kas paredzēts uzkodu globālajam biznesam, un Kraft Foods Group. Pirmie ieguva pavisam jaunu logotipu; pēdējais atgriezās pie vecā sarkan-zilā Kraft logotipa modificētas versijas, un mulsinošais zvaigznītes logotips bija pazudis uz visiem laikiem. Phew.

07. Sadarbība

Retos gadījumos mazumtirdzniecības zīmols rada patiesu emocionālu saikni ar sabiedrību. Bet Co-op saknes Lielbritānijas vēsturē ir dziļas. Attīstoties 165 gadu laikā pēc kooperatīvo vairumtirdzniecības sabiedrību un neatkarīgu mazumtirdzniecības sabiedrību apvienošanās, tā joprojām ir lielākā patērētāju kooperatīva Apvienotajā Karalistē un pieder vairāk nekā 4,5 miljoniem aktīvu biedru.

Co-op gadu gaitā ir bijuši daži logotipi, taču tieši šo klasisko 1968. gada ‘āboliņa lapu’ dizainu visvairāk patīk atcerēties mūsdienu britu paaudzes. Jaunais dizains, kas to aizstāja 1993. gadā (parādīts zemāk), mūsuprāt, ir stingrāks, mazāk draudzīgs un viesmīlīgs, kā arī ir mazliet mazāk salasāms.

Kad Uz ziemeļiem tika lūgts nākt klajā ar jaunu identitāti Co-op 2016. gadam, tā deva ideju atjaunot 1968. gada logotipu ... kas tieši notika.

"Tas ir simbols un vārdzīme, un grafiskajam dizainerim to nav iespējams pārspēt. Tas nekad nav datēts, ”stāstīja Ziemeļnieks Šons Perkinss Radošais apskats. Mēs nevarējām vienoties vairāk.

Mūsu Izvēle
Kā izveidot pārsteidzošu šausmu mākslu
Lasīt Vairāk

Kā izveidot pārsteidzošu šausmu mākslu

Man per onīgā darba apgleznošana proce tiek daudz pārbaudīt . "Kā panākt, lai ta neiz katīto pēc digitālā glezna ?", "Kā panākt to tek turēto poku efektu ?" E vienmēr ļoti cenšo pa...
Labākie jaunie logotipi 2020. gadā (līdz šim)
Lasīt Vairāk

Labākie jaunie logotipi 2020. gadā (līdz šim)

Neatkarīgi no tā, vai tie ir izveidoti labi pazī tamam zīmolam vai izveicīgam jaunam tartapam, jaunie logotipi var izcelt jaunākā vizuālā tendence un niegt jum jauna ideja par to, kā tuvotie aviem pro...
Rāpojošā mākslas grāmata pēta ārpus ķermeņa sevi
Lasīt Vairāk

Rāpojošā mākslas grāmata pēta ārpus ķermeņa sevi

Kopš Džeika Pārkera izveidošana 2009. gadā Inktober ir aicināji māk linieku vi u oktobri paņemt pild palva un radīt pār teidzošu māk la darbu . Tā kā galvenai mērķi ir ta , lai ilu tratori 31 diena la...