5 labākie aģentūras blakus projekti gadā

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 3 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Maijs 2024
Anonim
Arktikas diženums: kāpēc Krievijai nepieciešams Ziemeļu jūras ceļš un kas ar to nav kārtībā?
Video: Arktikas diženums: kāpēc Krievijai nepieciešams Ziemeļu jūras ceļš un kas ar to nav kārtībā?

Saturs

Ja jūs kādreiz būtu strādājis tikai ar klientu, jūs varētu kļūt mazliet traks. Tāpēc tas ir gudrs darba devējs, kas ļauj tā dizaineriem nopūst nelielu radošu tvaiku gadījuma rakstura blakusprojekta veidā.

Tie var nedot tiešu ieguldījumu apakšējā līnijā. Bet sanākšana komandā un darbs pie kolektīva aizraušanās projekta ilgtermiņā var radīt neizsakāmus ieguvumus.

Šeit mēs dalāmies ar dažiem labākajiem aģentūras blakus projektiem, par kuriem esam dzirdējuši šogad. Tikmēr, ja jūsu uzņēmumam ir blakus projekts, par kuru, jūsuprāt, mums vajadzētu dzirdēt, informējiet mūs, izmantojot Twitter vai Facebook.

01. Conran Design Group: Maija ceturtais prieks

Conran Design Group ir godalgotā dizaina aģentūra Londonā, Lielbritānijā, kas darbojas jau vairāk nekā 60 gadus. Tas piešķir lielu nozīmi projektiem, kas darbojas ārpus klientu darba, un aktīvi meklē konkursus, pro bono darbu un kultūras pasākumus, kuros piedalīties visa gada garumā.


Kultūras notikumu izmantošana aģentūrai ir svarīga, tāpēc šogad tā tika mērķēta uz Zvaigžņu karu dienu, kas ir neoficiāla svinība, kas sociālajos medijos notiek katru 4. maiju (protams, tas ir vārdu spieķis filmā, "Lai spēks būtu ar Tevi').

Ar šo sociālo mediju parādību kļūst arvien vairāk uzņēmumu. Tāpēc šogad Conran Design Group pievienojās jautrībai, izveidojot sešus Zvaigžņu karu varoņu attēlus, kas ņemti no ikdienas priekšmetiem, kas atrodami tās jaunajos King’s Cross birojos.

Interneta memes izmantošana, lai virzītu uzņēmumu, ir sarežģīta lieta, kas jāizvelk, un pastāv risks, ka vai nu saniknotu sociālo mediju lietotājus (pārāk atklāti reklamējot), vai arī nereklamētu savu zīmolu (pārāk smalks).


Šī gudrā kampaņa sasniedza visas pareizās piezīmes, neuztverot sevi pārāk nopietni, vienlaikus smalki reklamējot aģentūru tādā veidā, kas drīzāk priecēja, nevis atturēja nākotnes klientus.

02. Bozboz: Pasākumi un izstāžu telpa

Bozboz ir neatkarīga digitālās un dizaina aģentūra, kas atrodas Braitonā, Lielbritānijā. Tās dizaineri, kas dibināti 2007. gadā, aizrauj mūziku un kultūru. Tāpēc kā papildinājumu klientu darbam uzņēmums ir izveidojis savu radošo telpu, kur rīko izstādes no mūsdienu talantīgākajiem talantiem.

"Meklējot jaunu aģentūras ēku, mēs aktīvi meklējām interesantas un radošas telpas, kas bija iedvesmojošas un rosinošas, lai atrastos," skaidro Bozboza Kitija Henesija.

“Telpa tik labi piemērota alternatīviem lietojumiem: izstādēm, izlaidumiem, privātām ballītēm. Un tas nozīmē, ka arī klienti to var izmantot.


“Maikam Hollingberijam, mūsu dibinātājam, jau bija plaša laikmetīgās un pilsētvides mākslas privātā kolekcija, un tā šķita lieliski piemērota. Gan klienti, gan darbinieki staigā pa galeriju, lai nokļūtu galvenajās aģentūras telpās, tāpēc tas ir gandrīz vizuāls ievads tam, kas ir Bozboz.

"Nesen šajā telpā atradās Mal-One un Mau Mau, kā arī Chelone Wolf, Richard Martin un Stephen Bunting, kuri piedalījās Nu: Blood šovā."

"Runājot par kopīgu darbu, radošā telpa lielā mērā ir atsevišķa vienība, un mēs rīkojam neatkarīgas izstādes, kas nav tieši saistītas ar Bozbozu," viņa paskaidro.

“Bet mēs ļoti cenšamies parādīt tikai tādu darbu, kas uztur mūsu vērtības un radošumu. Sabiedrībā, kurā darba dzīve un spēle bieži saduras, un neviens nekad īsti neizslēdzas, mēs esam lepni, ka to esam pārvērtuši par diezgan lielu plusu. "

03. Kārters Vongs: Ekskluzīvu dizaineru piezīmjdatori

Kārters Vongs ir neatkarīga, daudznozaru dizaina aģentūra Londonā, Lielbritānijā, dibināta 1984. gadā. Katru gadu tā sadarbojas ar printeriem Boss Print, lai izveidotu jaunu un unikālu piezīmju grāmatiņu. Ideja ir parādīt klientiem un partneriem gan Kārtera Vonga dizaina gudrību, gan Boss Print drukāšanas meistarību.

Šeit uzsvars tiek likts uz radošo dīvaino pusi. Tātad 1. sējumā ar nosaukumu Atrastie fonti bija redzamas 3D burtu formas, kuras Carter Wong komanda savāca savos ceļojumos.

2. sējumā “A Cut Above” ietilpst skaistu skuvekļa asmeņu ietinēju kolekcija, kas tika atklāta Romas krāmu tirgū 1993. gadā.

Un 3. sējumā Heidelberg Ephemera ir iekļauta virkne biļešu, iesaiņojumu, etiķešu un kvīšu, kas dokumentē gadu, ko jauna sieviete pavadīja Vācijā 60. gadu vidū.

Mēs vēl faktiski nevaram jums parādīt 2017. gada piezīmjdatorus, jo tie tiks izlaisti tikai novembrī, bet Kārters Vongs ir dalījies ar abiem iepriekšminētajiem ieskatiem, lai parādītu, cik foršs solās būt gala produkts ...

04. Studija “Supimpose Studio”: post-patiesības vitrīna

Superimpose ir “nākamās paaudzes radošā studija”, kas atrodas Šoredičā, Austrumlondonā. Paralēli ikdienas darbam ar klientiem, tostarp Adidas un Hermes, tam ir arī neliela iekšējā nodaļa ar nosaukumu Services Unknown.

Tas komandai dod iespēju izmantot idejas, kuras klienti nav iegādājušies, un attīstīt tās sev. Pats jaunākais projekts, kas nav sadalīts, ir Perspektīvas, vizuāla izpēte par uztverto patiesību un faktisko pierādījumu polaritāti (vai “viltus ziņu” polemiku, kā tas ir zināms lielākajai daļai no mums).

Atklāšana šovakar (18. oktobrī plkst. 19.30 pēc Lielbritānijas laika), The 100 Room uz Londonas Ace viesnīcas jumta, vitrīna aptver dažādas mākslas un mediju formas, sākot no grafikas līdz audumiem, no animācijas līdz fotogrāfijai un skaņai.

Mērķis ir veicināt studijas pārliecību par godīgumu un iztēli kā radītājiem un līdzdalībniekiem vizuālās kultūras attīstībā.

05. Snask: Roka grupa

Snask ir Stokholmā bāzēta radošā aģentūra ar rokenrola attieksmi un daudziem blakusprojektiem, tostarp savu smagā roka grupu VÄG.

Savdabīgā aģentūra regulāri sniedz prezentācijas dizaina konferencēm visā pasaulē, un VÄG spēlē būtisku daļu no pieredzes. Ja ir afterparty, grupa to arī spēlē. Un, kā apliecina ikviens, kurš pieredzējis Snask galveno ziņojumu Bristolē Something Good, tā ir diezgan liela pieredze, un, protams, atšķirībā no visa cita, ko jūs, iespējams, redzēsit dizaina pasākumā.

Runājot par grupas izcelsmi, Snask savā vietnē paskaidro, ka: “Rokgrupas dziedātājs savu partiju pārdevis Snask pulksten 04.30 pēc ballītes par 3000 USD ar nosacījumu, ka mēs varam mainīt grupas nosaukumu, kā arī viņu mūzikas stilu. Dienu pēc tam, kad dziedātājs pārdomāja, bet viņa paraksts bija asinīs. Bet, lai būtu godīgi, mēs nolēmām dibināt ierakstu kompāniju (Snask Recordings) un parakstīt tos ar tādiem pašiem nosacījumiem.

“Mēs nomainījām viņu vārdu uz Road un viņu mūzikas stilu uz 70. gadu psihedēlisko rokenrolu. Pēc tam mēs noslēdzām līgumu ar vienu no Zviedrijas labākajiem producentiem Johannesu Berglundu, kurš viņus nomainīja uz “dziedāšanu” zviedru valodā. Tāpēc mēs tikko tulkojām nosaukumu zviedru valodā, kas kļūst par VÄG (Road). Nē, mēs nekad nebijām domājuši, ka tas ir maksts trūkums pārējai pasaulei. ”

Tātad tagad jūs zināt.

Skaties
Kā izveidot pārsteidzošu šausmu mākslu
Lasīt Vairāk

Kā izveidot pārsteidzošu šausmu mākslu

Man per onīgā darba apgleznošana proce tiek daudz pārbaudīt . "Kā panākt, lai ta neiz katīto pēc digitālā glezna ?", "Kā panākt to tek turēto poku efektu ?" E vienmēr ļoti cenšo pa...
Labākie jaunie logotipi 2020. gadā (līdz šim)
Lasīt Vairāk

Labākie jaunie logotipi 2020. gadā (līdz šim)

Neatkarīgi no tā, vai tie ir izveidoti labi pazī tamam zīmolam vai izveicīgam jaunam tartapam, jaunie logotipi var izcelt jaunākā vizuālā tendence un niegt jum jauna ideja par to, kā tuvotie aviem pro...
Rāpojošā mākslas grāmata pēta ārpus ķermeņa sevi
Lasīt Vairāk

Rāpojošā mākslas grāmata pēta ārpus ķermeņa sevi

Kopš Džeika Pārkera izveidošana 2009. gadā Inktober ir aicināji māk linieku vi u oktobri paņemt pild palva un radīt pār teidzošu māk la darbu . Tā kā galvenai mērķi ir ta , lai ilu tratori 31 diena la...