Kāpēc pārāk daudzi dizaineri sabojā studiju

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 1 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Maijs 2024
Anonim
Exhibition Tour with RIBOCA2 Chief Curator Rebecca Lamarche-Vadel
Video: Exhibition Tour with RIBOCA2 Chief Curator Rebecca Lamarche-Vadel

Saturs

Vietnē Made Thought diskusija par lielumu un dinamiku ir pastāvīga, un mēs esam noskaidrojuši, ka atbilde patiešām ir atkarīga no tā, kāda veida bizness mēs vēlamies būt un kāda veida darbu mēs vēlamies veikt.

Volts Disnejs reiz teica: "Mēs neveidojam filmas, lai nopelnītu naudu; mēs pelnām naudu, lai veidotu vairāk filmu." Es nedomāju, ka es to varētu pateikt labāk.

Es patiešām uzskatu, ka, lai radītu visaugstākās kvalitātes darbu, tas ir „jāiesaista” - ar to es domāju, ka tam jābūt patīkamam un pastāvīgi jāstiprina dizainera radošās spējas. Galu galā mums jājūtas veltītiem projektiem, kurus uzņemamies, un nav pienākums. Bet iesaistīšanās mēdz nozīmēt palikt samērā mazu (ish) mērogā.

Koncentrēšanās uz mazāku projektu skaitu

Mūsu darba panākumi un atbilstība ir bijusi spēja sapludināt lielo “redzīgo” domāšanu ar detaļu un amata “apsēstību”. Šī pieeja parasti ir domājusi koncentrēties uz mazākiem projektiem, lai saglabātu augstu radošo rezultātu līmeni.


Tomēr pēdējo gadu laikā mēs esam nepārtraukti auguši kā studija, jo mēs patiešām vēlamies sadarboties ar visvairāk iedvesmojošajiem klientiem visiedvesmojošākajos projektos un joprojām nodrošināt, ka mēs esam pietiekami tuvu, lai apsēstos un justos, ka katrs risinājums ir pietiekami virzīts, lai sniegtu labākais radošais rezultāts. Tomēr mēs uzskatām, ka mūsu pašreizējais lielums aptuveni 20 ir pareizā formula, kas ļauj mums darboties šādā veidā.

Tas, ka ierobežojam mūsu lielumu, rada savas problēmas. Tā kā mēs turpinām attīstīties kā uzņēmums un paveras jaunas iespējas, it īpaši ārpus Apvienotās Karalistes (vismaz 50 procenti no mūsu darba ir ārzemēs), mēs joprojām vēlamies uzņemties dažādas radošās biksītes, kuras mēdz būt arvien sarežģītākas un sarežģītākas.

Pareizu cilvēku iegūšana

Tas rada spiedienu uz to, lai mūsu studijā būtu īstie cilvēki un pareizā dinamika, lai saglabātu lietas vislabākajā līmenī. Mums apzināti ir ļoti zems ārštata darbinieku īpatsvars, jo uzskatām, ka ir vajadzīgs laiks, lai izveidotu pareizo pieeju, uzdrīkstēšanos un attieksmi pret dizainu.


Pareizās dinamikas atslēga mums ir arī vajadzība nodrošināt, lai studijā vienlaikus būtu daudzveidīga radošo biksīšu izplatība, lai mūsu domāšana un avoti netiktu ierobežoti.

Mēs esam pazīstami ar lielu darbu skaistumkopšanā (& Other Stories, Charlotte Tilbury, Stella McCartney) un dizainā (Design Miami, Tom Dixon, Established & Sons), bet mums patīk atrast arī interesantas biksītes dzērienos (Grey Goose, Bacardi), īpašums (Griničas pussala, Ballymore, Derwent London), tehnoloģiju (Ableton, Naim Audio) mazumtirdzniecība, restorāni un mēbeles.

Dizaina kultūra

Šis plašums ir kritiska sastāvdaļa, lai nodrošinātu, ka mēs kā komanda un mūsu darbs nekļūstam novecojuši. Vēl viens studijas lieluma aspekts ir kultūra, kurā mūsu komanda un mūsu darbs var ‘uzplaukt’.

Ir ļoti svarīgi, lai mums būtu kopīga kultūra, kurā mēs visi pieņemam vienu un to pašu praksi, kuras pamatā ir „sirsnīga” stratēģija; atrast iespēju it visā; un uzbrukt katram projektam ar vērienu un tādu pašu entuziasmu un enerģiju.


Šī domāšana ir izšķiroša, lai radītu labu darbu, un ar pārāk lielu komandu to kļūst grūtāk indoktrinēt. Tā rezultātā mēs strādājam nelielās, īpašās komandās, kas ļauj labāk uzņemties projektu. Tas nodrošina, ka vienmēr aizraušanās, viedoklis un pārliecība ir tas, kas virzās uz projektiem vairāk nekā jebkas cits.

Radoša haosa pieļaušana

Visbeidzot, struktūrai ir svarīga loma mūsu darba nodrošināšanā. Palikt tīši maziem ļāva mums nebūt pārāk strukturētiem un pieļaut nelielu “radošu haosu”, kas ir svarīga mūsu radošā procesa sastāvdaļa “Made Thought”.

To rakstot, man ienāk prātā, ka pēc 15 gadiem mēs joprojām mācāmies un pastāvīgi apšaubām sevi par to, kas ir mūsu bizness un vai mēs darām lietas pareizi. Bet šī pastāvīgā sevis pārskatīšana un dvēseles meklēšana ir laba lieta, jo tas nozīmē, ka tā jūs tur uz pirkstiem.

Uzziniet, kā vairāk par Made Though līdzdibinātājiem Benu Pārkeru un Polu Ostinu vada savu pasaules klases studiju un kāpēc - vairāk nekā 15 gadu laikā - viņiem šajā Datormākslas īsfilmā nekad nav nācies tiesāties par jaunu biznesu.

Šī raksta pilna versija vispirms parādījās iekšpusē Datormākslas izdevums 246, kas tagad tiek pārdots un kurā ir atklātas Lielbritānijas 30 labākās studijas un kurā ir sniegti padomi ārštata darbiniekiem.

Mēs Iesakām Jūs Lasīt
Jūsu 80. gadu alt-rock varoņi kļūst par komiksu villiešiem
Lasīt Vairāk

Jūsu 80. gadu alt-rock varoņi kļūst par komiksu villiešiem

Anarhi kajam māk liniekam Mie niekam Bilijam šķiet, ka viņa izvēlētā tēma ir popkultūra ajaukumi. Jau izveidoji popmāk la izdruka , kurā Čārlza Bukov ka citāti tika ajaukti ar Roja Lihtenšteina atšķir...
Labākie bezvadu lādētāji, lai saglabātu jūsu ierīces
Lasīt Vairāk

Labākie bezvadu lādētāji, lai saglabātu jūsu ierīces

Labākie bezvadu lādētāji ir lieli k veid , kā nodrošināt, ka diena vidū tālruni un citi īkrīki neizlādēja . Uzlieciet vienu uz ava galda, un jū varat pārliecinātie , ka jū u ierīce tiek pa tāvīgi uzlā...
Entonijs Burils
Lasīt Vairāk

Entonijs Burils

Pēc grafi kā dizaina tudijām Līd a Politehnikumā Anthony Burrill ieguva grafi kā dizaina maģi tra grādu Londona Karali kajā māk la koledžā. Viņš radīja kla i ku darbu klientiem, to tarp Londona metro,...