Izmantojot WP e-komerciju

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 21 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 8 Maijs 2024
Anonim
Improving your site performance through AMP
Video: Improving your site performance through AMP

Saturs

Šis raksts pirmo reizi parādījās žurnāla .net 232. numurā - pasaulē vislabāk pārdotajā tīmekļa dizaineru un izstrādātāju žurnālā.

Arvien vairāk vietņu vēršas pie WordPress kā sava CMS, kas vienlaikus palielina veikalu un tiešsaistes uzņēmumu skaitu, kuri to izmanto savām e-komercijas vajadzībām. Ar WordPress pieejamo e-komercijas spraudņu aglomerāciju WP e-komercija izceļas kā standartizēts risinājums - tas ir neticami spēcīgs un paplašināms, un darbojas ar gandrīz visām tēmām, kuras varat iedomāties.

WP e-komercija turpina pieaugt, un, lejupielādējot vairāk nekā 1,3 miljonus lejupielāžu, izstrādātāji un entuziasma pilni dizaineri seko līdzi tam, ka visu veidu un izmēra klientiem tiek piedāvāti stabili risinājumi ar zemu attīstības nospiedumu. Šajā apmācībā ir aprakstīts, kā izveidot WP e-komerciju un sasniegt kopēju funkcionalitāti, nemaksājot ne santīma.

Uzstādīt

Jūs esat entuziasma pilns, satraukts un gatavs WordPress lietošanai. Jūs esat instalēts, izveidots un darbojas, un nevarat gaidīt, kad savu veikalu iegūsit tīmeklī, taču nezināt, ar ko sākt. Ja esat izmantojis WordPress, pirms jau būsiet pieradis pie administratora apgabala; ja nē, mēs jūs sagatavosim pārdošanai ātrāk, nekā jūs domājat.

Lai instalētu WP e-komercijas galviņu WordPress administratora spraudņu pārvaldniekā un meklētu WP e-komercija. Sist uzstādīt; tagad viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt aktivizēt.


Kad būsiet instalējis, redzēsit jaunu izvēlnes vienumu ar atzīmi Produkti; noklikšķinot uz šī, tiks parādīts tukšs produktu katalogs. Jūs varat pievienot produktus šeit un tagad, kas pārējā šīs apmācības daļā ir laba ideja, jo mēs izskatīsim, kā iegūt populārākos produktus un pievienot produktu meklēšanu, nemaksājot par WP e-komercijas zelta groza papildinājumiem.

Populāri produkti

Var šķist acīmredzami, ka tai ir “populāru produktu” funkcija, taču WP e-komercija pēc noklusējuma to nenodrošina - par laimi tas ir vienkārši izveidojams funkcionalitātes elements. Jūsu biznesa labad ir svarīga savstarpēja pārdošana; Jūsu klientiem ir arī svarīgi, lai viņiem būtu patīkama pirkšanas pieredze, un populāru produktu demonstrēšana ir lielisks veids, kā uzlabot pārdošanas apjomus un uzlabot lietotāju pieredzi.

Mums ir jārediģē tēma funkcijas.php iekļaut mūsu pielāgoto funkcionalitāti. Mēs rakstīsim funkciju, kas papildina “populāru produktu” funkcionalitāti un īso kodu, lai funkciju varētu izsaukt pa vidu / lapu.


Veicot darbu

Es izmantoju izcilo Tipsy & Tumbler tēmu Sticks & Stones - tas ir ļoti atsaucīgs un lieliski darbojas ar WP e-komerciju tieši no kastes. Tā kā tēma ir funkcijas.php jau ir diezgan liels, mēs izveidosim jaunu failu ar nosaukumu funkcijas-addons.php, kuru mēs saglabāsim tajā pašā direktorijā kā functions.php. Šos failus atradīsit mapē wp-content / tēmas / sticksandstones.

Pirms mēs nonākam pie koda, WP e-komercijas jaunākās versijas darbojas tā, ka tad, kad lietotājs pievieno vienu no jūsu precēm grozam un iziet cauri kasei, spraudnis raksta preces tabulā wp_wpsc_cart_contents - tā kā vecāki atkārtojumi, pievienojot grozam, tika ierakstīti datu bāzē.

Vaicājot datu bāzi

Lai iegūtu populāros produktus no datu bāzes, mums jādara divas lietas: pakļaujiet WordPress datu bāzi funkcijai un pēc tam uzrakstiet MySQL vaicājumu, lai apkopotu produktus un pasūtītu tos pēc pirkšanas biežuma:


// Iedarbiniet datu bāzes globālo vērtību $ wpdb; // Iegūstiet rezultātus 'daudzums' DESC LIMIT {$ atts ['limit']} ", ARRAY_A);

Mēs pakļaujam funkcijai standarta WordPress datu bāzes adapteri, dodot mums iespēju vaicāt datu bāzē un formatēt rezultātus. Tagad mēs varam modificēt datus tā, lai mēs justos ērti. Ērtības labad esmu atstājis formātu kā asociatīvu masīvu.

Otra lieta, ko mēs darām, ir izmantot MySQL iebūvēto SUM funkcionalitāti, kas saskaita lauka vērtību kopējo skaitu - un mūsu trešā darbība ir sagrupēt vienumus pēc produktu ID, lai rezultātos netiktu dublikāti un nederīgi rezultāti.

Tagad var šķist, ka mēs esam paveikuši lielāko daļu darba - un savā ziņā; sāpīgā daļa ir ārpus ceļa, bet funkcija nav pabeigta. Mums esošie dati ir jāapstrādā tādā formātā, kas ir semantisks un elastīgs, lai tos izmantotu visā mūsu jaunajā veikalā.

Metode, ko mēs izmantojam, lai to izdarītu, ir, uzrakstot cilpu, kas pārskata datus un izplata mūsu populārākos produktus. Lai izpildītu mūsu ciklu, mēs izmantojam zemāk redzamo kodu, kas individualizē produktu no datu kopas, kuru mēs ieguvām no mūsu vaicājuma - tas nozīmē, ka mēs katru varam ātri, viegli un efektīvi izrakstīt.

// Iepazīstieties ar rezultātiem? Phpforeach ($ popular_products as $ item) {$ product = get_post ($ item [’prodid’]); $ the_title = $ product-> post_title; $ the_image = get_the_post_thumbnail ($ item [’prodid’]); $ the_price = the_product_price ($ vienums [’prodid’]); $ the_link = get_permalink ($ item [’prodid’]);}?>

Tagad mēs pilnveidosim loku ar HTML, un es izskaidrošu WordPress funkcijas, kad es tās izmantoju. Daudzi izstrādātāji, kas izmanto WordPress, nezina par šīm funkcijām un raksta briesmīgu kodu kā aizpildījumu, palēninot visas vietnes darbību. Es vienkārši pieturēšos pie divu kolonnu izkārtojuma HTML: tas ir diezgan standarts lielākajai daļai produktu lapu. Šis kods nonāk cilpa iekšpusē:

div> a>? php echo $ the_title?> / a> a href = "? php echo $ the_link?>"> span>? php echo $ the_image?> / span> span> span> No tikai / span>? php echo $ the_price?> / span> / a> / div>

Iespējams, esat pamanījis funkciju, kas izsaukta iepriekšējā koda blokā ar nosaukumu produkta_cena. Šī funkcija ir ļoti vienkārša: tā vienkārši atgriež produkta cenu. Tas prasa divus argumentus, un, ja jūs izturēsit otro, jūs iegūsiet īpaša cena. WP e-komercijā tā ir vienkārši pārdošanas cena, kuru varat atrast produkta administratora lapā. Pirmais arguments ir produkta ID, kas ir unikāls numurs, kas piešķirts katram produktam.

funkcija the_product_price ($ id, $ special_price = false) {if ($ special_price) {return wpsc_currency_display (get_post_meta ($ id, ’_ wpsc_special_price’, true)); } else {return wpsc_currency_display (get_post_meta ($ id, ’_wpsc_price’, true)); }}

Tagad, lai to izmantotu kā īso kodu savās lapās (īsceļu kodi kādu iemeslu dēļ nedarbojas), jums ir nepieciešama tikai viena koda rindiņa - tā ir vēl viena no šīm maģiskajām WordPress funkcijām. Pirmais add_shortcode funkcija ir virkne, kuru izmantosit savā lapā; otrais arguments ir tās funkcijas nosaukums, kuru tikko pabeidzām rakstīt.

// Pievienojiet shortcodeadd_shortcode (’populāri_produkti’, populāri_produkti);

WordPress produktu meklēšanas uzlabošana

WordPress meklēšanas panākšana, lai sašūpotu zeķes, nevis sūkāt stiprāk par vakuumu, var būt mamuta uzdevums, ja jums ir nepieciešams kaut kas detalizēts, bet ir vienkāršāki veidi, kā to izdarīt. (Vienmēr ir vienkāršāks veids, kā kaut ko darīt!)


Jaunākās WordPress un WP e-komercijas versijas ļauj meklēt produktos, jo tie tiek pievienoti kā lapas, savukārt vecāka gadagājuma cilvēku WP e-komercijas versijās tie bija atsevišķa tabula un atsevišķs ziņojuma veids - kopumā tas bija murgs. Šodien, par laimi, meklēšana “vienkārši darbojas” - bet tikai tikai, tāpēc mēs paplašināsim meklēšanu, iekļaujot tajā kategorijas un tagus, lai pircējiem sniegtu vislabāko iespējamo pieredzi, pārlūkojot jūsu tiešsaistes veikalu.

Pieņemot, ka esat pievienojis produktus savam veikalam un jau esat atradis kategoriju lapu administratora apgabalā (zem Produkti izvēlne, kuru iepriekš apskatījām apmācībā), un jūs esat tām pievienojis savas kategorijas un savus produktus, mēs varam turpināt pielāgot mūsu meklēšanas formu un rezultātu lapu. Tas ļaus jūsu pircējiem pēc iespējas vieglāk nokļūt no apmeklētāja līdz naudas ievietošanai kabatā.

WordPress ir dažas dīvainas terminoloģijas, kad runa ir par meklēšanu noteiktos laukos, piemēram, kategorijas, kas patiesībā nav kategorijas - tās sauc par taksonomiju, un tāpēc mums ir jāveic īpašs vaicājums, lai tās izkļūtu! Tāpēc, lai atzītu mūsu mērķus, mēs pielāgosim meklēšanas formu, lai tajā iekļautu jaunu lauku.

Vispirms mums ir jāatver mūsu meklēšanas formas veidne mūsu tēmā: to sauc searchform.php (ja tēmas mapē tādas nav, izveidojiet to). Mēs pielāgosim veidlapu - atveriet šādu veidlapas tagu:

veidlapa id = "searchform" action = "/">

Darbība ir iestatīta kā sakne, jo WordPress automātiski noteiks meklēšanas vaicājumu un izdalīs tam veidni. Tagad mēs pievienosim meklēšanas laukus formas pamattekstam:

ievades tips = "text" name = "s" placeholder = "Keywords" />

Šis ir noklusējuma WordPress meklēšanas lauks. Nosaukums s ir meklēšanas parametrs, kuru WordPress izmanto, lai meklētu katra ziņojuma saturu un virsrakstu. Lai gan mēs pielāgojam meklēšanu, šis parametrs joprojām meklēs produkta lapu pamattekstu un virsrakstu.

The vietturis atribūts ir noklusējuma teksts, kas, sācot rakstīt, pazudīs un automātiski parādīsies, ja neko neievadīsiet; tam vajadzētu būt JavaScript kontrolētam pēc jūsu tēmas. Sticks & Stones tēma to jau dara pārlūkiem, kas neatbalsta atdzist atribūtus. (Es skatos uz tevi, Internet Explorer.)

Pievienosim vēl vienu lauku, lai mēs varētu meklēt pievienotās kategorijas:

ievades tips = "text" name = "term" placeholder = "Kategorijas" />

Mēs izmantosim iepriekš minēto lauku, lai meklētu mūsu produktu taksonomijas. Nosaukums ir WordPress noklusējuma meklēšanas atribūts taksonomijām; visi jūsu WP e-komercijas produkti ir pakļauti pasta tipam, un to kategorijas ir pielāgotas taksonomijas.

Visbeidzot, pievienosim mūsu Iesniegt pogu un aizveriet iepriekš izveidoto veidlapas tagu. Tas viss ir neticami standarta materiāls, taču neuztraucieties: mēs tuvojamies patiesi foršajam gabalam, kas maina WordPress meklēšanas darbību un iegūstam no tā, ko vēlamies.

ievades tips = "Iesniegt" nosaukums = "Iesniegt" id = "Meklēt iesniegt" vērtība = "Meklēt" /> / forma>

Pareizi, tā ir mūsu rūpētā forma. Saglabājiet to un augšupielādējiet - redzēsiet, ka jaunā veidlapa tiks parādīta tur, kur agrāk bija meklēšanas formas.Tagad ieskatīsimies WordPress meklēšanas funkcionalitātē - tas, ko mēs darīsim, ir meklēšanas funkcijai pievienot filtru, kas izvelk rezultātus, kas atbilst mūsu pielāgotajai taksonomijai. Tas, šķiet, ir patiešām grūti izdarāms, bet patiesībā aizņem tikai piecas koda rindas; jūs varētu teikt, ka tas ir vieglāk nekā iestatīt WordPress.

Atver savu funkcijas.php un tā apakšdaļā pievienojiet šādu koda bloku - es pēc tam paskaidrošu kodu:

funkcija search_by_tax_filter (& $ query) {if ($ query-> is_search) $ query-> set (’taxonomy’, ’wpsc_product_category’);} // Pievienojiet filteradd_action (’parse_query’, ’search_by_tax_filter’);

Tas, iespējams, neizskatās daudz, bet patiesībā dara daudz - kā saka, labas lietas ir mazos iepakojumos.

Tas, ko mēs šeit darām, ir strādāt no apakšas uz augšu. Mēs pievienojam filtra āķi WordPress āķu sistēmai. Tas nozīmē, ka mēs esam efektīvi ievietojuši klausītāju sistēmā un klausāmies katru reizi, kad izveidojam vaicājumu (šajā gadījumā tā ir katra lapas ielāde).

Tagad es vienmēr izvēlos šāda veida metodi, jo izmantoju jaunu WP_Query sabojā pārējos lapas vaicājumus, tas nozīmē, ka notiks visādas trakas lietas. (Tas ir, ja jūs esat tāds cilvēks kā es un visi citi izstrādātāji - un jūs aizmirstat pievienot wp_reset_query () zvaniet funkcijas beigās, izveidojot jaunu WP_Query.)

Tas ir visdažādākais prieks, taču, tā kā mēs izmantojam WordPress funkciju, lai modificētu WordPress uzvedību, mēs izvairāmies no tā, ka būtu jādara kāds no mugurkaulniekiem. Tas izskatās pēc sevis.

Iepriekš minētā funkcija, kur mēs pievienojam āķi, pārbauda, ​​vai mūsu izpildītais vaicājums ir meklēšanas vaicājums (nevis vispārējs vaicājums). Pēc tam vaicājumam, kuru tas pašlaik veido, mēs pievienojam jaunu meklēšanas klauzulu - mēs vēlamies, lai rezultātos tiktu parādīta tikai WP e-komercijas produktu kategorija (meklēšanas vienums nāk no mūsu veidlapas lauka).

Tagad mēs strādājam ar meklēšanu, un tas ir jādara vēl dažas lietas, lai tas būtu patiešām noderīgs, jo, pārbaudot to, aizpildot tikai kategoriju, jūs saņemsit visu savu ziņu sarakstu, bet nevienu produktu. Tas ir tāpēc, ka mēs neesam ievadījuši meklēšanas vienumu - un WordPress to neuzskata par derīgu meklēšanu, tāpēc mainīgo is_search iestata uz false, tas nozīmē, ka mūsu vaicājums nekad netiek modificēts un rezultāti nav derīgi.

Tas ir mazāk nekā noderīgi, tāpēc mums ir jāveic meklēšanas novirzīšana uz kategoriju lapu un tajā esošo produktu uzskaitīšana, nevis modificēšana globālajā WordPress uzvedībā. Iemesls, kāpēc mēs vēlētos novirzīšanu, ir tas, ka mēs nevēlamies rediģēt pamata WordPress uzvedību, jo mēs nevarēsim atjaunināt, tāpēc mēs varam ieviest drošības problēmas (arī atjauninājumu trūkums nozīmē, ka mēs zaudējam svarīgu drošību labojumi un funkciju atjauninājumi).

Apskatīsim, kā iegūt kategoriju kā galīgu novirzīšanas veidu un panākt, lai šie pirkumi visiem pircējiem darbotos nevainojami.

Vispirms mums jāzina, vai mums ir derīga meklēšana vai nē. Ja mums nav derīgas kategorijas, tas jāiestata kā meklēšanas vaicājums un jāveic meklēšana tur. Tas pēc noklusējuma neatgriezīs neko un jūsu formatēto lapu “Rezultātu nav”, vai arī, ja tas kaut ko atradīs, tas parādīs to: visi koptie leņķi.

Apskatīsim, kā mēs pārbaudīsim vaicājuma virkni, atkal izmantojot āķus. WordPress zina, kā rūpēties par WordPress, tāpēc turēsimies pie tā. Sāciet, atverot funkcijas ķermeni funkcijas.php un pievienojot tam šo kodu:

funkcija fix_empty_search ($ query) {globālā $ wp_query; ja (isset ($ _ GET [’s’]) && tukšs ($ _ GET [’s’])) {

Iepriekš minētais kods veic trīs lietas: pirmkārt, tas pārbauda, ​​vai URL nav meklēšanas parametra, un pēc tam pārbauda, ​​vai tam ir vērtība. Ja tas iztur šo validācijas līmeni, mums ir kandidāts pārbaudīt WP e-komercijā, ja tā ir derīga kategorija, uz kuru novirzīt.

Lai pārbaudītu, vai mums ir derīga kategorija, mēs izmantojam šādu koda bloku:

ja (get_term_by ('slug', $ wp_query-> query_vars ['term'], 'wpsc_product_category')) wp_redirect ("/? wpsc_product_category = {$ _ GET ['term']}"); else $ query-> set ( 's', $ _GET ['termins']);

Tas izmanto WordPress funkciju get_term_by lai pārbaudītu, vai kategorija pastāv. Ja tas tā notiek, funkcija atgriezīs objektu, kurā ir detalizēta informācija par kategoriju, un, ja tā nepastāv, tā atgriezīsies nepatiesa, kas ir ideāli piemērots mūsu mazajai pārbaudei. Ja funkcija neatgriežas nepatiesa tā ir derīga kategorija, un mēs izmantojam wp_redirect funkcija lietotāja novirzīšanai uz kategorijas lapu - un, ja tā nav derīga kategorija, tā atkārtoti veiks meklēšanu, izmantojot kategoriju kā meklēšanas vienumu, cerot, ka lietotājs varēs atrast kaut ko tuvu meklētajam.

Atklājiet labākās bezmaksas WordPress tēmas dizaineriem mūsu māsas vietnē Creative Bloq.

Ieteicams Jums
Kā skicē izmantot simbolus
Atklāt

Kā skicē izmantot simbolus

imboli kicē ir īpaši elementi, kuru jū varat izmantot atkal un atkal vi ā dokumentā, dažādā lapā un tablo. Būtībā tā ir maģi ka lāņu grupa, un to lāņu arak tā apzīmē ar violetu mapi (nevi para to zil...
Kā salabot gatavo pasteļtoņu mākslas darbu
Atklāt

Kā salabot gatavo pasteļtoņu mākslas darbu

Vai zinājāt, ka, nofik ējot un rāmējot pa teļkrā a zem tikla, ta ir vi izturīgākai no vi iem ne ējiem, jo ​​ta nekad neplai ā, neizbalē un ne podrinā ?Pat par evi aprotam , ka pirm jebkura fik atora l...
Studio mēģina atjaunot logotipus, izmantojot sevi
Atklāt

Studio mēģina atjaunot logotipus, izmantojot sevi

Lai arī ta ir jautri, darb dizaina tudijā bieži vien amazina fitne a un ve elība līmeni, pateicotie vi am, ka ēž pie datora, ka jādara dizaineriem. Nīderlandē bāzētā tudija Dumbar atrada veidu, kā evi...