Digitālo žurnālu programmatūra: top 10 rīki

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 28 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Maijs 2024
Anonim
Tīmekļa seminārs KUKA Xpert - digitāla zināšanu datu bāze visiem KUKA produktiem
Video: Tīmekļa seminārs KUKA Xpert - digitāla zināšanu datu bāze visiem KUKA produktiem

Saturs

Ļaujiet man uzminēt. Jums ir milzīga augsti kvalificētu dizaineru un izstrādātāju komanda, kas izmanto jūsu neierobežoto budžetu, lai regulāri publicētu jūsu skaisto, labi uzrakstīto saturu jebkura veida ierīcēm. Pēc tam katra ierīce tiek pārbaudīta, lai pārliecinātos, ka tā ir intuitīva un lasāma pieredze jūsu pastāvīgajiem klientiem. Hmmm ... iespējams, ka lielākajai daļai no mums tā nav realitāte.

Lieliska ziņa ir tā, ka digitālo abonementu skaits pieaug un cilvēki pērk ierīces, lai lasītu vairāk satura. Digitālajām publikācijām ir aizraujošs laiks, un tādas tirgus vietas kā Apple kiosks palīdz patērētājiem atrast vairāk sev tīkamā un viegli abonēt.
Bet šeit ir problēma: ierīces versijas, aparatūras iespējas, operētājsistēmas, atmiņas specifikācijas un viss pārējais mainās katru dienu. Tāpat arī satura daudzums, ko cilvēki lasa un ar kuru mijiedarbojas. Izdevējiem jāspēj sasniegt pēc iespējas plašāku auditoriju, vienlaikus saglabājot saprātīgu darbplūsmu un budžetu. Kā tas ir iespējams?

Jauna programmatūra

Pieaug arī jauni rīki vietņu īpašniekiem, satura pārvaldniekiem un izdevējiem. Zemāk jūs atradīsit pārskatus par 10 metodēm, kā savu saturu piesaistīt plašākai auditorijai. Esmu iekļāvis plusus un mīnusus katram rīkam, kā arī vietņu paraugus, lai jūs varētu redzēt to gala rezultātu darbībā. Dažiem ir nepieciešams pieredzējis izstrādātājs, bet citi ir vairāk plug-n-play. Neatkarīgi no jūsu scenārija, tur noteikti ir kaut kas, lai apmierinātu jūsu vajadzības un izveidotu auditoriju.


Viss, ko es pieminēju tālāk, var palīdzēt izveidot saturu, kas darbojas vairāk nekā vienā vietā. Es īpaši neiekļāva produktus, kas rada tikai PDF dokumentus vai tikai Flash lietojumprogrammas vai publicē tikai, piemēram, iPad.

01. Google aktualitātes

Google Currents ir aptuveni tikpat velciet un nometiet, cik tie nāk. Izdevēju pašapkalpošanās platforma ļauj jums izveidot dažādas publikācijas sadaļas un skatīt to simulatorā, kas paredzēts Android, planšetdatoram, iPad vai iPhone. Varat importēt rakstus no Google dokumentiem, augšupielādēt multividi vai izveidot sadaļas no RSS plūsmas vai Google+ lapas. Kamēr jūs zināt, ka gala produkts izskatīsies līdzīgs daudzām ziņu apkopotāju lietotnēm un jums viss ir kārtībā, jums patiks žurnāli Contents.

Plusi

Ja jūs sākat no nulles un jums nav budžeta, tas, iespējams, ir lieliska vieta, kur sākt. Iebūvētie simulatori nodrošina jauku tūlītēju atgriezenisko saiti par jūsu veidoto izskatu.

Cons

Es uzskatu, ka sistēma nav saprātīga. Bieži vien manis izveidotās sadaļas strādāja dažos izvades formātos, nevis citās, un atkļūdošana reizēm bija grūts. Ja jums ir dizainers, tas var viņus padarīt trakus. Jums nav daudz iespēju kontrolēt žurnāla izdošanu, motīvu vai stilu.


Piemērs

Labs izmanto Google Currents pamata režģa izkārtojumu, lai sadalītu žurnālu tādās sadaļās kā “Jaunumi”, “Uzņēmējdarbība” un “Dizains”. Pašas sadaļas ir līdzīgas Flipboard stila izkārtojumam ar pastiepšanas žestiem.

02. Treesaver

Treesaver ir JavaScript sistēma, kas palīdz izveidot lapotu, žurnālu stila izkārtojumus, izmantojot HTML5 un CSS3. Navigācija žurnālā Treesaver ir intuitīva, un dinamiskie izkārtojumi tiek pielāgoti jebkura izmēra ekrānam.

Plusi

Treesaver, iespējams, šeit ir labākais formāts saturam, kuru lasāt pārpildītā piepilsētas vilcienā. Ātri, intuitīvi velkot, lai mainītu lapas, ir daudz vieglāk nekā ritināt un mēģināt saglabāt savu vietu. Vienkārši "swish", un jūs varat ātri izlasīt rakstus.

Treesaver atsaucīgais attēla ietvars nodrošina, ka ierīce lejupielādē piemērotu izmēru attēlu. Tas ir forši, jo attēliem nav jābūt vienādiem, kas reklāmdevējiem varētu būt ļoti spēcīgi.


Cons

Treesaver nav saistīta ar vienu formālu satura pārvaldības sistēmu, tāpēc var būt laikietilpīgi vai nu veidot saturu ar rokām, vai arī izveidot sistēmu, lai ģenerētu Treesaver formatētu saturu. Ir spraudnis Expression Engine (EESaver) un viens Django (DjTreesaver), kā arī ir veidnes un katlu plāksnes.

Piemērs

Sporting News izveidoja savu digitālo izdevumu ar Treesaver, un tas lieliski darbojas kā iPad lietotne, kā arī darbvirsmas pārlūkprogrammā.

03. Beikera ietvars

Baker ir HTML5 ebook ietvars interaktīvu grāmatu un žurnālu publicēšanai, kurā tiek izmantoti atvērtie tīmekļa standarti. Jūs izveidojat grāmatu kā HTML, CSS, JS un attēlu failu kolekciju. Pēc tam, lai izveidotu iOS lietotni, nometiet tos mapē ar pielāgotu book.json manifestu un izveidojiet, izmantojot Baker Xcode projektu. Labākais funkciju un kļūdu avots ir lapā Github, tas ļaus jums uzzināt, kas tiek atbalstīts un no kā jāizvairās.

Plusi

App Store jau ir vairākas Baker izveidotas grāmatas un žurnāli, tāpēc sistēma darbojas daudziem cilvēkiem.

Apple kioska atbalsts ir iebūvēts jaunākajā Baker versijā, tāpēc pēc izvēles jūsu saturs pēc noklusējuma var būt kioskā.

Cons

Lai gan vietnē Github ir lejupielādējami HTML grāmatu failu komplekti, nav daudz norāžu par to, ko jūs varat vai vajadzētu darīt, lai platformu izmantotu maksimāli.

Piemērs

Beikers uztur atjauninātu sarakstu ar grāmatām un žurnāliem, kas izveidoti atbilstoši to ietvaram. Labākais veids, kā viņus sajust, ir lejupielādēt dažus un apskatīt. Lai gan jūs varat izmantot viņu HTML5 paraugu grāmatu kā veidni HTML5 grāmatām, Baker koncentrējas uz grāmatām iOS ierīcēm.

04. Laker Compendium

Laker Compendium ir veidots virs Baker Framework, taču tas vairāk koncentrējas uz digitālo publikāciju HTML5 aspektu pret Baker, kas vairāk koncentrējas uz iOS publikācijām. Laker ir failu, dizaina vadlīniju un stilu kopums, lai izveidotu publikāciju HTML5 formātā, kuru var arī pārveidot par iOS lietotni. Lai uzlabotu savu darbu dizainu un mijiedarbības komponentus, tiek izmantotas tādas lietas kā Less Framework, jQuery un jPlayer.

Plusi

Laker vietnē ir lieliska informācija par tās funkcijām un komponentiem, tāpēc jūs varat ļoti ātri uzzināt, kādi gabali ir pieejami un kā tos izmantot.

Cons

Lai vislabāk izmantotu Laker priekšrocības, jums ir jābūt ļoti ērti tādām lietām kā Less un jQuery. Ja esat viņiem pazīstams, varat izveidot skaistus dizainus, taču, ja ne, jūsu publikācijas var būt nedaudz ierobežotas.

Piemērs

Laker's vitrīnā ir gan žurnāli, gan grāmatas, kuras var lejupielādēt App Store. Automobiļu programma, ko izveidojis The Laker Compendium autors, sniedz skaistu pārskatu par to, ko Laker Compendium publikācijas spēj paveikt.

05. Kindle izdevniecība periodiskiem izdevumiem

Kindle Publishing periodikas izdevumiem pašlaik ir beta versija. Tomēr šī sistēma ir viegli lietojama, un jūsu saturs tiek pārvērsts par .mobi versiju, kuru varat piedāvāt bez maksas savā vietnē vai pārdot, izmantojot Amazon tirgu. Daudzi populāri e-lasītāji spēj lasīt arī .mobi formātu.

Plusi

Gatavā ieņēmumu plūsma noteikti palīdz atvieglot satura pārdošanu.

Cons

Pašlaik Kindle atļautais formatējums ir nedaudz ierobežots, tāpēc, iespējams, jums būs jāizmēģina vairākas sava satura versijas, pirms esat apmierināts ar tā izskatu.

Piemērs

Ikmēneša Kindle abonements Washington Post maksā 11,99 USD un ietver bezmaksas divu nedēļu izmēģinājumu. Problēmas katru dienu tiek piegādātas bezvadu režīmā jūsu Kindle, un tās atbalsta visas ierīces, kas pieder Kindle saimei, izņemot Kindle Cloud Reader.

06. Adobe Digital Publishing Suite

Lai gan Adobe Digital Publishing Suite pašlaik ir vērsts uz interaktīvas digitālās lasīšanas pieredzes radīšanu planšetdatoriem, tām ir pazīmes, kā paplašināties, izmantojot ierīcēm vairāk HTML5 un starpplatformu ražošanas darbplūsmu. Pašlaik sistēmu veido mitinātie pakalpojumi un skatītāju tehnoloģija. To izmanto izdevēji, kuri ļoti paļaujas uz InDesign, jo tas ietaupa integrācijas laiku. Tomēr viņi pavisam nesen paziņoja par plāniem uzlabot savu pašreizējo sistēmu, lai atļautu šķidru izkārtojumu, izmantojot HTML5. Tas dotu izdevējiem iespēju publicēties vairākām platformām, tostarp dažāda lieluma mobilajām ierīcēm.

Plusi

Ļoti maz mainās darbplūsma cilvēkiem, kuri jau pārzina Adobe produktus.

Cons

Pašlaik izejas formāti ir tikai planšetdatori: iPad un Android.

Piemērs

Adobe Publishing Gallery piedāvā dažādas publikācijas, kuras tagad varat lejupielādēt iPad un Android planšetdatoriem, ieskaitot ceļvežus un žurnālus no visas pasaules.

07. WordPress

WordPress ir CMS daudzām tiešsaistes publikācijām, piemēram, žurnālam Contents un Bangor Daily News. WordPress ir jauks veids, kā ļaut vairākiem autoriem pašiem pievienot saturu publikācijai, vienlaikus dodot izdevējam daudz iespēju pielāgot izskatu. Bangor Daily News ir izveidojusi ļoti interesantu sistēmu, kas viņiem ļauj arī publicēt no Google dokumentiem WordPress un pēc tam Adobe InDesign par savu drukāto izdevumu.

Plusi

Kopiena ap WordPress ir liela, tāpēc ir lielas izredzes, ka nepieciešamie spraudņi tādām lietām kā dalība, ierobežots saturs abonentiem un mobilā formatēšana jau pastāv.

Cons

WordPress būtībā ir emuāru veidošanas dzinējs. Tāpēc, ja jūs meklējat kaut ko, lai publicētu saturu katru dienu vai katru nedēļu, tas varētu būt piemērots. Tomēr, ja jūs meklējat vairāk iesaiņotu publikāciju, piemēram, ikmēneša žurnālu ar sākumu un beigu, tas, iespējams, būs jāpielāgo.

Piemērs

Saturs tika sākts 2011. gada novembrī un ir veltīts satura stratēģijai, tiešsaistes publicēšanai un jaunu skolu redakcijas darbam.

08. Magaka

Magaka ir HTML žurnāla ietvars, kas darbojas daudzās ierīcēs un pārlūkprogrammās. Tomēr tā formāts ir ļoti atšķirīgs no daudzām citām šajā rakstā apskatītajām sistēmām. Magaka darbojas, ielādējot HTML failu, kas ielādē Magaka ietvaru un pēc tam izvelk žurnāla datus no JSON struktūras. Tas ietver metadatus, nosaukumu, satura rādītāju un visu, kas atrodas starp tiem. Patiesībā šajā struktūrā varat norādīt pat vairākas publikācijas versijas un parādīt pareizo, pamatojoties uz ierīces ekrāna izmēru, orientāciju un ierīces funkcijām.

Plusi

Žurnāla paraugam ir vairāki unikāli un interesanti interaktīvi komponenti, piemēram, zīmēšana, kas padara to patīkami lasāmu.

Cons

Cilvēkam, kurš JSON un JavaScript nepārzina vai nejūtas ērti, Magaka sākumā var justies pārāk sarežģīta.

Piemērs

Magaka piedāvātais žurnāla paraugs ir interesants galvenokārt interaktivitātes dēļ. Jūs varat uzzīmēt sevi žurnālā, piemēram, izpētīt dažādas navigācijas iespējas, apskatīt eksperimentālās reklāmas un mēģināt lasīt gan horizontāli, gan vertikāli. Varbūt šis nav skaistākais žurnāls, taču tas noteikti sniedz saistošu pieredzi.

09. Veidojiet pats savu žurnālu

Ja jums patīk projektēt un izveidot HTML, kāpēc gan nemēģināt izveidot savu no nulles? Nelielām publikācijām ar iekšējo pieredzi HTML ir elastīgs audekls. Režģa sistēmas, piemēram, 960, Blueprint un Golden Grid System, ir visas sistēmas, kas palīdz nodrošināt jūsu dizaina pamatstruktūru. Veidņu trūkums dažiem cilvēkiem ir aizraujošs un citiem šausminoši neskaidrs. Bet, ja vēlaties spēt sasniegt daudz radošuma un nepatīk sajūta, ka jūs esat iekļāvis sistēmā, iespējams, katras lapas noformēšana no jauna ir jums piemērota.

Plusi

Bez ierobežojumiem jūs noteikti nemēģināt savam dizainam pasniegt slikti piemērotu ietvaru.

Cons

Struktūras trūkums var būt mazliet pārāk atklāts, lai daži cilvēki varētu tikt galā.

Tas darbojas tikai komandai ar izcilām HTML un CSS prasmēm, un tas var būt ļoti laikietilpīgs.

Piemērs

Fray kaut kādā veidā pastāv kopš 1996. gada. Tagad tā ir virkne patstāvīgi ražotu grāmatu, no kurām katra ir vērsta uz galveno stāstīšanas tēmu. Jūs varat iegādāties viņu izdevumus vietnē, abonēt vai skatīt HTML versijas. Raksti ir vienkārši HTML formātā un ritināmi vertikāli, katram pievienojot pielāgotus mākslas darbus.

10. Facebook

Dažu pēdējo mēnešu laikā mēs esam novērojuši pieaugošu izdevēju skaitu, kuri Facebook izmanto sava satura izplatīšanai. Piemēram, The Guardian un Wall Street Journal ir izveidojuši Facebook lietotnes, kas darbojas, publicējot stāstus Facebook un ļaujot lasītājiem komentēt un mijiedarboties ar Facebook esošajiem stāstiem.

Plusi

Facebook nodrošina gatavu auditoriju, tāpēc potenciāls atklāt jaunus klientus un lasītājus ir liels.

Cons

Lietotnēm, kurās ir daudz lasāmvielu, ir tendence pārāk kopīgot un kaitināt lasītāju draugus, kuri var izslēgt vai slēpt darbību.

Piemērs

Wall Street Journal Social savus rakstus nodrošina bez maksas, izmantojot Facebook, un pēc noklusējuma tos kopīgo uz lietotāju sienām. Cilvēkiem, kuri katru dienu daudz laika pavada Facebook, tas šķiet labs veids, kā publicēt un izplatīt ziņas un rakstus.

Secinājums

Ko tālāk? Tas ir vēl neatbildēts jautājums. Nav skaidru atbilžu uz tādām problēmām kā ritināšana pret lapošanu. Intuitīvi žesti un lietotāja saskarnes vadlīnijas dažādās ierīcēs atšķiras. Cilvēki ir sajūsmā par interaktīvo izglītības saturu, bet cik skaidrs, ka tas ir efektīvāks vai palielina izpratni? Vēl ir daudz ko izpētīt un atklāt, tieši tāpēc šī šobrīd ir tik aizraujoša joma. Bet, lai lasītu vairāk no cilvēkiem, kuri daudz domā par šo jomu, apskatiet dažus no šiem ietekmīgākajiem rakstniekiem un runātājiem par digitālajām publikācijām un lasīšanas pieredzi.

  • Kreigs Mod
  • Khoi Vinh
  • Olivers Reihtenšteins
  • Rodžers Bleks
  • Marks Bultons
  • Duglass Hebards (Runājošie jaunie mediji)

Apskatiet arī šos ikgadējos pasākumus:

  • TO’C (Tools of Change) konference no O’Reilly

Marta Rotera ir Woop.ie līdzdibinātāja un nesen uzsāka Īrijas tehnoloģiju žurnālu Idea. Marta regulāri raksta par tehnoloģiju un digitālo izdevniecību. Viņa vada lekcijas par tīmekļa izstrādi Īrijas Nacionālajā koledžā un vada OpenCoffee Dublin.

Patika tas? Izlasiet šos!

  • Kā izveidot lietotni
  • Lejupielādējiet labākos bezmaksas fontus
  • Labākie bezmaksas web fonti dizaineriem
  • Noderīgas un iedvesmojošas skrejlapu veidnes
  • Labākās 2013. gada 3D filmas
  • Atklājiet paplašinātās realitātes iespējas
  • Lejupielādējiet bezmaksas tekstūras: augsta izšķirtspēja un gatava lietošanai tūlīt
Jaunas Ziņas
Džungļu grāmatas māksla
Tālāk

Džungļu grāmatas māksla

Atklājama un ab orbējoša grāmata, kurai patiešām vajadzētu piešķirt lielāku atzinību tur, kur pienāka . Iepakot ar detaļām un koncepcija māk la darbiem Māk liniekiem nav kredītu Di neja novatori kā “D...
3D un animācijas smagsvari dodas uz FMX
Tālāk

3D un animācijas smagsvari dodas uz FMX

Ši rak t jum ir ie niegt kopā ar CG mei tariem - jaunu konkur u, ka piedāvā ie pēju trādāt ar vienu no 2000AD ikonu zīmēm. Ir laimēta liela balva , tāpēc ieejiet jau šodien!Pēc šī mēneša HP ZED Pari n...
Pētera Truša aizkulises
Tālāk

Pētera Truša aizkulises

Vila Gluka Pīter Tru i , kura pamatā ir Beatrix Potter radītā rak tzīme , ir jaunākai 3D filmu klā t , ka iet pa CG / live-action hibrīdu. Bet tikai ta , ka ir ai tīt ar filma veidošanu, kur lielākā d...