Lielākās portfeļa tendences 2020. gadam

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 18 Jūlijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 13 Maijs 2024
Anonim
Crypto Pirates Daily News - Tuesday January 19th, 2022 - Latest Crypto News Update
Video: Crypto Pirates Daily News - Tuesday January 19th, 2022 - Latest Crypto News Update

Saturs

Izveidojiet to ar Adobe Stock> Atklājiet bezmaksas veidnes

Izpētiet tūlīt

Kad runa ir par perfekta portfeļa izveidi, vissvarīgākais ir pamatu pareizība. Tas ir, iekļaujiet tikai savu labāko darbu, sniedziet piemērotu kontekstu un fona detaļas, regulāri atjauniniet to un, pirmkārt, visu kārtīgi izlasiet.

Tomēr tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu ņemt vērā jaunākās portfeļa tendences un vajadzības gadījumā smelties no tām iedvesmu, lai padarītu savu portfeli vēl labāku. Mēs, protams, nerunājam tos akli kopēt, taču nav kaitējums redzēt, ko citi reklāmas materiāli ir darījuši ar savām portāla vietnēm (iedvesmas nolūkos skatiet šos apbrīnojamos dizaina portfeļus), un redzēt, ko tas izraisa jūsu iztēlē.

Šajā rakstā mēs aplūkojam dažas no lielākajām 2019. gada portfeļa tendencēm, kas, šķiet, noteikti ietekmē portfeļa dizainu visā 2020. gadā un pēc tam. (Ņemiet vērā, ka pēdējie trīs sarakstā esošie ir ļoti tehniski, un mēs neieteiktu, ka tie jebkādā veidā ir ļoti svarīgi jebkura portfeļa papildinājumi ... taču tie noteikti ir vismaz jautri.)


01. Tipa robežu pārspiešana

Šķiet, ka vienlīdzības jūra, runājot par tīmekļa un lietotņu dizainu, ir radījusi pretreakciju, kad runa ir par dizaineru portfeļa vietnēm.2019. gadā mēs esam redzējuši daudz vairāk mākslas virzienu un mēģinājumus izkļūt no portfeļa standarta izkārtojuma ierobežojuma. Pārsteidzošākais ir tas, ka tipogrāfijas jomā ir parādīts daudz vairāk jauninājumu un iztēles.

Digitālajiem un UX dizaineriem ir notikusi virtuāla bruņošanās sacensība, lai izdomātu visvairāk robežu virzošos tipa efektus. Īpaši uzkrītoši piemēri ietver itāļu radošā izstrādātāja Myles Nguyen vietnes hipnotizējošo viļņojošo veidu; savvaļas fontu izkropļojumi franču front-end izstrādātāja Martin Laxenaire portfelī; un skaisti negaidītie veidi, kā galvenais virsraksts pārvietojas, ritinot franču interaktīvā izstrādātāja Vinsenta Saitseta vietni.


Bet tas nav tikai gudrs kodēšanas pielietojums. Plašākā nozīmē mēs redzam izgudrojošas un oriģinālas tipogrāfijas atdzimšanu, ja runa ir par portfeļiem. Par to liecina, piemēram, Parīzē dzīvojošā neatkarīgā mākslas vadītāja un digitālā dizainera Thibaud Allie portfeļa vietnes; Kalebs Barklajs, konsultants produktu dizainers Arizonā; Nikolass Džeksons, Ņujorkas radošais direktors; un Davide Perozzi, radošais izstrādātājs, kas atrodas Vācijā.

02. Jautrība

Daudziem portfelis joprojām ir nopietns un lietišķs piedāvājums, taču 2019. gadā mēs esam redzējuši arvien lielāku skaitu reklāmdevēju, kas savās vietnēs izjūt jautrības sajūtu. Tas varētu parādīties humoristiskas mikrokopijas veidā, piemēram, pastāvīgi mainīgās rubrikas ar mēli vaigā, kas pārstāv franču digitālā zīmola stratēģi Albanu Mezino, ārkārtīgi dumjš ielādes ekrāns, piemēram, itāļu mākslinieka un dizainera Dino Balliana portfelī, vai krāsaini karikatūru stili, piemēram, Berlīnē dzīvojošā radošā frontenda izstrādātāja, dizainera un ilustratora Jurija de Paula modeļi.


Tas var būt tikai viens elements, piemēram, progresīva izskata, viļņota zīmuļu līnija holandiešu dizainera Denisa Snellenberga portfelī, vai komiski izstieptais kursors Ņujorkā dzīvojošā mākslas direktora Igora Mahra vietā. Un otrādi, dažas portfeļa vietnes ir komēdiskas no sākuma līdz beigām, sākot no brazīliešu tīmekļa izstrādātāja Leandro Gabriela Windows OS parodijas un Slovākijā esošā priekšgala izstrādātāja Petero Ravec retro spēļu tematiskā portfeļa.

Tomēr piesardzības piezīme. Visiem patīk mazliet jautri, taču pret humoru kā pretlīdzekli jūsu biznesam jāizturas īpaši uzmanīgi. Patiesību sakot, komēdijas šļakatām ir tikpat liela iespējamība, ka tā atbaidīs potenciālo klientu vai līdzstrādnieku, kā arī viņu pievilināšana ... protams, ja vien tas patiešām nenotiek patiešām PATIESI labi.

03. Spēcīgs personīgais piķis

Nekad nav bijusi lielāka konkurence par labākajām dizaina lomām. Un, iespējams, to atspoguļojot, 2019. gadā mēs redzam, ka reklāmdevēji paaugstina savu spēli, kad runa ir par savu pakalpojumu pārdošanu viņu portāla vietnē. Ir pagājuši laiki, kad pietiktu ar slinku ‘About me’ aprakstu, piemēram, „I make lietas”. Mūsdienās portfeļa vietne kļūst arvien mazāka par tiešsaistes vizītkarti un vairāk par pilnasinīgu piķi, kāpēc jums vajadzētu nolīgt tās veidotāju.

Šī veidne ir lieliski piemērota radošajam lietotāja saskarnes izstrādātājam Priya Tyagi, multimediju grafiskajam dizaineram Billam Chienam, produktu dizainerim Patrīkam Kopekam un dizainerim un front-end izstrādātājam Jurajam Molnāram, lai nosauktu tikai dažus. Katrs no šiem portfeļiem izmanto dāsnu atstarpes izmantošanu un vienkāršu krāsu paleti, lai labāk pievērstu uzmanību viņu smalki noslīpētajam personiskajam augstumam.


04. Traki triki ar animētiem kursoriem

Mums jāatzīst, ka mēs neesam pilnīgi pārliecināti, kāpēc tas ir kļuvis par tik lielu problēmu. Bet mums būtu žēl, ja nepieminētu, ka animētais kursors 2019. gadā ir bijusi milzīga tendence digitālo dizaineru portfeļa vietnēs. Tomēr, ciktāl mēs esam noraizējušies, nav praktiska vai noderīga iemesla šīs ierīces iekļaušanai , tas ir tikai par jūsu kodēšanas prasmju demonstrēšanu. Paturot to prātā, šeit ir daži iespaidīgi piemēri ...

Orlando štata dizainera Jēzus Sandrea animācijas kursors met ugunīgi sarkanas takas, savukārt dāņu priekšgala izstrādātāju Džeikobu Frederiksenu var izmantot, lai izkropļotu viņa mājas lapas galveno attēlu, lai tas būtu izklaidējošs. Ukraiņu tīmekļa dizainers Vladimirs Grujevs ļauj jums griezt kubu, un Parīzē bāzētais izstrādātājs Romain Avalle’s ļauj manipulēt ar 3D tipu. Tad, protams, ir uzmanības centrā esošais efekts, kura foršos piemērus var pamanīt Londonā dzīvojošā lietotāja interfeisa / Lielbritānijas dizainera Džozefa Berija, japāņu tīmekļa dizainera Muramoto Meguru un interaktīvā mākslas direktora Martina Ērliha portfeļa vietnēs.


Šie animētie kursori ir ļoti jautri, taču mēs vēlreiz uzsveram, ka no funkcionalitātes viedokļa mēs īsti neredzam jēgu ... izņemot demonstrēšanu, ka jūs varat izveidot pašu efektu. Tātad, ja animētu kursoru izveide ir kaut kas, kas peld ar jūsu laivu, tad izsitiet sevi, bet citādi mēs to neuzskatām par tendenci, kas lielākajai daļai no mums jāievēro 2020. gadā.

05. CNN stila ritošais teksts

Šeit ir vēl viena populāra tendence, kas neapšaubāmi ir vairāk saistīta ar jautrību, nevis funkcionalitāti: 2019. gadā mēs esam redzējuši, ka neskaitāmās portfeļu vietnēs tiek izmantots tāda veida teksts, kāds jums ir saistīts ar diennakts ziņu kanāliem. Kāpēc? Jo, tāpat kā kustīgi attēli piesaista aci daudz spēcīgāk nekā nekustīgi, tas pats princips attiecas arī uz animētu pret statisku tekstu.

Šo ierīci var izmantot, lai detalizētu jūsu personisko statistiku un prasmes, piemēram, franču interaktīvā izstrādātāja Antonina Riviere, Londonas UX / UI dizainera Džozefa Berija un Parīzē dzīvojošā kustību dizainera Aleksa Terija portfeļa vietnēs. Alternatīvi, tajā varētu būt galvenā projekta virsraksts, kā tas ir radošā izstrādātāja Pjēra Mušana vietnē. Vēl viena šī stila variācija ir rotējošs apļveida teksts, kas redzams franču mākslas vadītāja Meta VBRG un Ekvadoras dizainera JayWrkr portfeļos. Lai gan, iespējams, visefektīvākais ierīces, ko mēs esam redzējuši, izmantošana ir viena vienkārša ziņojuma (“Meklējot lomas Kopenhāgenā”) nodošana Guardian dizainera Zefa Cherry mājas lapas apakšdaļā.


Vai mēs rīkojamies īsi, sakot, ka domājam, ka šī iedoma, kaut arī izklaidējoša, iespējams, būs īslaicīga? Varbūt. Bet tāpat kā ar animētiem kursoriem, mēs uzskatām, ka šī ir viena tendence, bez kuras 2020. gadā lielākā daļa no mums var dzīvot.

06. Uzkrītošās attēlu pārejas

Šajā dienā daudziem UX dizaineriem ir problēma. Viņu prasmes ir ļoti pieprasītas, lai izveidotu uz lietotāju orientētas, komerciāli veiksmīgas vietnes un lietotnes, taču bieži vien pēc nepieciešamības šo pakalpojumu ekrānuzņēmumi var būt nedaudz ... labi ... garlaicīgi. Lai pievienotu kādu vizuālu panache, tad daudzi eksperimentē ar foršiem vizuāliem trikiem, lai atdzīvinātu blāvus statiskus attēlus.

Tie ietver, piemēram, viļņainu ietekmi uz lidināties Hadriena Mongouachona, Francijā dzīvojoša radoša ārštata izstrādātāja portfeļa vietnē; un skaisti groteski sagrozījumi, pārslēdzoties starp lapām vācu grafiskā un tīmekļa dizainera Lukaša Jardina vietnē. Mēs varam izbaudīt arī zemapziņas zibspuldzes, virzot kursoru virs projekta nosaukumiem krievu frontend izstrādātāja Georgija portfelī; pulksteņa virsmas stila slaidrādes pārejas nodrošina Parīzē dzīvojošais digitālais dizainers Kamils ​​Pawlack; un dīvainās acis piesaistošās galvas šāvienu pārejas uz ritināšanas, ko izveidojis Itālijā bāzētais izstrādātājs Frančesko Mišelīni.

Svaigi Ziņojumi
Lightroom vs Photoshop: kas ir labākais?
Atklāt

Lightroom vs Photoshop: kas ir labākais?

PĀRIET UZ: Ka ir Lightroom? Ka ir Photo hop? Lightroom priekšrocība Photo hop priekšrocība Izmantojot Photo hop un Lightroom Lightroom v Photo hop: cenu noteikšana Lightroom v Photo hop01. Ka ir Ligh...
7 web dizaina kļūdas, ko pieļauj katrs iesācējs
Atklāt

7 web dizaina kļūdas, ko pieļauj katrs iesācējs

Ek perimentēšana un kļūdu pieļaušana ir varīga mācību a tāvdaļa. Katru gadu univer itāte pa niedzēja darbā e redzu, kā jaunie tudenti avā tīmekļa dizaina darbā pieļauj tāda paša kļūda . Ceram , ka šei...
Izstrādājiet portfeli, kas iesaiņo perforatoru
Atklāt

Izstrādājiet portfeli, kas iesaiņo perforatoru

E katru dienu kato daudzu radošo CV un portfeļu avā darbā Fanta y, aptverot plašu di ciplīnu un talantu loku. Tā kā to ir tik daudz, man bija jāiz trādā tratēģija, ka man ļautu ātri pateikt, vai dizai...