Kā izveidot sirreālu portretu

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 13 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Maijs 2024
Anonim
How to Create a Surreal Portrait in under 5 Minutes - Photoshop Tutorial
Video: How to Create a Surreal Portrait in under 5 Minutes - Photoshop Tutorial

Saturs

Šajā darbnīcā mēs parādīsim, kā izveidot sirreālu portretu, izmantojot savus fotoattēlus, 3D modeļus un pielāgotas otas. Seminārā 3D modeļu veidošanai un renderēšanai tiek izmantoti ZBrush un Keyshot. Lielākā daļa attēla formas un kompozīcijas ir veidota Photoshop, apvienojot attēlus, faktūras un otas triecienus.

Bet kas īsti ir sirreāla portretu māksla? Nu, sirreālisms ir mākslas forma, kas balstās uz sapņiem un zemapziņu, sākot no ikdienas priekšmetu sapņainiem attēlojumiem līdz pat dīvainiem. Sirreālā portretu māksla apvieno apzināto pasauli (t.i. portreta tēmu) ar neapzinātās pasaules halucinācijas formām, krāsām un simboliem. Rezultāts ir unikāla un interesanta estētika, kuras pamatā ir reālā pasaule.

Vai vēlaties izpētīt savu 3D radošumu tālāk? Apskatiet mūsu labāko 3D modelēšanas programmatūras sarakstu.


Kā process darbosies?

Šis process sākas ar vienkāršām formām, kuras tiek atkārtotas, pagrieztas un pagrieztas, lai izveidotu mākslas darbu un atrastu abstraktākas formas kompozīcijas aizpildīšanai. Mēs sākam ar ZBrush, veidojot pamata spirālveida formas, kas līdzinās organiskiem elementiem, piemēram, ragiem un zariem, un pēc tam tās renderē KeyShot ar trim slāņiem, lai radītu gaismu, dziļumu un ēnu. Pēc tam šīs iterācijas tiek saglabātas kā Photoshop faili ar caurspīdīgu fonu, tāpēc tos var ievilkt galvenajā kompozīcijā, lai izveidotu kopējo siluetu.

Kad mēs būsim apmierināti ar kompozīcijas vispārējo formu, mēs to ienesīsim Painter un izmantosim blendera birstes, piemēram, Fractured blender un Stencil eļļas blenderī, lai sadalītu to abstraktā gleznā uz vairākiem slāņiem. Kad mēs būsim apmierināti ar kopējām tekstūrām un abstraktām formām šeit, mēs pārvietosim attēlu uz priekšu un atpakaļ starp Painter un Photoshop, izmantojot maskas un pielāgošanas slāņus, lai pabeigtu formas, toņus un detaļas, lai mākslas darbs būtu pabeigts. Šeit ir apmācība, pieklājīgi no Kena Kolemana.


01. Atrodi iedvesmu

(Attēls: © Ken Coleman)

Mans dēls Lūks ir kļuvis par vienu no galvenajiem iedvesmas avotiem manā personīgajā darbā, un es bieži uzņemu viņa attēlus agri no rīta, kad gultas mati un rīta gaisma lieliski apvieno. Galvenie elementi, kurus izmantoju, lai sāktu kādu no saviem personīgajiem darbiem, ir spēcīgs priekšmets, rekvizītu fotoattēli, abstrakti 3D elementi, kā arī faktūru un daļiņu attēli, kurus es pats izveidoju.

02. Sagatavojiet savu attēlu

(Attēls: © Ken Coleman)

Es izvēlos attēlu un izmantoju spraudni PortraitPro, lai ietaupītu laiku ādas rediģēšanai. Mans vērtēšanas process, ko izmantoju visiem saviem attēliem, ir slāņa dublikāts, pēc tam uz šī augšējā slāņa Attēls> Desaturēt, kam seko Asināt> Neatturīgā maska ​​ar 150 procentiem pie 1,5 pikseļiem. Es iestatīju šo slāni uz Soft Light, lai piešķirtu manam attēlam lielāku dziļumu un ēnas. Es apvienoju šos divus slāņus, pēc tam, izmantojot Camera Raw filtru, es palielinu skaidrību un ēnas, kā arī samazinu iezīmes un balto.


03. Izveidojiet abstraktu 3D

(Attēls: © Ken Coleman)

Es atveru ZBrush un izvēlos pamata spirāles formu. Nospiežu T, lai pārveidotu, lai to pārveidotu par 3D modeli, un, izmantojot izvēlni Initialise, es manipulēju ar formu, lai tā atgādinātu kaut ko organisku. Kad esmu apmierināts ar formu, es to daru par Polymesh 3D formu. Pēc tam es veidoju šo veidlapu, izmantojot Snake Hook suku ar iespējotu Sculptris un Fracture otas un Creature rīku kombināciju, lai izveidotu abstraktas organiskas formas.

04. Atkārtojiet modeli KeyShot

(Attēls: © Ken Coleman)

Nākamais solis ir šī modeļa iekļaušana KeyShot. To veic, izvēloties ZBrush Render Menu> Keyshot, pēc tam nospiežot BPR pogu. Tas atver modeli Keyshot, kuru es izgatavoju šajos materiālos: Sarkanais māls, Zili baltais aplis un GoZBrush cilvēka āda. Šie trīs materiāli tiek atveidoti kā PSD faili un Photoshop tiek apvienoti vienā PSD failā.

05. Tekstūra, izmantojot maisījuma mezglus

(Attēls: © Ken Coleman)

Es apvienoju visus trīs materiālus, izmantojot režīmu Soft Light, kā pamatslāni Red Clay. Pēc tam tie tiek sapludināti vienā slānī. Lai sasniegtu pareizos toņus, es izvēlos Attēls> Pielāgojums> Līknes un attēls> Autokrāsa. Es arī izceļu detaļu un spilgtumu uz dublēta slāņa, izmantojot filtru> Camera Raw Filter. 3D daļas var būt vai nu strukturētas kompozīcijā, vai arī izlīdzinot 3D modeli un pēc tam pievienojot faktūras, atkal izmantojot sajaukšanas režīmu Soft Light. Pievienojot baltu fonu un izlīdzinot attēlu, 3D renderēšanu var izgriezt ar burvju nūjiņu, lai renderēšana un faktūras būtu gatavas kompozīcijai.

06. Iedvesmojies no sava mantojuma

(Attēls: © Ken Coleman)

Es izmantoju rīku Lasso ar burvju nūjiņu, lai izgrieztu galvu un novietotu to uz projekta audekla. Pēc tam es sāku veidot kopējo formu, izmantojot abstraktus 3D modeļus, kas apvienoti ar manām tekstūrām un fotogrāfijām. Šajā gadījumā esmu izvēlējies izmantot savas Kolumbijas artefaktu fotogrāfijas, jo Lūks ir pa pusei kolumbietis un pa pusei īrs. Lai krāsotu ādu, es izmantoju tekstūras otas un filtru> Blur> Surface Blur. Es arī izmantoju AKVIS OilPaint spraudni, lai palīdzētu man vadīt otas.

07. Veidojiet kompozīciju

(Attēls: © Ken Coleman)

Kad esmu apmierināts ar kopējo izkārtojumu un slāņu kombināciju, jauktajām faktūrām un otas triepieniem, nospiežu File> Duplicate, lai izveidotu projekta kopiju. Lai izveidotu galīgo kompozītu, es izietu vairākas atkārtojumus un bieži ņemu daļas no dažādām versijām. Es apvienoju slāņus, lai izveidotu portretu, bet fonu sapludinu atsevišķi. Tas ļauj man izveidot objekta alfa vai trafaretu, lai to kopētu un ielīmētu citās versijās.

08. Krāsojiet virs sagatavotā attēla

(Attēls: © Ken Coleman)

Lai sagatavotu savu attēlu Corel Painter. Es divreiz dublēju priekšmeta slāni un daru to pašu fona slāņiem. Pēc tam es saglabāju šo failu ar to pašu projekta nosaukumu, bet faila nosaukuma beigās - ar “PAINTER”, lai es zinātu, kuru versiju lietotnē Painter vajadzētu atvērt sajaukšanai.

09. Sadaliet attēlu

(Attēls: © Ken Coleman)

Lai sāktu sadalīt savu attēlu, es izmantoju tikai trīs noklusējuma Corel Painter suku kombināciju, lai tā atgādinātu abstraktu gleznu, kas izveidota ar paletes nažiem. Tie ir atrodami Brush paletē. Blender Brushes izvēlnē es izmantoju Fractured Blender un Stencil Oily Blender un nolieku dažus darbus ar Spring Concept Creature suku, kas atrodama mapē Particle brushes. Apmierināts ar saviem abstraktajiem slāņiem, es dodos atpakaļ uz Photoshop, lai uzlabotu šos elementus.

10. Noskalojiet, mazgājiet, atkārtojiet

(Attēls: © Ken Coleman)

Šis vecais teiciens apkopo manu procesu. Man var beigties ar trīs līdz sešiem viena attēla atkārtojumiem. Es bieži glabāju vienu kā galveno attēlu un pēc tam, izmantojot Photoshop rīku Lasso un Ātro masku, no katra izgriezu daļas un apvienoju tās galvenajā attēlā. Es arī ievedu vairāk faktūru un 3D objektu, lai tos pārklātu un iekļautos attēlā. Es arī samazinu objekta izmēru par 30 procentiem.

11. Izmantojiet simetriju un abstrakciju, kad esat apstājies

(Attēls: © Ken Coleman)

Es izveidoju attēla kopiju, saplacinu to, dublēju slāni un uzsitu to uz sevis. Izmantojot Blend režīmus, piemēram, Lighten un Darken, es pārvietoju augšējo slāni virs apakšas, lai atrastu abstraktas formas. Es tos sapludinu un kopēju uz jauniem slāņiem un izgriezu interesantas daļas. Tie tiek izlikti un nomesti atpakaļ uz kopiju, lai redzētu, kas darbojas.

12. Veiciet krāsu pielāgošanu

(Attēls: © Ken Coleman)

Es saglabāju kopiju kā jaunu versiju, pirms apvienoju visus priekšmeta un fona slāņus atsevišķi un izveidoju jaunu alfa / trafaretu. Izmantojot šo trafaretu uz jauna slāņa, kas iestatīts uz Soft Light, es krāsoju dažās tumšās malās, lai siluetam būtu spēcīgāka mala. Tas kopējam sastāvam pievieno jaunu dziļuma slāni. Tad uz jauna slāņa es uzzīmēju vēl smalkas līnijas uz tēmu.

13. Pievienojiet pēdējos foto elementus

(Attēls: © Ken Coleman)

Uz dienu es attālinos no attēla un atgriežos ar svaigām acīm. Es nolemju samazināt kakla izmēru. Pēc tam es pievienoju loka mirdzumu zem kakla uz jauna slāņa, izmantojot Lasso rīku, un Pin Light maisījuma režīmam uzliek oranžu gradientu. Es atgriežu foto elementus, lai nostiprinātu detaļu un kultūras aspektu. Kad gabals tuvojas beigām, es nolemju izveidot vēl vienu eksemplāru. Es atkal sagriezu attēlu, izmantojot oriģinālos trafaretu slāņus no cita faila. Es samazinu kakla izmēru, nedaudz palielinu galvu un pievienoju Grā, kas ir īru valoda mīlestībai, kas rakstīta Ogham. Tas līdzsvaro kultūras simbolus, un glezna ir pabeigta.

Šis raksts sākotnēji parādījās IedomājietiesFX, pasaulē visvairāk pārdotais digitālo mākslinieku žurnāls. Abonējiet šeit.

Vietnes Izvēle
Mākslas paņēmieni: ekspertu konsultācijas gleznošanai un zīmēšanai
Izlasīt

Mākslas paņēmieni: ekspertu konsultācijas gleznošanai un zīmēšanai

PĀRIET UZ: Pamati Krā a un efekti Darbplū ma Ir daudz māk la tehniku, ar kurām var iepazītie vi ā māk la pektrā. Elementu, piemēram, kompozīcija , gai ma un ēna apgūšana ir izšķiroša daļa, lai pilnvei...
Stilīga vīna zīmola sietspiede ir patīkama dāvana
Izlasīt

Stilīga vīna zīmola sietspiede ir patīkama dāvana

Ir brīži, kad dzērienu zīmoli tiek veikti pareizi. Izcelšanā plaukto ir obligāta veik mīga dizaina radīšana a tāvdaļa, un ši Polija dizaina aģentūra hopa tudio projekt koncentrēja uz vīna dāvināšana a...
13 no labākajiem radošajiem atsākumiem
Izlasīt

13 no labākajiem radošajiem atsākumiem

Dizaineri ar radošu at ākumu var uz katīt, ka šajā īvā konkurence nozarē viņi paliek oli priekšā pārējiem. Lai gan lielākajai daļai reklāma materiālu bū lepkava dizaina portfeli , ar tik daudz talantu...