MacBook Pro vs MacBook Air: kurš Apple klēpjdators ir piemērots tieši jums?

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 17 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Maijs 2024
Anonim
MacBook Air M1 vs MacBook Pro M1 - Which is Best? | The Tech Chap
Video: MacBook Air M1 vs MacBook Pro M1 - Which is Best? | The Tech Chap

Saturs

Ja jūs aplūkojat Apple klēpjdatoru kā nākamo darba mašīnu, tas ir jautājums par MacBook Pro pret MacBook Air - Apple sastāvs sastāv tikai no šiem diviem (lai gan divi dažādi MacBook Pro izmēri var būt arī dažādi modeļi, tiešām) 2020. gadā.

Tā kā jūs lasāt šo rakstu, pieņemsim, ka neesat pārliecināts, kas vislabāk atbildīs jūsu radošā darba vajadzībām. Abi ir uzskaitīti mūsu labāko grafisko dizainu klēpjdatoru sarakstā, jo abi var būt lieliski: tie darbojas ar vienu un to pašu MacOS versiju, tie ir uzticami un izgatavoti pēc augstākās klases specifikācijām; viņu dizainā liela uzmanība tiek pievērsta lietojamībai; un viņi ir ātri.

Tomēr starp tām ir nianses, kas var būtiski mainīt dažādus darba veidus - MacBook Air var tikt galā ar vieglāku attēlu rediģēšanu un pat video rediģēšanu bez problēmām, bet, kad runa ir par sarežģītu 3D darbu, jūs vēlaties iegūt papildu spēku 16 collu MacBook Pro.


16 collu dāsnais ekrāns ir arī dažu dizaineru galvenā iezīme, taču jāzina arī citas smalkas atšķirības starp šo mašīnu ekrāniem.

Mēs iepazīsimies ar to, kas jums jāzina par katru klēpjdatoru, sākot no iekšējām specifikācijām līdz savienojamībai ar ekrānu, lai jūs varētu iegūt MacBook, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Vai nepieciešama papildu informācija? Izmēģiniet mūsu head-to-head MacBook Pro 13 "un MacBook Pro 16" ierakstu.

MacBook Pro pret MacBook Air: Veiktspēja

Jaudas atšķirība starp MacBook Pro un MacBook Air nav pārsteigums, ja esat ievērojis Apple nesenās nosaukšanas konvencijas.

‘Air’ produkti neapstrādātā veidā ir vieglāki, bet pieejamāki; “Pro” produkti iepako vairāk enerģijas, kā arī dažas citas augstākās klases funkcijas.

MacBook Air izmanto divkodolu vai četrkodolu Intel procesorus, lai gan tie ir mazāk jaudīgi modeļi, kas darbojas ar 1,1 GHz frekvenci. Viņi var ļoti ātri palielināt ātrumu īsos pārrāvumos, kā to var darīt visi Intel procesori, piemēram, ātri atvērt lietotnes vai ielādēt tīmekļa lapas (vai pat ātri eksportēt failus), tomēr viņi nespēj uzturēt augsta līmeņa izvadi vispār ļoti ilgi, jo tie nav paredzēti siltuma pārvarēšanai.


MacBook Air standarta komplektācijā ietilpst arī 8 GB RAM, bet maksimālais - 16 GB, kas var ierobežot dizainu un radošo darbu.

Intel Iris Plus grafikas mikroshēma nav tā, ko kāds varētu raksturot kā pro daļu 3D lietošanai, taču tā spēj nodrošināt noderīgu GPU balstītu paātrinājumu saderīgās lietotnēs. Tas viss nozīmē, ka, lai gan MacBook Air ir diezgan spējīgs kā mašīna ikdienas lietošanai, teiksim, Adobe lietojumprogrammas vai citus dizaina un rediģēšanas rīkus (un pat var tikt galā ar 4K video rediģēšanu, ja galvenokārt vēlaties apkopot kadrus), tas ir nav paredzēts dziļi sarežģītam darbam.

MacBook Pro 13 collu ātrums ir ātrāks, iekļaujot četrkodolu standartu visā līnijā. Sākuma līmeņa modelī ietilpst 1,4 GHz 8. paaudzes Intel procesors (tas nozīmē, ka tas ir dažus gadus vecs), un tas nav tas modelis, kuru mēs parasti izvēlētos - ja jūsu budžets var izstiepties, jums daudz labāk ir iegūt versija ar 2.0GHz četrkodolu 10. paaudzes (jaunākās versijas) procesoru. Tāpat kā MacBook Air, abi var ļoti ātri paātrināties īsos pārrāvumos, taču tie spēs ievērojami ātrāk tikt galā ar lielākiem ātrdarbīgiem daudzkodolu uzdevumiem. Varat arī palielināt 2.3GHz procesoru, ja vēlaties papildu jaudu.


Bāzes modelim ir 8 GB RAM, bet 2 GHz modelī, kuru mēs iesakām, standarta komplektācijā ietilpst 16 GB RAM. Varat to palielināt līdz 32 GB RAM, tomēr tas ir ierobežojums. Tas atkal var būt pārāk liels sastrēgums dažiem darbiem, lai gan, ņemot vērā, ka 13 collu MacBook Pro nav paredzēts darbvirsmas aizstājēju modelim, lielākajai daļai darbu tam vajadzētu būt pietiekamam, lai citi Pro parametri patiešām būtu līdz galam . Ja jums nav zināt ka 32 GB operatīvās atmiņas jums ir par maz, tad, iespējams, tā nav.

13 collu Pro izmanto arī Intel integrēto grafiku, un, lai arī tie ir spēcīgāki nekā MacBook Air, tiek piemēroti tie paši ierobežojumi: tas spēj atbalstīt GPU paātrinātus uzdevumus un dažus 3D darbus, taču bez liela apjoma veltīta VRAM, tas vienmēr ir vairāk 2D dizaina atbalsts nekā veids, kā izveidot sarežģītus 3D darbus.

MacBook Pro 13 collu ātrums ir ātrāks, iekļaujot četrkodolu standartu visā līnijā

Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams 16 collu MacBook Pro, kas ir Apple klēpjdatoru klāsta īstais darba zirgs. Tam ir vismaz sešu kodolu procesors, un ir pieejamas astoņu kodolu iespējas - tas pats par sevi ir labākais risinājums visam, kas saistīts ar augstu nepārtrauktas apstrādes līmeni. 16 collu plusi sākas ar 16 GB RAM, taču tos var uzņemt līdz pat 64 GB. Viņiem visiem ir arī īpašas AMD grafikas kartes, sākot no Radeon Pro 5300M 4GB un līdz pat Radeon Pro 5600M ar 8 GB VRAM.

Vēl viens svarīgs visu trīs mašīnu veiktspējas aspekts ir krātuve: Apple izmanto visātrāko uzņēmējdarbības zibatmiņas krātuvi visos Mac datoros. Tas ir īpaši apsveicami Pro mašīnās, jo tas nodrošina tādas lietas kā 4K video tiešraides rediģēšana daudzos ierakstos, apvienojot to ar procesora jaudu, taču tas palīdz arī lielu failu atvēršanas vai saglabāšanas ātrumam, piesaistot izmantojamo aktīvu mapes. projektā un daudz citu mazu veidu - Mac atmiņas ātrums palīdz ietaupīt daudz laika mašīnas darbībā.

MacBook Pro pret MacBook Air: dizains

Apple visu šo mašīnu dizains gadu gaitā ir smalki pārskatīts, taču tas nav krasi mainīts. Katram ir vienkāršs sastāvs, kad runa ir par fizisko formu: MacBook Air ir visvairāk pārnēsājamais; 13 collu MacBook Pro nodrošina jaudu mazā nospiedumā; un 16 collu MacBook Pro ir dūšīga, augstas kvalitātes izvēle.

Svarīgākais, kas šeit jāzina, ir tas, ka atšķirība starp MacBook Air un 13 collu MacBook Pro ir daudz niansētāka, nekā jūs domājat.

Konusveida MacBook Air dizains nozīmē, ka tam ir mazākais tilpums, un tas ir vieglākais - tikai 1,29 kg / 2,8 mārciņas. Tomēr 13 collu MacBook Pro ir tikai 1,4 kg / 3,1 mārciņas, tāpēc mēs neiesakām koncentrēties uz svaru kā iemeslu, lai iegūtu Air. Patiesībā tas ir līdzīgs biezuma stāsts: gaiss ir tikai 0,41 cm / 0,16 collu dziļā plānākajā vietā, bet visbiezākajā - 1,61 cm / 0,63 collas, kas ir biezāka nekā 1,5 collu / 0,61 collas 13 collu MacBook Pro.

Kā jau minējām, MacBook Air ir mazāks skaļuma līmenis nekā MacBook Pro, un tas praksē padara to pārnēsājamāku nekā 13 collu MacBook Pro, taču atšķirība patiešām nav liela - izvēloties starp šiem diviem, koncentrējieties uz funkcijām un cena, nevis izmērs un svars.

16 collu MacBook Pro ir ievērojami smagāks par 2 kg / 4,3 mārciņām, lai gan ir vērts atzīmēt, ka mēs runājam par svara starpību 600 g, nevis par milzīgo papildu vilkmi, ko liels klēpjdators atgriezās tajā dienā. Tomēr jūs noteikti jutīsit šo papildu svaru somā.

Visos šajos klēpjdatoros ir iekļauta Apple 720p HD tīmekļa kamera, kas nav lieliska, salīdzinot ar to, ko mūsdienās bieži dod konkurence, taču tas veic darbu.

16 collu MacBook Pro ietver arī trīs mikrofonu bloku, ko Apple raksturo kā “studijas kvalitāti”. Mēs neesam pārliecināti, ka tas patiešām tiks izmantots podcast vai mūzikas producentu vidū mūsu auditorijā, taču video konferences vai vienkārši demonstrējošu darbu ierakstīšanai tie noteikti ir labāki nekā vidēji.

16 collu MacBook Pro ir arī daži nopietni iespaidīgi skaļruņi, izmantojot zemfrekvences skaļruņu konfigurāciju, kas atceļ spēku. Arī šajā gadījumā profesionāļiem noteikti būs savi monitori vai austiņas, kurus viņi izvēlas izmantot, taču Apple inženierzinātnes ir pelnījušas slavu.

MacBook Air ir arī ļoti spējīgi jauni stereo skaļruņi, taču tas pats attiecas arī uz visiem - patīkami, bet profesionāļi vienalga negribēs uz tiem paļauties.

MacBook Pro pret MacBook Air: displejs

Visiem Apple klēpjdatoriem pašlaik ir diezgan līdzīgi displeji, un tiem ir trīs galvenās atšķirības: spilgtums, krāsu gamma un (protams) izmērs.

16 collu MacBook Pro dod jums visvairāk vietas darbam, neatkarīgi no tā, vai tajā ir (gandrīz) pietiekami daudz vietas, lai blakus būtu pāris lietotnes, vai arī tāpēc, ka vēlaties pēc iespējas lielāku audeklu ar vietu paletēm utt. . Tā izšķirtspēja ir 3072x1920, kas ir 226 pikseļi collā.

13 collu MacBook Pro ir tieši tāds pats pikseļu blīvums kā 226PPI, bet mazāks izmērs nozīmē 2560x1600 izšķirtspēju.

Abi šie displeji ir novērtēti ar 500 nitu spilgtumu (Apple, starp citu, nepiedāvā oficiālu HDR sertifikātu vai atbalstu tiem), un tie ietver atbalstu P3 krāsu gammai.

MacBook Air ietver arī 13 collu displeju, atkal ar izšķirtspēju 2560x1600 un ar 226PPI. Tomēr tas ir novērtēts ar 400 nitiem un neietver P3 plašu krāsu gammas atbalstu.

Visos trīs displejos ir iekļauta Apple True Tone tehnoloģija, kas maina ekrāna balto punktu, lai tas atbilstu apkārtējās telpas apgaismojumam, kurā atrodaties, lai tas būtu vieglāk redzams, lai jūs nesaņemtu “zilo toņu ekrānu”. oranži apgaismotas telpas efekts. Tas ir īsts ieguvums administratora darbam un lasīšanai - tas padara ekrānus daudz patīkamākus lietot. Tomēr, ja ekrānā krāsas jāuztur precīzas un nemainītas, varat viegli izvēlēties to neiespējot.

MacBook Pro vs MacBook Air: Savienojamība

Visi Apple klēpjdatori piedāvā ierobežotu savienojuma portu veidu izvēli, taču labā ziņa ir tā, ka visos tajos ietilpst Thunderbolt 3, kas sniedz daudz iespēju attiecībā uz ātrgaitas centrmezglu, ekrānu un daudz ko citu savienošanu. Visi klēpjdatori arī saņem enerģiju pār šīm ostām.

MacBook Air ietver divus Thunderbolt 3 pieslēgvietas, kas darbojas kā USB C tipa porti (tā ir tāda pati savienotāja forma). Ir arī 3,5 mm austiņu / mikrofona ligzda.

13 collu MacBook Pro pamata līmeņa versijā ir divi Thunderbolt 3 / USB-C porti un viena 3,5 mm ligzda. Izmantojiet augstāka līmeņa 13 collu MacBook Pro iespējas, un jūs saņemsiet četrus Thunderbolt 3 / USB-C pieslēgvietas ar divām katrā pusē, kā arī 3,5 mm ligzdu.

16 collu MacBook Pro visos modeļos ir četras pieslēgvietas un 3,5 mm ligzda.

Visos šajos klēpjdatoros ietilpst 802.11ac Wi-Fi (nevienam Mac vēl nav nākamās paaudzes Wi-Fi 6 / 802.11ax atbalsta) un Bluetooth 5.0.

Fakts, ka Apple sagaida, ka izmantojat centrmezglu, lai pievienotu visu, kas nav Thunderbolt 3 / USB-C, ir nedaudz nomākts, taču milzīgs joslas platums, ko dod vairākas Thunderbolt 3 porti, ir ārkārtīgi apsveicams: izmantojot vienu kabeli, jūs var savienot RAID, augstas izšķirtspējas displeju, vairākus piederumus un piegādāt enerģiju, to darot.

Vai zināt, kā mēs minējām, ka mazie klēpjdatori nav lieliski piemēroti 3D darbam? Jūs pat varētu pievienot ārēju grafikas karti, lai dotu viņiem tik daudz 3D enerģijas, cik vēlaties.

MacBook Air atbalsta ārējos displejus līdz 6K; pamata 13 collu MacBook Pro atbalsta līdz 5K; labāk 13 collu Pro atbalsta līdz 6K; 16 collu MacBook Pro ir piemērots arī 6K ekrāniem (faktiski divi no tiem vai četri 4K displeji - pārējie atbalstīs tikai vienu 6K vai divus 4K displejus).

MacBook Pro vs MacBook Air: tastatūra

Pēdējo gadu laikā liela uzmanība ap Apple klēpjdatoriem ir bijusi tā, ka vēl nesen izmantotās tastatūras nebija tik uzticamas, kā jūs varētu gaidīt. Tomēr visiem pašreizējiem modeļiem ir jauna tastatūra, kas vispirms tika ieviesta 2019. gada beigās 16 collu MacBook Pro, un šķiet, ka tas ir atrisinājis problēmu, pamatojoties uz līdz šim novēroto.

Tam ir jauks ceļojumu daudzums, ērta taustiņa darbība un patīkami stingra kustība, nospiežot (lai gan acīmredzot tā nekonkurēs ar mehānisko tastatūru tiem, kas novērtē viņu taktilitāti).

Tastatūras ir laba izmēra un nerada nekādas problēmas ar precizitāti mūsu pieredzē. Viņi izmanto arī apgrieztus T formas bulttaustiņu izkārtojumus, kas iepriecinās daudzus tastatūras puristus (vai tikai tos, kuru muskuļu atmiņa ir bloķēta, lai tas būtu standarts).

Jāatzīmē, ka 16 collu modelim nav ciparu tastatūras. Daži cilvēki tos vēlas izmantot lielākās mašīnās, taču jūs to šeit neatradīsit.

MacBook Pro modeļos tiek izmantots Apple Touch Bar, kas ir skārienekrāna panelis, kas atrodas vietā, kur parasti atrodas funkciju taustiņi. Skārienjosla ir jauka ideja - tā darbojas kā virkne vadības ierīču, kas var pielāgot sevi darbam uz ekrāna, padarot īsinājumtaustiņus pieejamākus nekā parasti, un pat sniedzot uz skārieniem balstītas detalizētas vadīklas, taču nepietiek lietotņu izmantojiet to patiešām labi, lai, mūsuprāt, tā būtu galvenā iezīme. Kad viss ir pārdomāts, tas ir patiesi noderīgi; bet, tā kā tā ir tikai daļa no laika, jūs patiesībā reti skatīsities no tā, tāpēc tas aizmirst.

MacBook Air nav skārienjoslas - tas tiek izmantots ar parastajiem funkciju taustiņiem. Tomēr visos trīs klēpjdatoru modeļos ir tastatūrā iebūvēts pirkstu nospiedumu sensors, lai atbloķētu no miega. Tas darbojas uzreiz, un mēs mīlam to izvēlēties kā iespēju.

MacBook Pro vs MacBook Air: akumulators

Ņemot vērā to, ka jaudīgāki komponenti un labākie ekrāni nozīmē lielāku akumulatora lietošanu, akumulatoru salīdzinājums starp šiem klēpjdatoriem lielākoties ir tāds, kā jūs varētu gaidīt: MacBook Air sniegs jums vairāk dzīves, ja to izmantosiet tam, kas paredzēts, un profesionāļi - mazāk .

MacBook Air ir novērtēts 11 stundu ilgam tīmekļa lietojumam; 13 collu MacBook Pro 10 stundas; 16 collu MacBook Pro 11 stundas, pateicoties kolosālajam 100 Wh akumulatoram (lielākais, ko redzēsiet uz jebkura klēpjdatora, jo tas ir FAA ierobežojums lidmašīnā atļautajam).

Tomēr tas viss tiek izmantots ļoti ikdienišķi - patiesībā akumulatora darbības laiks būs atkarīgs no visām radošajām lietotnēm, kuras izmantojat, un no kādiem komponentiem tās īpaši tiek apliktas ar nodokli ... un cik spilgts jums ir ekrāns.

MacBook Air ir visvairāk enerģijas patērējošo komponentu, taču tā 50Wh akumulators šeit ir mazākais. 13 collu Pro piedāvā 58Wh akumulatoru.

Ja izmantojat lietotnes, kas spēcīgi ietekmē 16 collu MacBook Pro procesorus un grafiku, varat sagaidīt, ka tā nokritīsies tikai uz dažām stundām, taču tas patiešām ir atkarīgs no tā, ko tieši izmantojat.

MacBook Pro vs MacBook Air: cenas

MacBook Air cena ir no 999 GBP / 999 USD / 1599 USD par modeli ar 1,1 GHz divkodolu 10. paaudzes Intel Core i3 procesoru (Turbo Boost līdz 3,2 GHz), 8 GB RAM un 256 GB lielu krātuvi.

Nākamais modelis ir 1299 mārciņas / 1 299 dolāri / 1599 ASV dolāri, un tajā ietilpst 1,1 GHz četrkodolu 10. paaudzes Intel Core i5 procesors (Turbo Boost līdz 3,5 GHz), 8 GB RAM un 512 GB krātuve.

Pamatlīmeņa 13 collu MacBook Pro cena ir 1 299 mārciņas / 1 299 mārciņas / 1 999 ASV dolāri, un tajā ietilpst 1,4 GHz četrkodolu 8. paaudzes Intel Core i5 procesors (Turbo Boost līdz 3,9 GHz), 8 GB RAM un 256 GB krātuve, ar integrētu Intel Iris Plus Graphics 645. Šis ir modelis, kuru mēs ļoti neinteresējam, jo ​​tajā tiek izmantotas vecākas daļas, un jums gandrīz noteikti būs jāatjaunina RAM līdz 16 GB (un šis modelis ir ierobežots tikai ar 16 GB). veids, nevis 32 GB, ko var ņemt tieši zemāk minētais modelis), un tas pats par sevi maksā gandrīz pusi no zemāk redzamā modeļa pilnīgas jaunināšanas cenas.


Lai iegūtu pašreizējās paaudzes specifikācijas, meklējiet 13 collu MacBook Pro versiju 1799 mārciņas / 1799 ASV dolāri / 2 999 ASV dolāri, kas nodrošina 2,0 GHz Intel 10. paaudzes Core i5 četrkodolu procesoru (Turbo Boost līdz 3,8 GHz). , jaunākā Intel Iris Plus grafika, 16 GB ātrāka RAM un 512 GB krātuve, kā arī divi papildu Thunderbolt 3 porti.

16 collu MacBook Pro cena ir no 2 399 GBP / 2399 USD / 3 799 USD par 2,6 GHz 6 kodolu 9. paaudzes Intel Core i7 procesoru (Turbo Boost līdz 4,5 GHz), 16 GB RAM, 512 GB lielu krātuvi un Radeon Pro 5300M 4GB grafika.

Izveidotais modelis nodrošina 2,3 GHz 8 kodolu 9. paaudzes Intel Core i9 (Turbo Boost līdz 4,8 GHz) procesoru, 16 GB RAM, 1 TB SSD un Radeon Pro 5500M 4 GB grafiku. Šīs versijas cena ir 2 799 GBP / 2 799 USD / 4 399 AUS.

Šeit varat konfigurēt jebkuru no mašīnām, izmantojot pielāgotas specifikācijas - visbiežāk tiek izmantota papildu krātuve un operatīvā atmiņa, lai gan 16 collu versija piedāvā arī vēl jaudīgāku procesoru un 8 GB grafikas opciju, kuru mēs pieminējām.


MacBook Pro pret MacBook Air: secinājums

Izvēle starp MacBook Pro un Air galu galā ir atkarīga no enerģijas vajadzībām, izmēra vajadzībām un budžeta. Pārsvarā klēpjdatori ir diezgan skaidri sadalīti: MacBook Air ir piemērots vieglākai lietošanai; 13 collu MacBook Pro var tikt galā ar grūtākiem uzdevumiem; un 16 collu MacBook Pro ir darbvirsmas aizstājējs.

Noteikti ir kāda pelēka zona, kur četrkodolu MacBook Air pārklājas ar MacBook Pro, taču būtība joprojām pastāv: MacBook Pro sniegs jums lielāku veiktspēju pat tad, ja specifikācijas izskatās tuvāk. Pārējā laikā tas ir skaidrs un acīmredzams solis uz priekšu viens no otra.

MacBook Air lieliski spēj palaist Adobe lietotnes un citus dizaina rīkus, taču negaidiet, ka tas labi izturēs milzīgu un sarežģītu darbu, un atcerieties, ka tam ir mazāk spilgts ekrāns ar ierobežotu krāsu diapazonu.

13 collu MacBook Pro dod jums spēcīgāku ekrāna iespēju, un papildu jauda un maksimālā RAM nozīmē, ka tas dod jums daudz vairāk vietas - tiem, kas strādā 2D režīmā, tas var tikt galā ar visu, izņemot visnopietnākās lietas, taču joprojām sniedz jums ļoti pārnēsājama pakete.


Un 16 collu MacBook Pro ir zvērs, kas ir gatavs jūsu vissmagākajiem darbiem (ieskaitot 3D) vai lai sniegtu jums nepieciešamo lielo darba telpu.

Svarīgi ir zināt, ka tas, ko jūs pērkat, dos pietiekami daudz vietas nākamajiem gadiem - pārliecinieties, ka tagad neiegādājaties MacBook Air tikai tāpēc, lai saprastu, ka jūsu darbs, visticamāk, pēc gada būs vajadzīgs Pro, tāpēc faktors, ka arī.

Tev
Mākslas paņēmieni: ekspertu konsultācijas gleznošanai un zīmēšanai
Izlasīt

Mākslas paņēmieni: ekspertu konsultācijas gleznošanai un zīmēšanai

PĀRIET UZ: Pamati Krā a un efekti Darbplū ma Ir daudz māk la tehniku, ar kurām var iepazītie vi ā māk la pektrā. Elementu, piemēram, kompozīcija , gai ma un ēna apgūšana ir izšķiroša daļa, lai pilnvei...
Stilīga vīna zīmola sietspiede ir patīkama dāvana
Izlasīt

Stilīga vīna zīmola sietspiede ir patīkama dāvana

Ir brīži, kad dzērienu zīmoli tiek veikti pareizi. Izcelšanā plaukto ir obligāta veik mīga dizaina radīšana a tāvdaļa, un ši Polija dizaina aģentūra hopa tudio projekt koncentrēja uz vīna dāvināšana a...
13 no labākajiem radošajiem atsākumiem
Izlasīt

13 no labākajiem radošajiem atsākumiem

Dizaineri ar radošu at ākumu var uz katīt, ka šajā īvā konkurence nozarē viņi paliek oli priekšā pārējiem. Lai gan lielākajai daļai reklāma materiālu bū lepkava dizaina portfeli , ar tik daudz talantu...