Kā uzzīmēt gotisku raksturu

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 6 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Maijs 2024
Anonim
Neuschwanstein Castle Germany | Cinderella Castle | Learning Audibles
Video: Neuschwanstein Castle Germany | Cinderella Castle | Learning Audibles

Saturs

Šai darbnīcai es veidoju ilustrāciju, kuras pamatā ir brāļu Grimmu pasaka Thousandfurs. Viens no stāsta galvenajiem elementiem ir apmetnis, kas izgatavots no dažāda veida kažokādām un spalvām. Kad es pirmo reizi izlasīju stāstu, es uzreiz zināju, ka vēlos uzzīmēt apmetni. Šeit ir daudz iespēju izveidot kaut ko tikai nedaudz rāpojošu un neparastu ar visiem šiem dažādajiem dzīvniekiem.

Es vēlos, lai figūru ieskauj gandrīz abstrakta masa, kas sastāv no dzīvniekiem un faktūrām. Mans mērķis ir izveidot spēcīgu silueta formu, piepildītu ar mazākām detaļām, kad paskatās tuvāk. Kaut arī pasakā apmetnis ir aprakstīts kā izgatavots no dažāda veida kažokādām, es vēlos to spert soli tālāk un iekļaut smalkus mājienus arī par atpazīstamām dzīvnieku daļām, piemēram, acs vai auss, kas šur tur bāž. Man patīk pievienot šo informāciju, lai skatītāji to varētu atrast; tie ir kā noslēpumi, kas paslēpti redzamā vietā.


Mans mērķis ir izveidot spēcīgu silueta formu, piepildītu ar mazākām detaļām, kad paskatās tuvāk

Lai iegūtu iedvesmu, es skatos uz tādiem modes dizaineriem kā Aleksandrs Makvīns un Irisa van Herpena. Šie dizaineri veido darbu ar unikāliem siluetiem un bieži izmanto dabas iedvesmotas faktūras. Viņu darbs ir arī nedaudz tumšs un rāpojošs, kas ir tieši tāds tonis, kādu es vēlos sasniegt savā ilustrācijā. Es nekopēju konkrētus dizainus, bet drīzāk ņemu vērā to izmantotos siluetus un materiālus. Faktiskai uzziņai es izmantoju fotogrāfiju kolekciju, ko esmu uzņēmis dažādos muzejos, dodot man plašu dzīvnieku modeļu klāstu, uz kuriem atsaukties, kad zīmēju.

Es izmantošu akvareļu tehnikas un zīmuļu zīmējumu kombināciju, lai izveidotu vienkrāsainu attēlu, ar izcēlumiem, izmantojot guašu. Akvareļu faktūras nosaka ilustrācijas noskaņu un toni, savukārt zīmētās līnijas rada kustību un detaļas. Es koncentrējos uz eksperimentēšanu un ļauju procesam informēt savus radošos lēmumus.


Šī eksperimentālā pieeja nozīmē, ka rezultāti var būt neparedzami, un es nekad precīzi nezinu, kādas faktūras vai formas es ražošu, liekot akvareļu. Tā kā šis ir personisks darbs, nevis klientam vai komisijai, tas ļauj man improvizēt un spēlēt ar plašsaziņas līdzekļiem, neuztraucoties par to, kā izskatīsies fināls. Lai gan man patīk strādāt ar ilustrācijas uzdevuma ierobežojumiem, ir patīkami ‘atlaist’ šos personiskos gabalus. Es bieži sastopos ar jaunām metodēm, kuras pēc tam varu izmantot pasūtītajā darbā.

01. Izveidojiet vairākus sīktēlus

Es vispirms izveidoju dažus sīktēlus digitāli programmā Photoshop. Šajā agrīnajā posmā es koncentrējos uz vienkārši interesantu formu un siluetu atrašanu un pārāk daudz nedomāju par detaļām. Viņi nāk vēlāk.

02. Izstrādājiet skici


Joprojām Photoshop es izstrādāju detalizētāku skici. Es izdomāju skaņdarba kopējo sastāvu un vērtību struktūru, strādājot ļoti brīvi, bloķējot formas, un joprojām neiedziļinos pārāk daudz.

03. Pavelciet kopā dažus atsauces fotoattēlus

Es arī apkopoju visas nepieciešamās atsauces. Esmu izveidojis savu fotogrāfiju kolekciju, kas daudzu gadu laikā uzņemta dažādos dabas vēstures muzejos. Tie ir lieliski piemēroti dažādu faktūru un kažokādu rakstu norādīšanai.

04. Izveidojiet līnijas zīmējumu

Es sekoju savai digitālajai skicei, lai izveidotu līniju zīmējumu. Tad es to tieši izdrukāju uz sava zīmēšanas papīra. Pirms drukāšanas es izplūdu un izgaismoju līnijas tā, lai izdruka būtu smalka un galu galā to pārklātu akvareļi.

05. Uzklājiet akvareļu mazgāšanu

Es sāku nolikt akvareļu mazgāšanu. Es sāku ar tumšāko daļu un bloķēju figūras, vadoties pēc manām drukātajām līnijām. Es pievienoju pigmentam daudz ūdens, lai izveidotu interesantas faktūras un granulēšanas efektus.

06. Piespiediet dziļuma sajūtu

Kad pirmais slānis ir nožuvis, es pievienoju dažus krāsas šļakstus, pārliecinoties, ka apgabals ap galvu un roku ir pārklāts ar lūžņu papīru. Es arī uzklāju otru mazgāšanas slāni, lai aptumšotu dažas kompozīcijas vietas.

07. Ieskicējiet dzīvnieku formas

Ir pienācis laiks sākt zīmēt. Es sāku ar brīvu skicēšanu dzīvniekiem. Akvareļu tekstūrā es atrodu formas un malas, kurās var ievietot dzīvniekus, un atskatījos uz savām fotogrāfijām.

08. Iepazīstināt ar modeļiem un faktūrām

Es pievēršu uzmanību kažokādu rakstiem. Es pārliecinos, ka ir pārstāvēti ļoti dažādi dzīvnieki un ka līdzīgi modeļi ir vienmērīgi izkliedēti. Papildus savai kažokādu fotogrāfiju kolekcijai es atsaucos arī uz tādiem elementiem kā koraļļu raksti un auduma krokas.

09. Uzlabojiet galvu un roku

Es sāku pievienot detaļas varoņa galvai un rokai. Es vēlos, lai viņas funkcijas izskatās diezgan smalkas, tāpēc es izmantoju ļoti asu zīmuli un viegli strādāju, lai pamazām izveidotu ēnu uz viņas ādas.

10. Palieliniet sarežģītību un vizuālo interesi

Tagad, kad man ir stabils pamats, es beidzot varu koncentrēties uz visām mazajām kompozīcijas detaļām. Es izdomāju dažādas faktūras, padarīju noteiktas formas sarežģītākas un aptumšoju ēnu zonas.

11. Attīstiet kontrasta izjūtu

Pēc ēnojuma izveidošanas es vēlos izvilkt dažus izceltus elementus, lai radītu lielāku kontrastu. Es izmantoju baltu pasteļtošu zīmuli, lai nedaudz apgaismotu dažas vietas, un pēc tam izmantoju tīru sausu suku, lai to sajauktu.

12. Krāsojiet guaša izceltos elementus

Tā kā zīmējums lielākoties ir pabeigts, es pievienoju dažus dekoratīvus zilos akcentus, izmantojot guašu. Tad es saprotu, ka mani baltie izcēlumi varētu būt stiprāki, tāpēc es atgriezos un pievienoju vēl vienu slāni arī ar baltu pasteļtoņu zīmuli.

13. Uzlabojiet matus un līnijas

Es biju iecerējis atstāt matus bez nokrāsas, lai iegūtu mirdzošu izskatu, taču ievērojiet, ka tie izskatās nepabeigti, tāpēc pievienoju nedaudz smalku ēnojumu. Es arī pievienoju mazas izteiksmīgas līnijas visā gabalā, lai atbrīvotu zīmējumu un radītu kustību visā.

14. Papīra izlīdzināšana

Lai noņemtu deformāciju no mana papīra, es ar putu suku nosedzu muguru ar ūdeni un starp diviem dēļiem iesmērēju to ar smagu grāmatu kaudzi augšā. Tad es atstāju to nožūt uz nakti.

15. Apdares darbi

Nākamajā dienā es dodu kompozīcijai pēdējo detaļu pāreju: izvelku izceltos objektus, aptumšojam ēnas un pārliecināmies, ka viss ir pareizi. Pēc tam es to izsmidzinu ar fiksatoru, un viss ir pabeigts.

Šis raksts sākotnēji tika publicēts IedomājietiesFX žurnāla 136. izdevums. Pērciet to šeit.

Mēs Iesakām Jūs Redzēt
Dienas attēls: atšķetiniet Džozefs Viljams
Tālāk

Dienas attēls: atšķetiniet Džozefs Viljams

Datormāk la: pa tā tiet mum par projektu ... Džozef Viljam : Ta bija pašiniciatīva projekt . E gribēju pa pēlētie ar tilu, pie kura e joprojām trādāju, un patiešām virzīt to tik tālu, cik e varu. E ar...
LayoutIt! piedāvā velciet un nometiet Bootstrap darbplūsmu
Tālāk

LayoutIt! piedāvā velciet un nometiet Bootstrap darbplūsmu

LayoutIt! ir palai t beta ver ijā, nodrošinot līdzekļu izkārtojumu izveidei ar Boot trap, izmantojot vilkšana un nomešana a karni.Līdzautor Martn Kapeleto, arī uzņēmuma Entropeer līdzdibinātāj , pa tā...
Astropad 2.0
Tālāk

Astropad 2.0

A tropad ir lieli ki ievie ta lietotne. Lietojot kopā ar iPad Pro un Apple piediena jutīgo zīmuļa irbuli, ta dod jum kaut ko līdzīgu Cintiq. Viegli uz tādīt Nav manāma kavēšanā Precīza krā u atveidoša...