Vai ātrās ēdināšanas dizains kaitē jūsu biznesam?

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 9 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Maijs 2024
Anonim
Sneaky Ways Fast Food Restaurants Get You To Spend Money
Video: Sneaky Ways Fast Food Restaurants Get You To Spend Money

Saturs

Interaktīvais dizains ir sarežģīta un slikti saprotama nozare - galu galā tam ir tikai gadu desmiti. Tas, kas nepiederošam cilvēkam šķiet vienkāršs, kaut arī tehnisks process (‘izveido vietni’), patiesībā ir sarežģīta desmitiem disciplīnu kombinācija, kas savijas visā spektrā.

Šo procesu ietekmē neskaitāmi faktori: projektu īpašnieki ienāk ar dažādu zināšanu līmeni, biznesa stratēģijas, kas nosaka sasniedzamos mērķus, klientu uzvedības analīze utt. Labam tīmekļa dizainam vajadzētu būt sagatavotam nedēļām, pirms ekrānā tiek uzzīmēts viens pikselis. Un ar vārdu “labs” es domāju “efektīvu”: tādu, kas palīdz projekta īpašniekam (ipso facto klientam) labāk veikt savu biznesu.

Ātrās ēdināšanas recepte

Notiek kaut kas diezgan satraucošs. Jau kādu laiku man ir grūti atšķirt vietnes. Tas notiek ar vietnēm, ar kurām es sastopos, izmantojot producthunt.com, vai tik bieži ieteikumu vietnē Twitter. Man rodas šī nejaukā sajūta, ko es visu iepriekš esmu redzējis.


Iedomājieties to: vienkāršs balts zīmogs, kas iestatīts ar ģeometriskiem baltiem burtiem un uzklāts pār satriecošu pilna ekrāna fotoattēlu, kurā saulīte riet virs sulīgas kalnu grēdas, kas atspoguļota ezerā. Augšējā kreisajā stūrī vienas zilbes vārds, kas iestatīts ar baltiem trekniem burtiem, un augšējā labajā stūrī poga formas matu līnijas poga “Sign up”.

Jūs nekad iepriekš neesat redzējis šo vietni, jo es tikko to izdomāju. Bet tu to atpazini. Un tieši tā ir problēma. Vai dizaineri kļūst slinki, vai arī mēs esam sasnieguši dizaina īpatnības? Kāpēc lietas sāk izskatīties vienādi?

Dizaina vienreizīgums

Tāds internets, kāds mums zināms, tagad ir bijis aptuveni 20 gadus. Tīmekļa dizains ir pieaudzis no eksperimentālā perioda, līdzīgi kā koledžas students, kurš aiz sevis atstājis savu pusaudžu pank-gotu fāzi. Tagad, kad internets ir pieejams visiem, tā ir kļuvusi par absolūtu pirmo prioritāti jebkuram sevi cienošam uzņēmumam, produktam, hobijam, kaķu īpašniekam vai jaunizveidotam vietnei.

Tas ir tāpat kā 1896. gada Klondaikas zelta drudzis: ikvienam var būt vietne! Līdzīgi kā Klondike pasākumā, kad tīmeklis kļuva atvērts visiem, uzņēmumi sāka apkalpot tos, kas meklē palīdzību. Satura pārvaldības sistēmas, piemēram, WordPress, darbojas uz veidnēm bez pārāk lielas nepatikšanas, un tāpēc veidņu industrija tika uzsākta. Solījumi par sulīgām krāsu shēmām, modernu tipogrāfiju un elastīgiem navigācijas risinājumiem, kas pieejami pēc instalēšanas ar vienu klikšķi, kas pievilināta neizglītotiem uzņēmumu īpašniekiem. Tikai pēc darījuma (un naktis ar neapmierinātu fidlingu) sapratne sākās, ka viņu vietne nekad neizskatīsies tik labi kā reklamēta.


Starp citu, aptuveni tajā pašā laikā tīmekļa pakalpojumu jaunizveidotie uzņēmumi no mitrās augsnes izplūda kā sēnes, un viņiem bija ļoti īpašs iemesls, lai pilnveidotu savu klātbūtni tiešsaistē: lai iegūtu vilces spējas, lai uzlabotu iespējas gūt sprādzienbīstamus ieņēmumus un / vai vairāku miljonu dolāru izpirkšana. Labākais veids, kā to izdarīt, bija piesaistīt lietotāju masas, un tas nozīmēja vietnes kalibrēšanu, lai atklāšanas un iekļaušanas process būtu pēc iespējas nesāpīgāks.

Homogēna zupa

Tas viss radīja iepriekš aprakstīto recepti: pārliecinošu pilnekrāna taustiņu vizuālo, nežēlīgi vienkāršu izmaksu un skaidru pierakstīšanās aicinājumu uz darbību. Airbnb ar to kļuva pārsteidzoši veiksmīgs; tas darbojās Path, Snapchat un Square. Mūsdienās mēs redzam šo stratēģiju visur. Klienti bieži pieprasa līdzīgu izskatu un izjūtu, cerot, ka šis izskats noberzīs tā panākumus. Īss ieskats vietnē Producthunt.com un land-book.com tieši to apstiprina: tā ir viendabīga zupa ar neuzņemošiem tekstiem, kas novietoti ģeometriskos fontos virs lieliem attēliem ar pogu zem tā. Vienkārši izmēģiniet šo: pārbaudiet piecas izlases vietnes un pēc tam mēģiniet atcerēties, kura no tām bija kura.


Intercom produktu dizaina direktora Emmeta Konolija vārdiem sakot: "Tā ir pasaule, kurā jūsu kredītkaršu nodrošinātājs un zeķu abonēšanas pakalpojums izskatās tieši tāds pats uzņēmums". Tas ir gandrīz tā, it kā viss būtu izdarīts pēc domas.

Barojošas īpašības

Tas mani noved pie problēmas būtības: digitālais dizains sniedz ārkārtīgi ātri sasniedzamus rezultātus, ja vien jūs zināt, kā sajaukt ātrās ēdināšanas sastāvdaļas. Bet līdzīgi kā ātrās ēdināšanas veids, šāda veida dizains ir postošs jūsu biznesa veselībai. Tā vietā, lai piesātinātu jūsu uzņēmumu ar jebkādām barojošām īpašībām, tas vienkārši piesātina jūsu tūlītēju tieksmi pēc profesionāla izskata tīmekļa vietnes.

Profesionālai maksājumu pakalpojumu sniedzēja vietnei nevajadzētu izskatīties tikai tā: tā zina, kas jūs esat, ka nācāt, un klāj jums galdu. Tas atbild uz jūsu visdziļākajām bažām, tur jūs aiz rokas un parāda, kā turpināt darbu pēc lēmuma pieņemšanas. Ir ļoti labs iemesls, kāpēc Squarespace ir tik pieņemama cena: tas jums nedara nevienu no kāju darbiem. Tam būs vienalga par jūsu biznesa modeli vai to, kādi ir jūsu apmeklētāji. Viss, kas jums jādara, ir dot jums rīkus, lai ievietotu saturu satura vietņu saskarnēs.

Projektēšanas process

Projektēšanas process padara vai izjauc jebkuru vietnes dizainu. Tas vienmēr sākas ar izpratni vai izpēti. Neatkarīgi no tā, kā dizaineri atsaucas uz šo soli: tas ir vienkāršs veco galdu pētījums. Mēs Google meklējam jūsu biznesu, analizējam jūsu konkurentus, cenšoties izprast jūsu tirgus spēkus un to, kas liek jūsu vēlamajiem klientiem atzīmēt.

Dizainers uzdos jums daudz jautājumu, no kuriem daži var radīt neērtības, jo jums nav ne jausmas, kā uz tiem atbildēt. Tas ir labi: mums visiem tik bieži ir jāpārdomā savs bizness. Pārprojektēšana bieži ir stratēģisks pamodinājums. Pārfrāzējot Maiku Monteiro, tas, kas sākas ar tīmekļa dizainu, bieži beidzas ar uzņēmuma pārstrukturēšanu.

Tikai pēc patiesas izpratnes par sava uzņēmuma kontekstu ir lietderīgi ieviest dizaina stratēģiju: tie ir cilvēki, uz kuriem jūs mērķējat. Tā jūs pārdosiet savu produktu. Šis ir sasniedzamo mērķu kopums, pēc kura mēs novērtēsim, vai jūsu vietne ir uz pareizā ceļa.

Un pēc tam mēs beidzot varam uztraukties par redzamo dizainu: tīmekļa dizaina struktūru, krāsu shēmām, burtveidoliem un tā tālāk. Ja pēc visa tā jūsu dizainers ir pārliecināts, ka ātrās ēdināšanas recepte joprojām ir derīgs rezultāts, tad tas jums noderēs: vismaz jūs esat veicis savu pētījumu, lai to atbalstītu, un nolika dažus stingrus mērķus, lai nodrošinātu, ka jūs visi strādājat uz to pašu rezultātu.

Turpmākajās tendencēs nav nekā kaitīga: viņi ir mūsu nozares zeitgeisti un nāks un aizies. Šādas tendences ir visur; redakcijas dizainā, arhitektūrā un modē. Atšķirība starp šīm nozarēm un mūsu interaktīvo dizaina nozari ir pārmērīga resursu un rīku pieejamība, kas pieejami dizaineriem, un viņu vienīgais nolūks ir panākt, lai lietas šķiet izturīgas vai profesionālas, ja patiesībā tās nav. Līdzīgi kā Mona Liza pēc krāsas: jūs varat atjaunot to, kā šedevrs izskatījās, taču tas neparādīs nevienu meistara spožumu vai ieskatu.

Vārdi: Deivids Vīlands

Deivids Vīlands ir pelēktoņu dizaina vadītājs. Šis raksts sākotnēji tika publicēts neto žurnāla 174. numurā.

Patika tas? Izlasiet šos!

  • Paātriniet savu attīstības procesu, kodējot ar empātiju
  • Labākie foto redaktori
  • Dizainera rokasgrāmata darbam mājās
Mūsu Padoms
Lightroom vs Photoshop: kas ir labākais?
Atklāt

Lightroom vs Photoshop: kas ir labākais?

PĀRIET UZ: Ka ir Lightroom? Ka ir Photo hop? Lightroom priekšrocība Photo hop priekšrocība Izmantojot Photo hop un Lightroom Lightroom v Photo hop: cenu noteikšana Lightroom v Photo hop01. Ka ir Ligh...
7 web dizaina kļūdas, ko pieļauj katrs iesācējs
Atklāt

7 web dizaina kļūdas, ko pieļauj katrs iesācējs

Ek perimentēšana un kļūdu pieļaušana ir varīga mācību a tāvdaļa. Katru gadu univer itāte pa niedzēja darbā e redzu, kā jaunie tudenti avā tīmekļa dizaina darbā pieļauj tāda paša kļūda . Ceram , ka šei...
Izstrādājiet portfeli, kas iesaiņo perforatoru
Atklāt

Izstrādājiet portfeli, kas iesaiņo perforatoru

E katru dienu kato daudzu radošo CV un portfeļu avā darbā Fanta y, aptverot plašu di ciplīnu un talantu loku. Tā kā to ir tik daudz, man bija jāiz trādā tratēģija, ka man ļautu ātri pateikt, vai dizai...