17 izcili dizaina portfeļi, kas jūs iedvesmo

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 11 Jūlijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 13 Maijs 2024
Anonim
Csilla Ariese. Practicing Decoloniality: Museum Examples to Inspire Cultural Actors
Video: Csilla Ariese. Practicing Decoloniality: Museum Examples to Inspire Cultural Actors

Saturs

Iespaidīgs dizaina portfelis varētu būt atšķirība starp darba iegūšanu vai interviju, vai nē. Izcelties starp portfeļu kalniem tur nav viegli, tāpēc ir ļoti svarīgi reāli domāt par savu klātbūtni tiešsaistē.

Lai jūs iedvesmotu, mēs esam izvēlējušies dažus no labākajiem dizaina portfeļiem tīmeklī gan no ārštata dizaineriem, gan no studijām. Lai gan šie piemēri visi ir atšķirīgi, tie visi izceļas, izmantojot unikālu funkcijas, piemēram, gudru animāciju, savdabīgu un neaizmirstamu estētiku vai izklaidējošu lietotāja pieredzi - radošuma un novatoriskas domāšanas pieskāriens aizvedīs tālu.

  • Iegūstiet Adobe Creative Cloud tūlīt

Tiem, kas nav pārspējuši tehniku, mūsu ceļvedis par labākajiem vietņu veidotājiem, labākās portfeļa veidnes un mūsu iecienītākās WordPress portfeļa tēmas palīdzēs jums ceļā. Vai arī, ja esat pārliecināts, ka veidojat savu dizaina portfeli, izpētiet mūsu labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu apkopojumu, lai pārliecinātos, ka saņemat vislabāko piedāvājumu.


Tātad, izpētiet šos tiešsaistes dizaina portfeļu iedvesmojošos piemērus un pēc tam sāciet ar savām idejām. Kad būsiet meklējis darbu, nepalaidiet garām mūsu izstrādāto labāko dizaina darbu sarakstu tūlīt.

01. Studija Feixen

Studio Feixen ir dizaina studija, kas atrodas Šveicē, un tā ir izvairījusies no savas vietnes mazāk meklētā. Parasti mēs sakām, ka dizaina portfeļi ir saistīti ar kūrēšanu, taču mums patīk krāsu un projektu sprādziens šajā vietnē. Vēl viens no mūsu iecienītākajiem elementiem ir sadaļa “runāt”, kurā varat uzdot Studio Feixen jautājumu. Tas ir jautri, interaktīvs, un tas liek mums vēlēties uzzināt vairāk par studiju.

02. RoAndCo


RoAndCo ir NYC bāzēta studija, kuru dibinājis radošais direktors Roanne Adams. Komanda piedāvā skaisti izstrādātus dizaina, zīmola un radošu virzienu risinājumus klientu sarakstam, galvenokārt modes, skaistumkopšanas, tehnoloģiju un dzīvesveida nozarēs.

Atbilstoši studijas darba ētikai RoAndCo tīmekļa vietnes apskate ir pati par sevi pieredze. Projekti tiek prezentēti gandrīz žurnālam līdzīgā veidā. Ļaujot skatītājam pārvietoties pa dalītā ekrāna attēliem, animētām tīmekļa prezentācijām un pilnekrāna video, RoAndCo vietne ir rūpīgi pārdomāts portfelis, kuru ir prieks apskatīt pārlūkprogrammā un mobilajās ierīcēs.

Pilnīgs informācijas trūkums par jebkuru projektu ir nedaudz kairinošs, taču RoAndCo tomēr ir radījis labi izstrādātu, neaizmirstamu lietotāja pieredzi.

03. Robins Mastromarino

Parīzē bāzēts interfeisa dizainers Robins Mastromarino savā dizaina portāla vietnē uztur lietas svaigas. Intriģējošs efekts viņa mājas lapā liek projektiem izskatīties tā, it kā tie būtu uz riteņa, ņemot vērā skatu ar dažiem apmierinošiem lietotāja saskarnes animācijas pieskārieniem. Katrā gadījumu izpētē attēli reaģē arī, nedaudz ritinot, kad ritināt. Lai gan tas nav piemērots katram radošajam, ņemot vērā to, ka Mastromarino specializējas lietotāja saskarnes dizainā, tas izdara visas pareizās piezīmes.


04. Aktīvā teorija

Aktīvās teorijas portfeļa vietnes apmeklējums ir kā ienākšana pilnīgi jaunā pasaulē. Dizains viscaur aptver noskaņu, Blade Runner-estētiku - un arī ļoti veiksmīgi. Sākot no noskaņas noskaņojošās mājas lapas animācijas ar peles aktivizētiem glitch efektiem, līdz tripper About lapai, viss darbojas lieliski. Studija projekta lapām uztur lietas tīras. Katrā piemērā ir pilnekrāna animācija, kas pārklāta ar īsu fragmentu, un attiecīgas saites uz papildu informāciju, tostarp detalizētiem gadījumu pētījumiem, kas mitināti Medium.

05. Samta spektrs

Velvet Spectrum ir vizuālā mākslinieka un dizainera Luke Choice tiešsaistes moniker. Choice savā mājas lapā ir saglabājis visu vienkāršo ar krāsainu sīktēlu montāžu, kas noved pie vizuāli arestējošiem viņa darba piemēriem, kas tiek parādīti īpaši lielos izmēros, lai panāktu maksimālu ietekmi. Melnais fons uztur lietas tīras un palīdz darbam spīdēt. Šis ir vienkāršs, bet īpaši efektīvs dizaina portfelis.

06. Lokomotīve

Šis iespaidīgais dizaina portfelis nāk no studijas Locomotive, kas atrodas Kvebekā, Kanādā. Ar komandu, kas specializējas izcilas digitālās pieredzes veidošanā, ir jēga, ka šī portfeļa vietne patiešām spīd. Rotaļīgas animācijas atdzīvina dizainu visā vietnē (ne tikai mājas lapā). Šķiet, ka pūles un domas ir veltītas ikvienam elementam, sākot no dīvainās hamburgeru ēdienkartes apstrādes līdz negaidītajām animācijām lapā About.

07. Studija Tomass

Studija, kas nosaukta divu radošo direktoru Tomasa Ostina un Tomasa Kumbesa vārdā, ir Austrumlondonas studija, kas veido vizuālo komunikāciju fiziskajai un digitālajai pasaulei, un tās vietne lieliski atspoguļo tās izzinošo un eksperimentālo attieksmi. Tas ir lielisks Brutalist tīmekļa dizaina piemērs ar daudzām pieskārieniem; mums īpaši patīk Pamban Cafe 3D vadu rāmja modelis, kurā varat pārvietoties ar peli.

08. Buzzworthy studija

Buzzworthy Studio sevi raksturo kā sliktu digitālo studiju Bruklinā, un tās vietne ir ārkārtīgi liela vizītkarte, kas jau no paša sākuma demonstrē žilbinošas tīmekļa tehnikas. Lieliska tipogrāfija un animācija apvieno, lai piesaistītu jūsu uzmanību, un spēcīgs acu skatiens uz estētiku nozīmē, ka jūs pieturēsieties, lai izpētītu visus Buzzworthy projektus.

09. Ksavjērs Kūso

Barselonā dzīvojošajam dizaineram Xavier Cussó ir satriecoša portfeļa vietne, kuru ir uzbūvējusi Burundanga Studio, lai parādītu savu darbu, izmantojot drosmīgas krāsas, tipogrāfiju jūsu sejā un praktiski katru grāmatas animācijas un paralakses ritināšanas triku.

10. Merijns Hoss

Šis nākamais dizaina portfelis ne tuvu nav tik spilgts kā līdz šim izpētītie piemēri, taču tas joprojām ir ļoti efektīvs. Ilustrators un mākslinieks Merijns Hoss veido skaisti detalizētus psihodēliskus mākslas darbus, taču ir izmantojis pilnīgi līdzvērtīgāku un tradicionālu pieeju, lai parādītu savus darbus tiešsaistes dizaina portfelī.

Krāsaini sīktēli parādās no tīra galerijai līdzīga balta fona, kas, noklikšķinot uz,, parāda lielus projekta attēlus un īsu aprakstu. Pierādījums tam, ka jums nav vajadzīgi visi zvani un svilpes, lai radītu lielisku lietotāja pieredzi.

11. Rotaļlietu cīņa

Mūsdienu dizaina spēkstacija Made Thought ved tur, kur seko citi. Sākotnēji studija izvēlējās mājas lapu, kurā parādīts video, kurā darba paraugi tika pārvietoti ļoti ātri, taču šis risinājums tika aizstāts ar kaut ko mierīgāku, mazāk satracinātu un daudz patīkamāku izpēti.

Jaunākā mājas lapa (lēnām) ritina skaistus pēdējo projektu kadrus, pievienojot tagu, lai katru no tiem apkopotu. Pēc tam apmeklētāji var iedziļināties citos darba paraugos, izmantojot pārsteidzošu tipogrāfiskās navigācijas lapu, kas atrodama cilnē “Izpētīt”.

13. Marleigh Culver

Ilustratores Malikas Favres drosmīgais un skaistais darbs ir lieliski parādīts viņas tiešsaistes dizaina portfelī. Viņa izmanto pilnekrāna ekrāna gobelēnu no malas līdz malai (daži no tiem ir animēti), lai pamudinātu apmeklētājus sīkāk aplūkot darbu. Kad tie ir noklikšķināti, sīktēli parāda pilnekrāna galerijas prezentāciju par darbu, kas tiek parādīts uz bezmaksas krāsainiem foniem, kas lieliski parāda darbu.

15. Lūzija

Lai iegūtu visaptverošu visaptverošu pieredzi, ieskatieties Lusion dizaina portfelī. Vietne ir pilna ar apburošiem dizaina pieskārieniem, ieskaitot mirdzošu punktu, kas seko kursoram apkārt, un lapu Par, kas pārklāj skrienošu figūru, kas reaģē uz peles notikumiem. Reizēm tas nedaudz dezorientē, bet ir pilnīgi piemērots, lai parādītu šīs tehnoloģiski orientētās radošās studijas darbu.

16. Jūl Moro

Tima Smita portāla vietne, kas piedāvā “Brain-powered graphics fun”, izmanto CSS3, lai sajauktu nevainojami tīru izskatu ar dažiem gudriem HTML5 trikiem, piemēram, katra gabala izgrieztajiem nosaukumiem, kuri pazūd, kad peles kursors atrodas virs peles. Mums patīk arī sānjosla, kuras pirmajā lapā ir sociālās saites un kuras pēc tam izmanto navigācijai starp portfeļa lapām.

Svaigi Raksti
Bendžamins Hovarts par bipolāriem traucējumiem
Lasīt Vairāk

Bendžamins Hovarts par bipolāriem traucējumiem

Ši rak t ākotnēji tika publicēt 2014. gada Geek garīgā palīdzība nedēļa ietvaro , un tajā iekļaut Howarth 2015. gada atjauninājum .Divi teikumi ir mainījuši manu dzīvi."Vai jū domājat, ka jum var...
Datoru mākslas vāka konkurss: atklāts pēdējais 10 saraksts
Lasīt Vairāk

Datoru mākslas vāka konkurss: atklāts pēdējais 10 saraksts

Pagājušajā mēne ī Computer Art apvienojā ar D&AD New Blood, lai niegtu unikālu ie pēju noformēt mū u gaidāmā īpašā New Talent vāku.Pirm divām nedēļām mē atklājām garo 30 - un tagad varam atklāt ga...
Kā gleznot sarežģītu pilsētas vidi
Lasīt Vairāk

Kā gleznot sarežģītu pilsētas vidi

Tur ir daudz rīku, ka var palīdzēt padarīt vadāmu pat vi arežģītāko vide dizainu, ākot no īktēla līdz gala produktam.3D programma (šeit e izmantošu ketchUp) var racionalizēt proce u; kad jū ākat to ap...