Izveidojiet dabisku digitālu cilvēku

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 2 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 16 Maijs 2024
Anonim
Какого числа родился человек такая у него вся жизнь
Video: Какого числа родился человек такая у него вся жизнь

Saturs

Jūs, iespējams, zināt, kā zīmēt cilvēkus, taču digitāla portreta izveide, kas neatšķiras no fotogrāfijas, piemēram, iepriekš minētā, ir pavisam cita lieta. Pareizi ir grūti, taču tas var būt neticami noderīgs vingrinājums 3D mākslā.

Portreti ir kā logs subjekta dzīvē; jums patiešām ir jāzina kāds, lai varētu viņu labi pārstāvēt, jo jūs pārstāvat ne tikai sejas vaibstus, bet arī viņu personību. Ir arī teikts, ka aiz katra portreta ir pašportrets, jo tas ir arī mākslinieka stāsts; visos manos portretos, cerams, jūs arī uzzināsiet mazliet par sevi.

  • Kāpēc 2D māksliniekiem jāapgūst 3D

Mans darbs ir iedvesmojies no lielajiem meistariem Rembranta, Karavadžo, Vermēra - šīs gleznas tapušas pirms simtiem gadu, taču mēs joprojām ar tām savienojamies tā, it kā šie cilvēki būtu dzīvi vēl šodien. Fakts, ka mēs esam digitālajā laikmetā, tagad šo portretu veidošanā ir jāizmanto jauni rīki, kas vēl nekad nav izdarīts - mēs veidojam jaunu portreta formu.


Lejupielādējiet failus šai apmācībai.

01. Pievienojiet personību

Katrs portrets, ko es daru, ir ģimenes loceklis vai draugs, ir tas, ka es viņus pazīstu, un, tos pazīstot, es varu pievienot viņu personību. Digitālajiem cilvēkiem ir nepieciešama personība, lai viņi būtu ticami; rakstzīmes T-pozā varētu izskatīties īstas, taču mēs ar tām nesazināsimies. Redzot cilvēkus, mēs cenšamies tos izlasīt, mēs vēlamies uzzināt, kas viņi ir, un mums vajadzētu darīt to pašu ar digitālajām rakstzīmēm - padarīt tās pēc iespējas reālākas ne tikai uz virsmas, bet arī zem ādas.

02. Izmantojiet iedalījumus

Sadalījumi ir patiešām labs veids, kā palīdzēt reklamēt digitālās rakstzīmes. Viņi atklāj aiz priekškara un parāda tieši to, ko skatāties. Parādot, ka mēs izmantojam tādus rīkus kā otu vai kaltu, tas parāda, ka darbs nav tikai pogas klikšķis. Digitālie cilvēki ir jaunums, un cilvēki vēlas redzēt burvību aiz tiem. Sadalījums novērš neskaidrības, ka tā varētu būt fotogrāfija, un, cerams, cilvēki pavadīs mazliet ilgāku laiku, novērtējot tajā ieguldīto smago darbu.


03. Meklējiet iedvesmu pie meistariem

Vienmēr ir svarīgi, lai būtu iedvesma. Mana iedvesma nāk no meistariem. Piemēram, Rembranta stils rada noskaņu, kuru jūs varat sajust; viņa tēmas ir salīdzināmas, un katrs viņa portrets jūtas dzīvs. Vēl viens iedvesmas avots ir Vermērs, un ideāls piemērs ir viņa glezna Meitene ar pērles auskaru. Šai sievietei ir pērļu auskars, kaut arī viņa izskatās pēc istabenes; viņa acīmredzot to nevarēja atļauties, tomēr viņa to valkā, tāpēc tas liek jums apšaubīt, vai Vermeram bija mīlestība pret viņu, pozējot viņai ar sievas rotaslietām. Tas rada aizmugures stāstu, par kuru mēs vēlamies uzzināt vairāk; pievienojot stāstu mūsu digitālajiem cilvēkiem, viņi kļūs ticamāki.

04. Padariet to personisku


Personīgajam darbam jābūt personīgam. Ja jūs dodaties mājās strādāt un izveidojat kaut ko citu, ko vēlaties redzēt, tas ir tikai darbs, jo jūs piepildāt kāda cita sapni. Tas nav ilgtspējīgi, ja vēlaties turpināt darbu ārpus pulksten 9:00 līdz 18:00. Ja vēlaties, lai jūsu digitālie cilvēki izveidotu savienojumu ar auditoriju, mīlot to, ko darāt, parādīs arī darbs, tāpēc padariet to personisku - jo vairāk tas jums rūp, jo vairāk tas izcelsies. To darot, jūs izveidosiet kaut ko oriģinālu.

05. Izvairieties no nežēlīgās ielejas

Nepatīkamā ieleja joprojām ir milzīga ieleja, kurai mums vēl nav jāiet pāri. Ir bezgalīgi daudz mainīgo, kas padara mūs par cilvēkiem, tomēr, mēģinot tos izveidot, mēs izvēlamies dažus labākos, par kuriem mēs zinām. Esmu redzējis, ka karikatūru varoņi jūtas ļoti reāli, neskatoties uz to, ka viņi nemaz neizskatās reāli - šie mākslinieki ir fenomenāli, paužot mūsu emocionālo pusi. Izveidojiet emociju, kuru vēlaties izteikt. Ar Kasidiju es mēģināju iedomāties, ko viņa domā, un šī doma ir portreta pamats, un viss izriet no šīs vienas domas.

06. Koncentrējieties uz anatomiju

Uzziniet savu anatomiju. Lai arī mēs izskatāmies atšķirīgi, katram cilvēkam ir viena un tā pati anatomija, tie paši kauli, tie paši muskuļi, tie paši celtniecības elementi. Fotogrāfijās dažreiz ir grūti noteikt formu un formas, tāpēc anatomijas zināšanu izmantošana palīdzēs aizpildīt šīs jomas. Pirmais, ko es skatos digitālā personāžā, ir ausis - kaut kas viegli izlaižams, taču, pamanot šādus trūkumus, ir grūti noticēt, ka tie ir īsti cilvēki, un viņi kļūst gandrīz kā manekens.

07. Veiciet fotosesiju

Es vienmēr fotografēju savus objektus, aptuveni no 100 līdz 200 fotogrāfijām. Vispirms es fotografēšu no katra leņķa, un šīs fotogrāfijas tiek izmantotas, lai modelētu un teksturētu. Otrkārt, es pozēju un apgaismoju objektu, lai radītu noskaņu, un izmēģinu vairākus veidus, kā vislabāk attēlot, kurš ir subjekts. Veidojot portretu, ir svarīgi atsaukties uz šīm fotogrāfijām; ir viegli pieķerties, padarot mūsu darbu stilizētu, taču, lai izveidotu līdzību, jums jābūt uzticīgam priekšmetam, un tas nozīmē, ka jūs nevarat viņiem glaimot un mēģināt padarīt tos labākus.

08. Modelējiet savu tēmu

Maijā es uzlieku iepriekš izveidotu pamatnes sietu, pēc tam šo ģeometriju aizvedu uz Mudbox skulptūrām. Es nelietoju skenēšanu, bet mans modelēšanas process ir līdzīgs skenēšanas veidam. Tā kā es fotografēju no katra leņķa, es tos izlīdzināšu Mudbox. Es pieskaņošu modeli priekšējam leņķim, pēc tam profilam, tad trīs ceturtdaļu skatam utt. Man būs vismaz 8-10 fotogrāfijas, no kurām es veidoju skulptūru. Kad līdzība būs, es sākšu koncentrēties uz sejas izteiksmi un ķermeni.

09. Saglabājiet faktūras vienkāršas

Es veicu visu teksturēšanu Mudbox; Es izmantoju katru fotoattēlu leņķi, lai projicētu uz modeli. Mudbox ir daudz tīrīšanas, pārkrāsošanas un krāsu korekcijas. Esmu sācis izmantot XYZ faktūras kartes, lai palīdzētu izcelt porās esošās detaļas. Ādai es izmantoju VRayFastSSS2 ēnotāju. Es spiedīšu izkliedēto karti, cik vien iespējams, pirms es pārāk daudz uztraucos par spec, bump un SSS kartēm. Es ticu vienkāršībai, kad runa ir par teksturēšanu, jo jo vienkāršāk tas ir, jo vieglāk ir veikt izmaiņas lookdev posmos.

10. Pavadiet laiku acīm

Acis ir skaņdarba sirds, jo acis parasti ir pirmā lieta, uz kuru mēs skatāmies, mijiedarbojoties ar citiem. Mazākās izmaiņas pilnībā mainīs izteiksmi. Katrs cilvēks zina, kā izskatās acs; kopš dzimšanas mēs saprotam izteiksmes smalkumu, un pat kāds, kam nav mākslas pieredzes, pamanīs trūkumus. Tas ir iemesls, kāpēc nepatīkamo ieleju ir tik grūti pārvarēt - viena kļūda, un tā iekritīs nejaukajā ielejā. Es ilgu laiku pavadu tikai strādājot pie acīm un izejot cauri daudzām variācijām, pirms varu panākt, ka tās izskatās pienācīgi.

11. Nepārspīlējiet detaļas

Jūsu acs mīl detaļas; daudz no tā mēs lasām zemapziņā, un izcelsies detaļu trūkums. Bet, ja jūs to pārspīlējat, jūs varat novērst uzmanību no svarīgā. Detalizēšana tiek izmantota, lai radītu reālismu un atbalstītu koptēlu, taču tā nav paredzēta demonstrēšanai. Portreta darbā galvenā uzmanība tiek pievērsta acīm un sejai; viss griežas ap to un atbalsta to, ja tā nav, tad es no tā atbrīvošos.

12. Izmantojiet matiem X-Gen

Kasidijas mati bija lielākais izaicinājums, kas man bija šajā portretā, jo tie aptver lielāko daļu audekla. Pirmo reizi izmantoju X-Gen, taču esmu apmierināta ar rezultātiem. X-Gen ļauj jums izveidot matus, kas ir nejauši izvēlēti no pavedieniem uz pavedieniem un ir lieliski, veidojot šos lidojumus. Tas ir lieliski, lai radītu arī šo persiku izplūdumu - tas ir smalks, bet pievieno šo reālismu. Pievienoju matiem V-Ray matu toneri ar krāsu variāciju katrai dzīslai. Padarot matus nejaušus, tie zaudē tīru izskatu, kāds dažkārt var būt digitālajam darbam.

13. Radiet noskaņu ar apgaismojumu

Apgaismojums ir darba noskaņas atslēga, jo tas virza un palielina emocijas, kuras mēģināt attēlot. Karavadžo ir piemērs tam, kā cieta gaisma var mainīt attēlu; viņa darbam ir spēcīgs augsta kontrasta apgaismojums, padarot viņu darbu dinamisku un agresīvu. Alternatīvi Rembrants parasti izmanto mīkstu apgaismojumu, kas piešķir viņa darbam patīkamu siltumu. Kasidijas portretā es gribēju parādīt jaunību, tāpēc izmantoju siltu, maigu gaismu, lai parādītu viņai kā līdzcietības personai. Gabals patiesībā ir iedvesmots no Mona Lizas maigā apgaismojuma.

14. Padomājiet par savu sastāvu

Lai pastiprinātu mīksto apgaismojumu, es pārliecinājos, ka kompozīcijā nav cietu līniju. Kompozīcija ir veidota no ovāliem un trešdaļu likuma. Fons sadalījās divās daļās: gaisma ļāva izlecēt galvai un tumšā krāsa, lai ļautu izcelties džemperim. Spēja lasīt siluetu rada mazāk uzmanības novēršanas no viņas sejas un skatiena, kas ir galvenais fokusa punkts. Kompozīcija un apgaismojums ir tas, kas patiešām nosaka portretu - tie ir lieliski instrumenti, kas jāizmanto, lai palīdzētu izveidot saikni ar objektu.

Šis raksts sākotnēji tika publicēts 2005. Gada 236 3D pasaule, pasaulē vislabāk pārdotais žurnāls CG māksliniekiem. Pērciet 236. numuru šeit vai abonējiet 3D pasauli šeit.

Populārs Vietnē
Bendžamins Hovarts par bipolāriem traucējumiem
Lasīt Vairāk

Bendžamins Hovarts par bipolāriem traucējumiem

Ši rak t ākotnēji tika publicēt 2014. gada Geek garīgā palīdzība nedēļa ietvaro , un tajā iekļaut Howarth 2015. gada atjauninājum .Divi teikumi ir mainījuši manu dzīvi."Vai jū domājat, ka jum var...
Datoru mākslas vāka konkurss: atklāts pēdējais 10 saraksts
Lasīt Vairāk

Datoru mākslas vāka konkurss: atklāts pēdējais 10 saraksts

Pagājušajā mēne ī Computer Art apvienojā ar D&AD New Blood, lai niegtu unikālu ie pēju noformēt mū u gaidāmā īpašā New Talent vāku.Pirm divām nedēļām mē atklājām garo 30 - un tagad varam atklāt ga...
Kā gleznot sarežģītu pilsētas vidi
Lasīt Vairāk

Kā gleznot sarežģītu pilsētas vidi

Tur ir daudz rīku, ka var palīdzēt padarīt vadāmu pat vi arežģītāko vide dizainu, ākot no īktēla līdz gala produktam.3D programma (šeit e izmantošu ketchUp) var racionalizēt proce u; kad jū ākat to ap...