Liels jautājums: kādu padomu jūs varētu dot savam jaunākajam?

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 1 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Maijs 2024
Anonim
22. aprīlis ir smaga diena, nedod Dievs to darīt, pretējā gadījumā tā būs liela katastrofa.
Video: 22. aprīlis ir smaga diena, nedod Dievs to darīt, pretējā gadījumā tā būs liela katastrofa.

Arāls Balkāns
Pieredzes dizainers
aralbalkan.com

Jums nav jāliek sevi izskatīties lielākam par sevi. Ja domājat “es”, jūsu vietnē nav jāizmanto “mēs”. Tas, ka jūs esat neatkarīgs, ir stiprums, nevis vājums. Tas nozīmē, ka jūs esat brīvs no birokrātiskajiem purviem, kas vazā aģentūras un uzņēmumus. Cilvēki strādās ar jums un apbrīnos jūs par jūsu personību un autentiskumu - tāpēc neslēpiet viņus.

Nenogremdējiet savu darbu dekorācijā. Ļaujiet savam saturam elpot. Ļaujiet katram elementam, ko pievienojat savam dizainam, nopelnīt savas tiesības pastāvēt, izmēģinot uguni.

Bet arī spēlē. Eksperiments. Nebaidieties sākt, tik un tā jūs sākumā kļūdīsities. Neuztraucieties par citu cilvēku domām. Pagatavojiet sīkumus. Ieliec to tur. Atkārtot. Saplēsiet to, izmetiet un pēc tam sāciet no jauna. Un dari to labāk. Laiks, kas pavadīts, kaut ko izgatavojot, nekad netiek izniekots. Tas ir vienīgais veids, kā jūs mācīsities un izaugssiet.

Pārsvarā neuztveriet apkārtējos cilvēkus kā pašsaprotamus. Īpaši tie, kas tevi mīl. Jūs nekad nevarat būt pārāk aizņemts cilvēkiem, kurus mīlat. Un pārliecinieties, ka arī viņi to zina.

Atcerieties, ka dzīve ir tikai virkne pieredzes. Lolojiet katru no viņiem. Un kā veidotājs izveido pieredzi, kas dod spēku, uzjautrina un iepriecina cilvēkus, kuru dzīvei tu pieskaries.

Esiet laipns, palieciet ziņkārīgs un izklaidējieties.

Arāls ir dizainers, izstrādātājs, profesionāls runātājs, skolotājs un lietotnes Feathers iPhone autors


Šeins Mielke
Radošais direktors
www.shanemielke.com

Dodieties ceļojumos un izmantojiet visas savas atvaļinājuma dienas. Viņus jūs varat izmantot kā daļu no darba, un, ja jūs tos neizmantojat, jūs tos pazaudējat. Nekad nav ideāls laiks, lai atvaļinātu. Jūsu dzīvē vienmēr būs draudošs projekts, termiņš vai tikšanās, kas ir konfliktējoša. Neuzspiež projekti, vadītāji vai citi līdzstrādnieki, kuri baidās paši ņemt brīvas dienas. Ilgtermiņā jūs visu gadu uzturēsieties vairāk atsvaidzināts un, iespējams, iegūsiet vairāk dzīves pieredzes, kas iedvesmos jūsu darbu.

Šeins ir ārštata dizainers

Džefs Krofts
Dizaineris
jeffcroft.com

Ja es varētu pateikt kaut ko savam jaunākajam es, tas tā būtu: 2006. gadā, kad tavs draugs, kurš strādā nelielā uzņēmumā ar nosaukumu Facebook, mēģina tevi pieņemt darbā, lai tu nāktu strādāt kopā ar viņu, tikai jāšanās.

Džefs ir dizainers, autors, runātājs un emuāru autors


Vitnija Hesa
UX dizainers
whitneyhess.com

Lietotāja pieredze sniedzas tālu ārpus lietotāja; tā pati cieņa, iejūtība, līdzjūtība, aizstāvība un uzmanība būtu jāvērš pret kolēģiem un klientiem. Mēs visi cenšamies palīdzēt citiem cilvēkiem. Ja pret kādu izturas kā pret ienaidnieku, cieš visi.

Vitnija vada UX konsultācijas Vicarious Partners

Eljots Džejs Stocks
Dizaineris
elliotjaystocks.com

Atcerieties, ka darbs bieži var traucēt jums patiešām baudīt dzīvi. Dīkstāves laiks ir svarīgs ne tikai prieka pēc, bet arī tam, lai atsvaidzinātu savas smadzenes, kas ir gatavas, kad atkal dodaties darbā.

Man šķiet, ka beidzot esmu sasniedzis pienācīgu darba un dzīves līdzsvaru, un es strādāju mazāk fizisko stundu nekā jebkad agrāk. Bet, lai nokļūtu šajā posmā, man bija jāpieliek daudz smaga darba. Ja es esmu godīgs, es, iespējams, varētu būt mazliet vieglāk izturējies pret sevi attiecībā uz klienta darbu, kuru es uzņēmos, un ļautu sevi saspringt. Es nenožēloju, ka smagi strādāju; Es daudz vairāk novērtēju savu pašreizējo situāciju.

Eljots ir dizainers un ilustrators


Mets Gifords
Izstrādātājs
www.fuzzyorange.co.uk

Specifikācija ir galvenā prioritāte. Neuztraucieties par projektu un ienirstiet taisni, jo jūs galu galā iestrēgsiet, nezinot, kur iet vai kā rīkoties. Šis jaunais projekts ir aizraujošs, bet tas būs vēl labāk, ja sapratīsit tieši to, kas jums jādara. Pērciet arī daudzu kafijas uzņēmumu akcijas. Jūs būsiet bagāts.

Mets ir Fuzzy Orange galvenais izstrādātājs

Džonatans Smilejs
Dizaineris
www.zurb.com

Atkārtojiet vairāk. Nedomājiet, ka tad, kad viss dizains ir salikts kopā, tas ir pēdējais vai labākais, ko jūs varētu darīt. Turpiniet mēģināt, līdz tas ir tik labi, cik tas var būt. Un iemācieties kaut ko ar katru jauno versiju.

Džonatans ir ZURB dizaina vadītājs

Veerle Pieters
Grafiskais / web dizainers
veerle.duoh.com

Padoms, ko es dotu jaunajiem dizaineriem, kuri vēlas paši sākt ārštata darbu, pārliecinieties, ka dodat sev pietiekami daudz laika, lai pārdomātu lietas, nesteidzieties ar to. Pārliecinieties, ka veicat pētījumu, sagatavojiet elementāru biznesa plānu un pajautājiet sev: “Vai es varēšu no tā nopelnīt iztiku?”.

Šeit ir fona stāsts par to, kā man gāja, un kā es pārāk ātri pieņēmu šo lēmumu pirms gadiem. Tas ir no vecā ieraksta manā iepriekšējā blogā.

“Pēc absolvēšanas es vienu mēnesi stažējos reklāmas aģentūrā (tas ir laiks pirms interneta 1989. gadā). Man ļoti nepatika darbs tur. Galu galā pēc bezgalīgas pārskatīšanas dažas manis veidotās lietas (dažu logotipu veidā) vairs nejutās kā mani darbi. Bija tikai sajūta, ka es izmantoju pēc pieprasījuma, un priekšnieks neatstāja vietu manām idejām vai radošumam. Šī ir neapmierinātības un de-motivācijas recepte.

Pēc mēnešiem ilgas darba meklēšanas es nolēmu sev noteikt termiņu. Ja man nebūtu darba līdz jūnija beigām (1992), es veiktu šo lēcienu. Tā bija liela kļūda, pieņemot tādu lēmumu. Bija daži cilvēki, kas mani arī nedaudz spieda, jautājot, kad es varētu sākt. Tomēr mans lēmums tiešām bija pārāk sasteigts ”.

Veerle Pieters ir tīmekļa un grafiskais dizainers

Endijs Klārks
Dizaineris
stuffandnonsense.co.uk

Es būtu uzņēmies vairāk risku uzņēmējdarbībā. Dažreiz es ar apbrīnu raugos uz to, ko mani draugi ir sasnieguši ar savu biznesu. Es apskaužu viņu spēju riskēt, iet ar iekšējām izjūtām un radīt kaut ko neticamu. Es teiktu savam jaunākajam es, ejiet ar savām nojautām un kaut kā jūs to panāksit.

Endijs Klārks ir Hardboiled Web Design autors

Anna Dālstrēma
Ārštata UX dizainers
annadahlstrom.com

Viena lieta, kas man patiešām palīdzēja attīstīties, bija labs mentors: kāds, ar kuru man bija individuālas sesijas, kurš man sniedza atsauksmes par manu darbu, parādīja savus piemērus un kurš arī mani vadīja, kā tikt galā ar visām problēmām mēs tiekamies mūsu darba dienā - kā viltīgi klienti, nesaskaņas komandā, kā arī jūsu robežu un vērtības apzināšanās.

Lielākā mācība, ko esmu iemācījusies, ir tāda, ka rūpes par savu darbu ir lieliskas, taču galu galā darbs ir darbs, un lai cik tas reizēm būtu prasīgs vai neapmierinošs, nav vērts sevi par to lauzt. Ja jūs smagi strādājat un paveicat lielisku darbu, cilvēki cienīs, kad jūs pieliekat kāju tikpat daudz, cik viņi dara jūsu darbu.

Un, visbeidzot, strādājiet ar pēc iespējas vairāk cilvēkiem un mācieties no tiem neatkarīgi no tā, vai esat savā jomā vai citās disciplīnās. Tas ir visalgotākais un cik patiešām liels darbs notiek.

Anna ir ārštata lietotāju pieredzes dizainere

Maiks Buzzards
Biznesa partneru menedžeris
www.google.lv

Es tiecos uz 2005. gadu un mudinu sevi pieņemt Šona Pārkera piedāvāto pašu kapitālu par Facebook logotipu, nevis tā vietā samazināt skaidru naudu.

Maiks ir Google biznesa partneru menedžeris / vienradzis

Sāra Parmentere
Web / UI dizainers
www.sazzy.co.uk

Cītīgs darbs nav tas pats, kas strādāt gudri. Es domāju, ka, strādājot visas stundas, kādas es varētu, mana bankas bilance būtu veselīga, mans bizness uzplauktu un es veiksmīgāk darbotos savā darbā.

Patiesībā tas, ko es darīju, pats piezemējos tik dziļi, ka neredzēju kokiem paredzēto koku, un es pilnībā izdedzu. Strādājiet gudri; atliciniet stundas, lai mācītos, stundas līdz darbam un stundas, lai veiktu administrēšanu, pārliecinieties, ka katram uzdevumam ir noteikts laika ierobežojums, un izpildiet to šajā laikā. Man kļūst labāk, bet joprojām nekādā gadījumā neesmu perfekta.

Sāra Parmentere ir vietnes You Know Who īpašniece

Pols Boags
Headspace līdzdibinātājs
www.boagworld.com

Nepalieciet darbā, kuru ienīstat. Nepieļauj manu kļūdu; dzīve ir pārāk īsa. Ja atrodaties darbā, kas jums nepatīk, pārvietojieties. Es jums apsolu, ka jūs nekad neatskatīsities. Ja nākamais darbs situāciju neuzlabo, pārvietojieties vēlreiz. Darbu tur netrūkst, un laime ir svarīgāka par darba drošību.

Izvēlieties savas cīņas. Laika gaitā es iemācījos līdzsvaru. Es ļautu savam priekšniekam uzvarēt pār nelielām nesaskaņām, lai, iestājoties par sevi, viņš zinātu, ka esmu nopietns. Šī pieeja gadu gaitā ir izrādījusies nenovērtējama, īpaši attiecībā uz klientiem. Kur vien iespējams, es cenšos apmierināt klientu pieprasījumus. Tādā veidā, kad es saku nē, viņi zina, ka es par to jūtu kaislīgi.

Pols Boags ir Headspace līdzdibinātājs

Reičela Šilkoka
Ārštata tīmekļa dizainers
www.rachil.li

Tas, ko es labprāt būtu varējis sev pateikt, patiesībā nav saistīts ar dizainu, taču lielākais padoms, ko es sev varētu dot, ir ļaut sev brīvību eksperimentēt un spēlēt. Par to es šobrīd cenšos daudz runāt - sabiedrībā, kas dievina pilnību, mēs bieži esam ļoti paškritiski un baidāmies kļūdīties.

Es domāju, ka mums vairāk jārunā par savu procesu un jāmudina sevi un citus eksperimentēt un priecāties. Pārāk bieži savaldīšana, baidoties kļūdīties vai neveidot perfektu darbu pirmo reizi, var būt patiešām neproduktīva. Mēs bieži ierobežojam savu radošumu un produktivitāti, ražojot darbu, kas patiešām ir zemāks par līmeni. Es biju kāds, kurš mēdza ļaut šīm bailēm mani kontrolēt, bet, tā kā esmu sākusi mācīties ļauties, nevis koncentrēties uz gala rezultātu un tā vietā ļaut sev spēlēt ar paveikto darbu, es uzskatu, ka manis radītais darbs ir daudz augstāka līmeņa beigās.

Es labprāt vēlētos pateikt savam jaunākajam es, ka kļūdīties, izklaidēties un savu darbu neuztvert tik nopietni ir pareizi. Tā vietā, lai raizētos par nākotni, koncentrējieties uz šeit un tagad un izveidojiet labāko darbu, ko varat, un vienmēr mēģiniet uzlabot sevi un savu prasmju kopumu. Apņēmība galu galā atmaksāsies.

Turpiniet runāt, dalīties un būt patīkamam cilvēkiem. Ļoti tiek atzīmēti jauki žetoni, un var tikt izveidota lieliska draudzība.

Veltiet laiku, lai rūpētos par to, kas notiek jūsu dzīvē, nozarē un sabiedrībā. Dariet visu iespējamo, lai izmantotu daudzu piedāvāto palīdzību, un, kad vien varat, nododiet savas zināšanas.

Galvenās lietas, kuras, manuprāt, es vēlētos pateikt jaunākam dizainerim, ir šādas: novērtējiet visu apkārt un novērtējiet veiksmi strādāt tik strauji attīstošā un atalgojošā nozarē; mēģiniet veltīt laiku, lai saprastu gan savas stiprās puses, gan trūkumus; nekad nedomājiet, ka esat pabeidzis mācīties, un vienmēr mēģiniet sevi uzlabot; un māci un atdod to, ko vari, kad vari; lekcija, runāšana, rakstīšana, runāšana - vienkārši dari visu iespējamo, lai palīdzētu citiem.

Pat tad, kad tas kļūst grūts un jums šķiet, ka jūs nevirzāties uz priekšu, vienkārši turpiniet mēģināt, tas beigās būs tā vērts.

Reičela ir ārštata tīmekļa dizainere

Brūss Lovsons
Operas tīmekļa evaņģēlists
www.brucelawson.co.uk

Neklausiet cilvēkus, kuri jums saka, ka jūs kļūdāties, nenorādot iemeslu. Mūsu nozare paļaujas uz tīmekli, kas ir brīnišķīga lieta, bet kas arī ļauj garastāvokļa ļaudīm kliegt: "NEKAVĒT!" un pēc tam pārleciet aiz viņu tastatūras. Ignorējiet tos. Ja vienmēr dodaties uz konferenci vai klientu tikšanos, vienmēr iesaiņojiet mankini.

Brūss Lovsons ir Operas tīmekļa evaņģēlists

Gevins Eljots
Dizaineris
www.gavinelliott.co.uk

Neatkarīgi no tā, vai tā ir saziņa ar kolēģi, komandas biedru, pašreizējo vai potenciālo klientu, ja saziņa jums ir skaidra, jūsu dzīve ir daudz vieglāka.Uzdodiet pareizos jautājumus un klausieties, kā no tā ir atkarīga jūsu dzīve.

Gavins ir nozares tīmekļa konferences dibinātājs

Džeremijs Kīts
Clearleft
clearleft.com

Tā vietā, lai nosūtītu ziņojumu atpakaļ savam jaunākajam es, es nekavējoties iznīcinātu ziņojumu sūtīšanas tehnoloģiju. Visumu izraisošo paradoksu potenciāls ir pārāk liels.

Jebkuras zināšanas, ko es sniedzu savam pagātnei, liks manai pagātnei izturēties citādi, tādējādi vai nu:

a) laika skalas iznīcināšana, kurā dzīvo mans pašreizējais es (pieņemot, ka sazarojas daudzu pasaulu multiverse) vai

b) Mainīt manu pašreizējo sevi, iespējams, tādā mērā, ka ziņojumu sūtīšanas tehnoloģija nekad netiek izgudrota. Rezultāts: tūlītējs paradokss.

Bet, lai atbildētu uz jūsu jautājumu, ja es varētu nosūtīt ziņojumu jaunākam dizainerim vai izstrādātājam, profesionālais padoms, ko es sniegtu, būtu:

- Džeremijs. Kad kādā brīdī nākotnē jūs sastopaties ar tehnoloģiju, kas spēj nosūtīt šādu ziņojumu atpakaļ savai pagātnei, jums tā nekavējoties jāiznīcina!

Bet es zinu, ka jūs neņemsiet vērā šo padomu. It kā jūs to lasītu, jūs to nelasītu.

No otras puses, man nav atmiņas par to, ka jebkad būtu saņēmis šo ziņojumu, tāpēc, iespējams, jūs tomēr rīkojāties pareizi. ”

Džeremijs ir Clearleft dibinātājs un tehniskais direktors

20 labākās vizītkartes, kādas jūs jebkad redzēsit! Pārbaudiet tos vietnē Creative Bloq.

Mūsu Publikācijas
Google Apps neizmanto IE7 atbalstu
Izlasīt

Google Apps neizmanto IE7 atbalstu

Google ir atklāji plānu vi ā Google App atbal tīt tikai moderna pārlūkprogramma . Oficiālā Google Enterpri e emuāra ziņojumā ir izklā tīt uzņēmuma lēmum 2011. gada augu tā atteiktie no atbal ta Intern...
5 projektu vadības rīki animācijas projektiem
Izlasīt

5 projektu vadības rīki animācijas projektiem

Arvien vairāk uzņēmumu uzdod dizaina aģentūrām izveidot animācija produktu un pakalpojumu tirdzniecībai. Animēti videoklipi palīdz aizraujoši, izklaidējoši un iejūtīgi reklamēt uzņēmuma produktu vai p...
Izveidojiet mobilo veidni ar stūri
Izlasīt

Izveidojiet mobilo veidni ar stūri

‘Mobilai ’: tik intere ant un vi aptveroš vārd . Šķiet, ka šajā dienā tā ir vai nu galvenā arunu tēma tarp tīmekļa dizaineriem un iz trādātājiem, vai arī tā ir vi maz tangenciāli ai tīta. Tieši tad, k...