5 veidi (ne), kā zaudēt sekotājus sociālajos tīklos

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 17 Jūlijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 11 Maijs 2024
Anonim
#12 Latviešu valoda sociālajos tīklos (ar subtitriem) | Kristīne Beitika
Video: #12 Latviešu valoda sociālajos tīklos (ar subtitriem) | Kristīne Beitika

Saturs

Sociālo mediju pasaule ir nepastāvīga. Pat ja jums ir paveicies / veltīts pietiekami, lai uzkrātu miljonu sekotāju Instagram, jums joprojām būs smagi jāstrādā, lai nezaudētu šos sekotājus, tiklīdz esat tos ieguvis.

Lai uzzinātu vissliktākos sociālo mediju grēkus, tos, kurus esat sasniedzis, nospiežot pogu Nesekot, mēs Twitter un Facebook lasītājiem jautājām, kas viņus visvairāk kaitina par zīmoliem un citiem reklāmas materiāliem sociālajos tīklos.

  • Kā veiksmīgi izveidot tīklu

Mēs arī diezgan nezinātniski lūdzām ap mūsu biroju, lai redzētu, kas veicina dizaina žurnālistu un mākslas redaktoru atbalstu tiešsaistē. Lūk, ko jūs nevajadzētu dariet, ja vēlaties saglabāt savus grūti nopelnītos sekotājus ...

01. Sarunu politika

Kad viņi sāk popularizēt politiskos uzskatus. Palieciet pie tā, par ko jūs esat pazīstams, nevis ar to, ko jūs domājat zināt. 2018. gada 13. oktobris


Redzēt vairāk

Dažādi cilvēki to minēja kā lielu nē, ko ir interesanti redzēt, jo daži lieli zīmoli, piemēram, Nike, nesen savās kampaņās ir izmantojuši politiku. Nike lēmums kampaņā izmantot izstumto amerikāņu futbolistu Kolinu Kaeperniku ar saukli “Ticēt kaut kam, pat ja tas nozīmē visu upurēt” izraisīja dažu apbrīnu un citu sašutumu (lai uzzinātu vairāk par šo, ieskatieties mūsu rakstā) reklāmas kampaņās).

Lieta ir tāda, ka Nike ir pietiekami liela, ka nav svarīgi, vai daži tūkstoši cilvēku nolemj sadedzināt trenažierus vai boikotēt. Bet, ja jūs neesat Nike, izvairieties no politikas, pat ja esat diezgan pārliecināts, ka liela daļa jūsu auditorijas jums piekrīt.

02. Izlikt neatbilstošu saturu

Ja jūsu kontā galvenokārt tiek parādītas jūsu ilustrācijas, tad jums ir labi parādīt arī sekotājiem ieskatu jūsu ikdienā. Patiesībā tā ir laba ideja. Bet, ja jūs pēkšņi dodaties piecu amatu par savu jaunāko automašīnu vai nolemjat dalīties ar katru savas dienas minūti, dokumentējot, piemēram, katru patērēto ēdienu, tad jūs spēlējaties ar uguni. Tas labi noved pie mūsu nākamā punkta.


03. Izliek pārāk bieži

Ievietojot godīgi vairāk nekā 5 reizes dienā ... es saprotu, ka jūs gatavojat Kewl stuff..Es saprotu ... jums patīk teikt kewl. Chill fam. 🤦🏿‍♂️ 2018. gada 15. oktobris

Redzēt vairāk

Nav nekas kaitinošāks par lietotnes atvēršanu, lai atrastu, ka to pārpludina ziņas no viena konta. Mēs nevēlamies, lai visi jūsu brīvdienu attēli stundu laikā pa vienam tiktu padoti pa vienam. Mēs arī nevēlamies redzēt vienas un tās pašas somas attēlus no 100 dažādiem leņķiem 10 dažādos amatos.

Cik bieži jums vajadzētu izlikt ziņu? Tas ir atkarīgs no tā, cik daudz jums jāsaka, taču saskaņā ar Social Report jums trīs līdz piecas reizes dienā vajadzētu izlikt Twitter, vienu vai divas reizes dienā Facebook un Instagram, vienu reizi dienā LinkedIn un trīs reizes Pinterest.

Galvenokārt jums vajadzētu mēģināt nepublicēt ziņojumus tikai tāpēc, lai to izdarītu. Publicējiet, jo jums ir kaut kas, ko vēlaties kopīgot ar savu auditoriju, vai arī jūs riskējat garlaikot cilvēkus ar “filler” saturu.

Jums vajadzētu būt arī piesardzīgam, ja tieši to pašu izliekat platformās, jo cilvēki var sašutumu, vairākas reizes redzot vienu un to pašu. Mēģiniet pielāgot ziņojumu katrai platformai.


04. Centieties būt pārāk foršs

Vairāki cilvēki arī minēja savu mājdzīvnieku naidu kā zīmolus, kuri cenšas būt pārāk ‘tūkstošgadīgi’ vai ‘forši’, izmantojot slengu vai pārmērīgi lietojot tās pašas frāzes - viens čivināt lietotājs Krisijs katru nedēļu minēja ‘Fri-yay’ izmantošanu.

Atklāti sakot, mēs nezinām, par ko jūs bērni runājat, mēs ❤️ piektdien.

Nopietni, lai gan, ja jūs dzīvē neizmantotu frāzi vai vārdu, jums vajadzētu izvairīties no tā sociālajos tīklos. Mēs arī piekrītam iepriekš komentētājam, kurš teica, ka savos ierakstos jums jātiecas uz oriģinalitāti un radošumu. Padomājiet par to: ja jūs nevarat būt radošs sociālajos tīklos, kāpēc kāds jūs nolīgtu būt radošam citur?

05. Izmantojiet pārāk daudz hashtag

Mēs visi esam redzējuši šo. #visu laiku

Zīmoli, kas savās galvenajās ziņās pārmērīgi izmanto hashtagus, tāpēc jūs tik tikko varat izlasīt to, ko viņi mēģina pateikt, ir # nepatīkami.

Ir arī tie, kas zem galvenā ziņojuma vai komentāros izliek aptuveni 50 mirkļbirkas. Tas šķiet nedaudz trūcīgs. #orrynotsorry

Populāri Raksti
Kā uzlabot savas dizaina prasmes 2016. gadā
Lasīt Vairāk

Kā uzlabot savas dizaina prasmes 2016. gadā

Kāda jauna dizaina tīga jum vajadzētu pievienot avam lokam 2016. gadā? Ko darba devēji ī ti vēla ? Un vai tiešām ir ie pējam veidot avu dzīvi, kā arī karjeru?Jaunākajā Computer Art numurā 248 ir daudz...
Audekla glezna iesācējiem: labākie padomi
Lasīt Vairāk

Audekla glezna iesācējiem: labākie padomi

Laipni lūdzam Creative Bloq roka grāmatā par audekla gleznošanu ie ācējiem. Ja līdz šim galvenokārt e at trādāji avā kiču grāmatā vai uz papīra, pāreja uz audeklu var būt biedējoša izredze . Ši rak t ...
Vai britu dizaineriem pēc Brexit vajadzētu strādāt ārzemēs?
Lasīt Vairāk

Vai britu dizaineriem pēc Brexit vajadzētu strādāt ārzemēs?

Tūk tošgadniekiem, piemēram, man, ir neticami paveicie . av tarpēji ai tītā pa aule, kurā mē dzīvojam, niedz tau tāma globāla ie pēja , atšķirībā no tā, ko jebkura paaudze vēl nav pieredzēju i.Pēdējo ...