12 padomi dizaina karjeras papildināšanai

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 1 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 22 Jūnijs 2024
Anonim
Amazon PPC Management Step by Step Strategy for Beginners in 2022 – Amazon PPC Tutorial 2022
Video: Amazon PPC Management Step by Step Strategy for Beginners in 2022 – Amazon PPC Tutorial 2022

Saturs

Izveidot to strauji un konkurētspējīgā dizaina pasaulē nav viegli. Tāpēc mums ir pieejami visdažādākie resursi, sākot no Photoshop sukām un apmācībām, līdz bezmaksas 3D modeļiem un rokraksta fontiem.

Protams, labākās mācības nāk no pieredzes. Tāpēc mēs lūdzām 12 pasaules vadošos radošos prātus dalīties ar lielākajām atziņām, ko viņi līdz šim ir iemācījušies karjeras laikā.

Tālāk sniegtie padomi palīdzēs jums pašiem veidot dizaina karjeru nākamajā līmenī ...

01. Nepietiek ar klienta iepriecināšanu

"Lielākā mācība, ko esmu apguvis līdz šim, ir tas, ka nepietiek ar klienta iepriecināšanu," saka Sagi Havivs, ikonu dizaina firmas Chermayeff & Geismar & Haviv partneris.

"Dienas beigās jums, dizainerim, ir jālepojas ar rezultātu, un veids, kā to sasniegt, ir parādīt klientam tikai tās iespējas, kurām jūs ticat no visas sirds."


02. Nekad nepārtrauciet mācīšanos

"Mēs visu laiku mācāmies," atzīst APFEL līdzdibinātāji Kirsti Karters un Emma Tomass. "Nav tā, ka īpaši būtu viena liela mācība; zinātkāri, klausīšanās un sarunas nozīmē, ka jūs pastāvīgi uzzināt kaut ko jaunu."

03. Saglabājiet darbu un dzīvi atsevišķi

"Saprāta labad ir svarīgi, lai darbs un dzīve būtu nodalīti atsevišķi," mudina animators Džeimss Vignals, pazīstams arī kā "Mutanthands". "To ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt, kad esi radošs, jo ne vienmēr vari pilnībā noskaņoties, bet mēģini atstāt darbu darbā."

"Darbs garās stundās reti ir nepieciešamība. Šķiet, ka jūs vienmēr pabeidzat darbu tā vai citādi. Strādājot gudrāk, nevis grūtāk, jūs varat uzlādēt savas radošās baterijas, kas nodrošina daudz labāku gala rezultātu."

04. Darbs par brīvu nekad neatmaksājas


"Klientiem, kuri domā, ka dizainam jābūt lētam, nav patiesas izpratnes par to, ko tas var dot, un pēc tam ar viņiem nav iespējams strādāt," saka ilustrators Jonas Bergstrands no Problem Bob. "Maksa atspoguļo uzticību, kas tiek pievērsta dizainerim."

05. Jaunu prasmju apguve aptur stagnāciju

"Jaunu disciplīnu apgūšana ir lielisks veids, kā turpināt augt un atvērt jaunas durvis," konsultē dizaineris un mākslinieks Mets W. Mūrs no MWM Graphics.

06. Neklausieties pārāk daudz

"Cilvēku uzklausīšana un viņu teikto izklāšana un destilēšana ir tas, kā mēs iemācāmies un veidojam jēgpilnus zīmolus," saka DesignStudio Paul Stafford.

"Tomēr ir ierobežojums. Kad DesignStudio sāka darboties, mēs uzklausījām visus, ar kuriem tikāmies, bet es pa ceļam esmu iemācījies, ka jums pašiem jāpieņem lēmumi, pretējā gadījumā jūs vienkārši izveidosiet kaut ko tādu, kas jau ir uzbūvēts iepriekš. "

07. Nostājieties par savu darbu


"Ja mēs izdomājam koncepciju un stilu, kam ticam, mēs par to cīnāmies, pat ja klienti sākumā ir skeptiski," saka Gaute Tenold Aase, ANTI. "Un mums parasti ir taisnība. Pretējā gadījumā viņi nebūtu mūs pieņēmuši darbā."

08. Bizness ir pirmais

"Radošums ir vissvarīgākā lieta man," atzīst ilustrators Rods Hants, "bet, lai izveidotu veiksmīgu un ilgtspējīgu karjeru, vienmēr bizness ir jāuzņemas pirmajā vietā."

"Tas attiecas uz sevis izglītošanu visos uzņēmējdarbības aspektos, tostarp cenās, autortiesībās, līgumos un mārketingā. Biznesa puse ir tikpat svarīga kā darba radīšana."

09. Viss sākas ar labu ideju

"Mana lielākā mācība ir tāda, ka laba ideja rada vēl tūkstoš," norāda Purpose’s Stuart Youngs.

10. Atkārtoti izgudrojiet, lai saglabātu atbilstību

"Vienīgā konstante ir pastāvīgas pārmaiņas," saka Ričards Vailds, Vizuālās mākslas skola. "Es vienmēr esmu izgudrojis sevi, lai paliktu aktuāls. Ar šo maksu ir saistīta riska uzņemšanās, taču tas vienmēr padara manu dzīvi jēgpilnāku."

11. Nekas nepārspēj sarunu klātienē

"Tehnoloģijas ir ļāvušas man strādāt ar klientiem visā pasaulē," atspoguļo dizainers Glens Garrioks, "taču e-pastiem un zvaniem nevar pārspēt sēdēšanu pie galda, lai apspriestu ideju."

12. Katram jaunam projektam jābūt vislabākajam

"Viena no vissvarīgākajām mācībām, ko esmu iemācījies? Pret katru jaunu projektu izturēties tā, it kā tas būtu labākais manā karjerā," saka grafiskais dizainers Deivids Airejs.

"Nav svarīgi, kas ir klients vai kādai nozarei es projektēju. Es esmu atbildīgs par to, cik labs, cik interesants un cik veiksmīgs būs rezultāts."

Šis raksts pirmo reizi parādījās vislabāk pārdotajā grafiskā dizaina žurnālā Computer Arts. Abonējiet datormākslu šeit.

Mūsu Ieteikums
Izveidojiet kaleidoskopa efektu programmā Photoshop
Tālāk

Izveidojiet kaleidoskopa efektu programmā Photoshop

Ir daudz kolāžu veidošana rīku, taču nevien no tiem nav tik apmierinoš kā izveidot avu kolāžu, izmantojot Photo hop CC vai līdzīgu programmatūru. Iepriekš redzamai kaleido kopa efekt tika atklāt , mēģ...
7 labākās Mančestras aģentūru vietnes 2017. gadā
Tālāk

7 labākās Mančestras aģentūru vietnes 2017. gadā

Reiz bija laik , kad, lai jū nopietni uztvertu kā radošu aģentūru, jum bija jāatroda galva pil ētā - ideālā gadījumā Londonā, Parīzē, Berlīnē vai Ņujorkā.Bet šajā digitālajā dienā tagad ir pilnīgi ie ...
Anima 2
Tālāk

Anima 2

Ši kon olidētai atjauninājum ļauj daudz vieglāk pārvietotie ar detalizētiem viltotiem modeļiem, pozēt aktieru un aizpildīt liela aina . Un par piepra īto cenu ta ir ab olūti nozagt . Pa taiga pūļa ģen...