10 padomi kustīgu objektu skicēšanai

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 10 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 16 Maijs 2024
Anonim
🧠 HOW TO BE *VERY* CREATIVE! (4 tips)
Video: 🧠 HOW TO BE *VERY* CREATIVE! (4 tips)

Saturs

Lielākā daļa no mums ir zīmējuši un gleznojuši pozētus modeļus studijas telpās. Vai arī mēs esam ieskicējuši dzīvniekus taksidermijas kolekcijā. Var būt vieglāk uzzīmēt tādu objektu, kas nekustīgi atrodas kontrolētos gaismas apstākļos, taču rezultāti bieži var izskatīties nedzīvi un nedabiski, vairāk manekeni nekā cilvēks.

Ārstnieciskais līdzeklis ir doties ārā un medīt dabiskas pozas un autentisku apgaismojumu - īstus cilvēkus un dzīvniekus, kas ir dzīvi savā dabiskajā vidē. Tomēr kustīgu priekšmetu ieskicēšana no novērošanas ir milzīgs izaicinājums, kas var nomākt pat visspējīgāko mākslinieku. Šajā funkcijā es dalīšos ar savām 10 galvenajām stratēģijām, kā uzzīmēt kustīgus objektus.

01. Sāciet ar vienkāršiem rīkiem


Vienkāršākais uzstādījums cilvēku un dzīvnieku skicēšanai ir grafīta zīmulis vai lodīšu pildspalva un papīrs. Ja vēlaties pievienot kādu krāsu, varat izmantot nelielu ūdenī šķīstošu krāsainu zīmuļu komplektu, iespējams, dzeltenu okeru, sarkanbrūnu, tumši brūnu un melnu (dažas iespējas skatiet mūsu ceļvedī par māksliniekiem labākajiem zīmuļiem).

Tos var izšķīdināt ar ūdens suku (ar dobu rokturi uzpildāms instruments ar neilona uzgali). Man patīk, ka otra ūdens birste ir piepildīta ar ērtu fona krāsu, piemēram, tumši zilu vai melnu. Ir pieejami dažādi suku pildspalvas, kas ļaus jums ātri ieskicēt ar visām otas priekšrocībām, taču nav nepieciešams iegremdēties tintes vai krāsas rezervuārā.

02. Skices atslēgu pozas

Ja dzīvnieks vai persona ir nomodā un kustas, viņi ļoti ilgi nepaliks tajā pašā stāvoklī. Tāpēc kādu laiku novērojiet tos, pirms sākat zīmēt. Meklējiet raksturīgas pozas, pie kurām jūsu objekts turpina atgriezties. Mēģiniet sajust, cik ilgi viņi paliks katrā pozīcijā. Pat ja tas stāv, zirgs pārvietos svaru no vienas kājas uz otru, bet galu galā tas atgriezīsies pirmajā pozīcijā.


Sāciet sava papīra augšējā kreisajā stūrī un uzzīmējiet ātru mazu sīktēlu skices katrai raksturīgākajai pozai. Neuztraucieties ar dzēšanu, vienkārši sāciet gaismu un atstājiet pirmo darbības paziņojumu. Katra skice ir kā momentuzņēmums no nepārtrauktas darbības, kas notiek jūsu priekšā. Nelielu pētījumu kopums būs galveno pozu un kustības diapazona kopsavilkums.

03. Uzziniet struktūru

Ja vēlaties uzzināt no atmiņas, praktizējiet vienkāršotu skeletu kopēšanu un cilvēku un dzīvnieku strukturālos sadalījumus, kas kļūst par otro dabu. Ir svarīgi zināt skeleta pamatformas. Jūs varat pētīt diagrammas grāmatās, bet es labāk dodos uz muzeju ar labiem skeletiem un strādāt no tiem, jo ​​tikai tā jūs uzzināsiet trīs dimensijas. Kad jūs kādu skicējat, pārslēdziet acis uz rentgenstaru un iedomājieties, ko skelets dara zem tā.


04. Ļauj gulēt suņiem

Ja jums paveicas, jūs varat noķert dzīvnieku vai cilvēku, kurš guļ. Parasti suns gulēšanas pozu turēs 10 vai 15 minūtes, taču nekad nevar zināt, kad viņi mainīs pozīciju. Tā kā man nepieder suns, es bieži zīmēju un krāsoju ilkņus, kas pieder draugiem un paziņām. Bieži palīdz suni izvest pastaigā, pirms to ieskicē. Pastaiga nogurdina suni, lai tas apmestos. Turklāt, ja suns tevi tikai iepazīst, pastaiga padara suni ērtāku ar tevi.

05. Palikt neuzkrītošs

Kad es sēžu uz soliņa, restorānā vai koncerta auditorijā, es nevaru turēt skiču grāmatu tuvu redzes līnijai, jo molberta uzstādīšana nav iespēja. Tāpat man patīk palikt samērā neuzkrītošam.

Kad skiču grāmata ir manā klēpī, ir jāpārvar divi jautājumi - galvas bobošana un precizitāte. Lai izvairītos no galvas raustīšanās, es noliecu galvu uz priekšu līdz vidējam leņķim, un es noregulēju savas lasīšanas brilles pēc iespējas labākā leņķī, lai es varētu redzēt skici un uzsist ar acīm, lai redzētu objektu, nekustinot galvu. Lai uzlabotu precizitāti, jo es nevaru izstiept roku, lai veiktu redzes lieluma mērījumus, dēšanas posmā es veicu garīgās piezīmes par nogāzēm un izlīdzinājumiem.

06. Skices mūziķi

Mūziķi veido lieliskus priekšmetus, jo, lai arī viņi daudz pārvietojas, viņi atgriežas pie noteiktām pozām. Summa, kuru viņi pārvieto, ir ļoti atšķirīga, atkarībā no izpildītāja un instrumenta veida. Daži ir droši stabili - piemēram, īru flautisti, it īpaši, ja viņi spēlē mikrofonā.

Jāapzinās etiķete: Ja norises vietas ir brīvas, vai ārpus tām, vai krodziņā, vibe ir mierīgāka. Ja rodas šaubas par to, vai priekšnesuma laikā ir pareizi skicēt, tas nesāpēs jautāt. Ja varat, lūdziet atļauju nākt uz mēģinājumiem.

07. Izmēģiniet zibspuldzes tehniku

Ja jums ir darīšana ar ātru darbību, šeit ir sniegts padoms, kā padarīt acis darboties kā ātrgaitas kameru. Skatoties objektu, laiku pa laikam aizveriet acis. Pēdējā poza, kuru jūs ieskatījāties, dažu sekundes daļu laikā lidos jūsu īstermiņa atmiņā. Es šo pēctēlu saucu par “zibspuldzes skatienu”, un, lai ātri piezīmētu, parasti pietiek ar silueta vai ekstremitāšu stāvokļa atsaukšanu.

Tas var īpaši veiksmīgi darboties deju izrādēs un sporta pasākumos, kur jūs, iespējams, redzēsit atkārtotas darbības, un jums jau ir ideja par to, kā varētu izskatīties ekstrēmās pozas. Sākumā, izmēģinot šo tehniku, vienkārši mēģiniet ieskicēt to, ko jūs patiešām atceraties novērot. Laika gaitā jūs varēsiet atcerēties sīkāku informāciju par pozu.

08. Trenē atmiņu

Zināšanas, atmiņa un iztēle ir cieši saistītas. Vislielāko progresu var gūt, ja pārmaiņus izmantojat novērošanu, grāmatu studēšanu un atmiņu. Jūs varat uzzīmēt dzīvnieku no dzīves un pēc tam uzzīmēt šo pozu vēlāk savā skiču grāmatā tikai no atmiņas.

Pat ja šī atmiņas skice neizskatās ļoti labi, tā palīdz jums saskarties ar to, ko zināt un ko nezināt. Tad, atkal studijā, jūs varat papildināt savu zināšanu trūkumu, skicējot no darbības fotogrāfijām. Jo vairāk jūs varat internalizēt dzīvnieka struktūru, jo labāk jūs varat precizēt skici, kad persona vai dzīvnieks ir mainījis stāvokli.

09. Prakse ar draugiem

Mākslas draugi parasti neiebilst, ka tiek ieskicēti, jo viņi saprot, ko jūs mēģināt darīt. Tos var ieskicēt krodziņā, studijā vai restorānā. Restorānā jūs varat saņemt apmēram 15-20 minūtes pēc maltītes pasūtīšanas, kamēr jūs gaidāt ēdienu. Protams, visi neturēs uz vietas, kā arī vēlaties kaut ko pievienot sarunai.

Tas palīdz sēdēt sēdeklī ar labu apgaismojumu darbam un priekšmetam. Paskatieties uz skicējamo personu un ‘ap to’. Sarunājoties un žestu laikā padomājiet par to, kāda poza un stāja šim cilvēkam ir raksturīgākā.

10. Apmeklējiet zooloģiskos dārzus un saimniecības, lai ieskicētu dzīvniekus

Zooloģiskie dārzi piedāvā lielisku iespēju ieskicēt dzīvniekus, kurus savvaļā būtu grūti novērot. Dzīvnieki bieži atgriežas pie tām pašām pozām vai kustībām, lai jūs varētu tērēt vairāk laika savai skicei. Ja jūs runājat ar kādu no turētājiem, viņš var jums pastāstīt par dzīvnieka grafiku un barošanas kārtību, kā arī par to, kuras zoodārza daļas, visticamāk, ir vismazāk pārpildītas.

Ja zooloģiskajam dārzam ir lieli dzīvotnes stila korpusi, uz statīva varat iestatīt plankumainību, lai jūs tuvinātu detaļām. Saimniecības un lauksaimniecības izstādes piedāvā iespēju vērot tuvu mājdzīvnieku smalkos eksemplārus, ja vien jūs neuztraucat pūļus.

Aizraujošas Publikācijas
Dienas attēls: atšķetiniet Džozefs Viljams
Tālāk

Dienas attēls: atšķetiniet Džozefs Viljams

Datormāk la: pa tā tiet mum par projektu ... Džozef Viljam : Ta bija pašiniciatīva projekt . E gribēju pa pēlētie ar tilu, pie kura e joprojām trādāju, un patiešām virzīt to tik tālu, cik e varu. E ar...
LayoutIt! piedāvā velciet un nometiet Bootstrap darbplūsmu
Tālāk

LayoutIt! piedāvā velciet un nometiet Bootstrap darbplūsmu

LayoutIt! ir palai t beta ver ijā, nodrošinot līdzekļu izkārtojumu izveidei ar Boot trap, izmantojot vilkšana un nomešana a karni.Līdzautor Martn Kapeleto, arī uzņēmuma Entropeer līdzdibinātāj , pa tā...
Astropad 2.0
Tālāk

Astropad 2.0

A tropad ir lieli ki ievie ta lietotne. Lietojot kopā ar iPad Pro un Apple piediena jutīgo zīmuļa irbuli, ta dod jum kaut ko līdzīgu Cintiq. Viegli uz tādīt Nav manāma kavēšanā Precīza krā u atveidoša...