3 ‘nākamās lielās lietas’ dizainā, kuras vēl jānoņem

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 7 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 15 Maijs 2024
Anonim
TOP 4 kļūdas. Ko darīt, ja Matējums Kake Попсов un Eskimo Plaisā + Recepte.
Video: TOP 4 kļūdas. Ko darīt, ja Matējums Kake Попсов un Eskimo Plaisā + Recepte.

Saturs

Reizi tik bieži dizaineriem ir nepieciešams skaidrojums: šī gaišā, spīdīgā jaunā tehnoloģija - šī drosmīgā jaunā pasaule - visu mainīs.Tas radīs revolucionāru iespaidu par to, kā mēs strādājam, kā dzīvojam, kā cilvēki iesaistās mūsu zīmola kampaņās visos līmeņos.

Pēdējās desmitgades laikā šīs spēles mainošās inovācijas ir ietvērušas milzīgus VR / AR virzības uz priekšu, AI nepielūdzamo pieaugumu, palielinātu 3D drukāšanas pieejamību un strauji augošo lietu internetu (jeb IoT) - gudrus, savienotus objektus, kas atbalstiet katru savu iegribu darbā un mājās.

Tagad mēs nevēlamies būt naysayers vai sastapties kā 1990. gadu luddites, kas vaid, ka internets nekad nepieķers. Nav noliedzams, ka visas šīs dizaina tendences ir devušas dažas neticamas iespējas. Bet vai viņi ir mainījuši spēli tik ātri vai tik dramatiski, kā paredzēts? Nē vai vismaz, vēl ne.

Protams, saskaņā ar 2018. gada zinātniskās fantastikas vīzijām mums visiem vajadzētu zipēt uz lidaparātiem, izpētīt dziļo kosmosu un līdz šim mūs iznīcināt ar ļoti inteliģentiem robotiem. Arī tas nav noticis. Tomēr.


Lasiet tālāk, izpētot trīs lielākos priekšlaicīgas ažiotāžas piemērus pēdējos gados un ko tas nozīmē vidējam dizainerim ...

01. Virtuālā realitāte

Ja vien 2016. gadā jūs nedzīvosiet zem akmens, jūs nepalaidīsit garām VR ažiotāžu. Austiņas pēc austiņu nonākšanas tirgū ātri pēc kārtas - Oculus Rift, HTC Vive, PlayStation VR un pēc tam Microsoft piedāvājums “jauktās realitātes” HoloLens.

Tas notiek bez salīdzinoši lētām alternatīvām, kas izmantoja jūsu tālruni, sākot no Samsung Gear VR līdz Google Cardboard. Likās, ka VR ir šeit, lai paliktu. Bet kur mēs tagad esam?

Saskaņā ar neseno nozares izstrādātāju konferenci Spēļu izstrādātāju konferencē, VR vienkārši nav pacēlies patiesi vispārizglītojošā veidā - pat spēļu jomā. Zināmā attālumā vislielākā globālā parādība ir bijusi AR telpā: Pokémon Go.


Tas nenozīmē, ka zīmola kampaņās VR nav bijis pārsteidzoši izmantots, un, ja konteksts ir piemērots, ir daudz iespēju pašiem izveidot visaptverošu VR pieredzi. Bet vai tas vēl ir patiesi mainstream? Nē.

Facebook īpašumā esošais Oculus tikko atkal meta kauliņus, paziņojot par Oculus Quest, pirmajām pilnībā aprīkotajām austiņām, kas atbalstīs sešus brīvības pakāpes - tas nozīmē, ka jūsu galvas stāvoklis, slīpums un pagriešana ir pilnībā izsekota visā pieredzes laikā. Vai VR beidzot pārņems mūsu mājas 2019. gadā? Laiks rādīs.

02. Mākslīgais intelekts

Ja jūs esat viens no tiem dizaineriem, kurš baidās, ka AI roboti nozags jūsu darbu, vēl nav vajadzības panikā. Kaut arī lauka līderos ir bijuši daži fenomenāli pielietojumi, ikdienā AI publiskajām sejām - piemēram, Siri un Alexa - joprojām ir ceļš ejams, pirms mēs tos patiesi varam uzskatīt par inteliģentiem.

Zīmoliem viena no aizraujošākajām AI lietojumprogrammām ir tērzēšanas robotu forma, kas reāllaikā mijiedarbojas ar klientiem. Tādas bankas kā DBS, OCBC un Citibank aktīvi veic inovācijas šajā telpā, un nākamajos gados šādi šauri uz uzdevumiem orientēti roboti varētu paplašināties plašākās jomās. Bet tas vēl nav mainstream.


Ķīna salīdzinājumā ar lielāko daļu savu rietumu partneru ir daudz vieglāk izmantojusi AI un automatizācijas potenciālu. Viens piemērs ir Alibaba Cloud jaunākais jauninājums: ET Brain. Tā tika uzsākta 2018. gada sākumā ar dinamisku zīmola identitāti, ko veidoja Volfs Olins, un tā ir "inteliģenta, adaptīva tehnoloģiju platforma" - reālā laikā apstrādā milzīgu datu apjomu un mācās, kā notiek.

Kā paskaidrots iepriekš redzamajā videoklipā, ET Brain izmanto AI makro līmenī, iesaistoties pilsētas infrastruktūrā, sākot no satiksmes plūsmas, līdz vides pārvaldībai un beidzot ar veselības aprūpi. Neatkarīgi no tā, vai šis ieskats AI radītajā nākotnē jūs aizrauj vai biedē, ir atkarīgs no jūsu perspektīvas un filmas, kuras esat skatījies.

Vai dizainerus kādā brīdī nākotnē nomainīs roboti? Visticamāk ne. Bet AI varētu sniegt vairāk iespēju automatizēt kopīgus projektēšanas uzdevumus, atbrīvojot vairāk laika, lai iesaistītu radošās, problēmu risināšanas cilvēka smadzenes.

03. 3D drukāšana

Labi, tāpēc 3D drukāšana sākotnējā formā ir bijusi kopš 1980. gadu vidus - koncepcija nav jauna. Pēdējo gadu milzīgais satraukums vairāk saistīts ar tā arvien pieaugošo pieejamību un pieejamību. Kādreiz ražotājam bija milzīgs rūpnieciska mēroga ieguldījums, tagad to var nopirkt par zemāku cenu nekā augstākās klases viedtālrunis.

Drīzāk kā VR, dizaineri trakoja par 3D drukāšanu ne tik sen. Iespējas šķita bezgalīgas. 2015. gadā, satraukuma laikā, mēs šeit Creative Bloq izveidojām rakstu sēriju, tostarp iesācēju 3D drukāšanas ceļvedi. Pēc trim gadiem, vai 3D druka ir radikāli mainījusi dizainu? Erm, ne gluži.

Saskaņā ar mūsu māsas vietnes TechRadar labāko 2018. gada 3D printeru apkopojumu sākuma līmeņa izvēle ir M3D Micro - tas maksā dažus simtus mārciņu un ir pietiekami kompakts, lai sēdētu uz jūsu galda. Pat augstākas klases modeļi, piemēram, MakerBot Replicator + vai Ultimaker 2+, joprojām ir tikai daži tūkstoši. Tas nevar būt pieejamāks. Bet atkal, tāpat kā VR, ir bijis daudz uzmanības pievērsts tam, kā, un nepietiekami tam, kāpēc.

Papildus spēlēm un izklaidei VR piedāvā plašas iespējas apmācības telpā, īpaši militārajā un medicīnas nozarē. 3D drukāšana joprojām ir aizraujoša joma ražošanā un arhitektūrā, un tā var izrādīties revolucionāra medicīnas lietojumos, piemēram, protezēšanā un orgānu transplantācijā. Nepieciešamība ir, un tehnoloģija atvieglo risinājumu.

Vai jums ir nepieciešams 3D printeris vai VR austiņas, kas savāc putekļus jūsu dizaina studijā? Visticamāk ne. Vai jums vajadzētu to pasniegt projektā, jo jūs to varat? Nē. Bet, ja rodas pareizā radošā problēma, kurai šīm tehnoloģijām ir pilnīga jēga, tās nekad nav bijušas lētākas. Vienkārši neticiet ažiotāžai.

Interesanti Šodien
Bendžamins Hovarts par bipolāriem traucējumiem
Lasīt Vairāk

Bendžamins Hovarts par bipolāriem traucējumiem

Ši rak t ākotnēji tika publicēt 2014. gada Geek garīgā palīdzība nedēļa ietvaro , un tajā iekļaut Howarth 2015. gada atjauninājum .Divi teikumi ir mainījuši manu dzīvi."Vai jū domājat, ka jum var...
Datoru mākslas vāka konkurss: atklāts pēdējais 10 saraksts
Lasīt Vairāk

Datoru mākslas vāka konkurss: atklāts pēdējais 10 saraksts

Pagājušajā mēne ī Computer Art apvienojā ar D&AD New Blood, lai niegtu unikālu ie pēju noformēt mū u gaidāmā īpašā New Talent vāku.Pirm divām nedēļām mē atklājām garo 30 - un tagad varam atklāt ga...
Kā gleznot sarežģītu pilsētas vidi
Lasīt Vairāk

Kā gleznot sarežģītu pilsētas vidi

Tur ir daudz rīku, ka var palīdzēt padarīt vadāmu pat vi arežģītāko vide dizainu, ākot no īktēla līdz gala produktam.3D programma (šeit e izmantošu ketchUp) var racionalizēt proce u; kad jū ākat to ap...