Katram tīmekļa dizainerim vajadzētu pārbaudīt 6 mobilās lietotnes

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 3 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Maijs 2024
Anonim
KUKA.Sim 4.0 LAT Tīmekļa seminārs KUKA Nordic
Video: KUKA.Sim 4.0 LAT Tīmekļa seminārs KUKA Nordic

Saturs

Daudzi tīmekļa dizaineri nekad nedomā izmantot mobilās lietotnes, lai palīdzētu viņiem darbā. Bet jaunas mobilās lietotnes tiek izlaistas visu laiku, un ir viegli palaist garām kaut ko tādu, kas varētu būtiski mainīt jūsu darba veidu uz labo pusi.

Šajā ziņojumā mēs apkopojam dažas jaunākās un nesen atjauninātās mobilās lietotnes, kas varētu padarīt jūsu tīmekļa dizainu produktīvāku, efektīvāku un jautrāku. Un kurš gan to negribētu?

01. Dribbble (iOS)

Dens Cederholms un Rich Thornett, kuru 2009. gadā dibināja Dribbble, ir kļuvis par tīmekļa dizaineru izvēles vietu, kur dalīties ar dizaina, ar kuru viņi strādā, ielūgumiem (jeb “kadriem”), kā arī uzaicināt komentārus un diskusijas ap tiem. Bet varbūt pārsteidzoši, ka Dribbble nekad nav palaidis mobilo lietotni, lai papildinātu pakalpojumu ... līdz pagājušajam mēnesim.

Jauno Dribbble lietotni, kas pieejama App Store veikalā iPhone un iPad, var lejupielādēt bez maksas. Tas nodrošina mijiedarbību, piemēram, veiciet dubultskārienu, lai “patīk” un velciet, lai atsvaidzinātu, kā arī ātrāku pārlūkošanu un iPad sadalīto ekrānu, lai Dribbble būtu vieglāk izmantot jūsu ierīcēs.


Turklāt Handoff atbalsts nozīmē, ka jūs varat pārlūkot Dribbble, atrodoties ceļā, pēc tam to pašu saturu apskatīt atpakaļ darbvirsmā. Plus atbalsts Universal Links nozīmē, ka visas saites uz dribbble.com tiks atvērtas tieši lietotnē, nevis pārlūkprogrammā.

02. Skices spogulis (iOS)

Ja regulāri izmantojat Sketch, lai prototipētu savus tīmekļa dizainus, un jums ir iPhone vai iPad, kurā darbojas operētājsistēma iOS 9 vai jaunāka versija, ieteicams pārbaudīt Sketch Mirror. Šī iOS ekvivalenta lietotne no Sketch ļauj gandrīz reāllaikā priekšskatīt savus dizainus jebkurā iPhone vai iPad, izmantojot Wi-Fi tīklu, lai kur jūs atrastos.

Sketch Mirror ir optimizēts iPad Pro un atbalsta Split View un daudzuzdevumu veikšanu. Izmantojot skices spoguļa pārskatu, varat ātri pārlūkot mākslas lapas dažādās lapās, un, ja zaudējat savienojumu, lietotne automātiski pārslēgsies pēc atjaunošanas.


Sketch Mirror, kas ir saderīgs ar 3.8. Un jaunāku versiju, bez maksas ir pieejams lejupielādei no App Store.

03. Adobe XD mobile (iOS vai Android)

Adobe Experience Design CC vai Adobe XD, kas tika izlaists priekšskatījumā 2016. gadā, ir stieples un prototipu veidošanas rīks, kas ātri ir kļuvis par galveno Creative Cloud sastāvdaļu. Un tā pievienotā mobilā lietotne ļauj priekšskatīt savus dizainus gan iOS, gan Android ierīcēs.

  • 10 labākās dizaina aģentūru vietnes 2017. gadā

Ja MacOS izmantojat Adobe XD, darbvirsmā varat veikt izmaiņas dizainā un prototipos un redzēt tos reāllaikā visās mobilajās ierīcēs, kas savienotas, izmantojot USB. Alternatīvi, gan macOS, gan Windows 10 lietotāji var ielādēt Adobe XD dokumentus no Creative Cloud Files.Vienkārši ievietojiet savus XD dokumentus darbvirsmas mapē CC faili, pēc tam ielādējiet tos savās ierīcēs, izmantojot mobilo programmu Adobe XD.


Lietotne Adobe XD ir pieejama bez maksas lejupielādei no App Store operētājsistēmai iOS vai izmantojot Google Play Android ierīcēm.

04. 920 teksta redaktors (Android)

Android ir pieejami vairāki desmiti teksta redaktoru, taču 920 teksta redaktors ir mūsu iecienītākais. Ja rakstāt kodu uz maza ekrāna, vēlaties, lai redaktors būtu tīrs, viegls un atsaucīgs, un šis atzīmē visas šīs rūtiņas.

Ir arī dažas diezgan jaukas funkcijas: Multi Tab ļauj atvērt dažādus failus dažādās cilnēs, lai ērti pārslēgtos; ekrāna orientāciju var bloķēt horizontālā vai vertikālā stāvoklī; un ir daudz foršu saīsņu, piemēram, skaļuma regulēšanas taustiņu izmantošana, lai ātri pārslēgtu displeju vai paslēptu rīkjoslu.

Pēc noklusējuma 920 teksta redaktors atbalsta CSS, JavaScript, ASP, ActionScript, C / C ++, C #, Erlang, Frink, HTML / XML / WML, Java, JSP, Perl, PowerShell, PHP, Python un daudz ko citu.

05. 3. lieta (iOS)

Ja vien jūs neesat viens no retajiem tīmekļa dizaineriem, kurš dabiski ir lieliski organizēts, jums būs nepieciešama pienācīga lietotne, kas jāveic, lai sekotu līdzi saviem projektiem. Lietas pastāv jau kādu laiku, taču, ja jūs to iepriekš noraidījāt, ir vērts vēlreiz apskatīt jaunāko versiju Things 3.

Pamatojoties uz produktivitātes sistēmu, kas pazīstama kā GTD (Getting Things Done), lietām bija liels panākums tās izlaišanā 2008. gadā, pateicoties tīrai lietotāja saskarnei un vienmērīgai integrācijai ar citiem pakalpojumiem. Bet jaunākā versija veicina tā pievilcību vēl vairāk.

Galvenais akcents ir jauna integrācija jūsu kalendāra lietotnē (Google vai citā veidā), kas nozīmē, ka jūs varat skatīt gaidāmos uzdevumus kopā ar citām saistībām, tikšanās reizēm un atgādinājumiem. 3. lieta parāda arī jūsu progresu uzdevumu izpildē, izmantojot tukšu loku vizuālo metaforu, kas ir vairāk aizpildīta, jo tuvāk jūs to izpildāt.

06. Py (iOS vai Android)

Mācīšanās kodēt jaunu valodu, piemēram, Swift vai Python, neizklausās kā jautra darbība, taču Py to padara, pārvēršot to spēlē.

Piedāvājot vairāk nekā 1000 bezmaksas nodarbības, šī mobilā lietotne māca kodēt koduma lieluma, gamificētos gabalos, un ir arī sociālais elements, kas mudina jūs pabeigt apmācību.

Py, kas tika palaists 2016. gadā operētājsistēmā iOS, šomēnes tika palaists operētājsistēmā Android, lai gan tas vēl nav pieejams visās teritorijās. Pašlaik tā piedāvā iespēju apgūt Python, Swift, iOS izstrādi, datu zinātni, HTML, CSS, SQL, JavaScript un Java. Lietotni var bez maksas lejupielādēt un izmantot viena mēneša bezmaksas izmēģinājumam, pēc tam no jums tiks iekasēti 9,99 USD (aptuveni 7,70 GBP) mēnesī, lai turpinātu to izmantot.

Lejupielādējiet to no App Store iOS ierīcēm vai izmantojot Google Play Android ierīcēm.

Redaktora Izvēle
Lightroom vs Photoshop: kas ir labākais?
Atklāt

Lightroom vs Photoshop: kas ir labākais?

PĀRIET UZ: Ka ir Lightroom? Ka ir Photo hop? Lightroom priekšrocība Photo hop priekšrocība Izmantojot Photo hop un Lightroom Lightroom v Photo hop: cenu noteikšana Lightroom v Photo hop01. Ka ir Ligh...
7 web dizaina kļūdas, ko pieļauj katrs iesācējs
Atklāt

7 web dizaina kļūdas, ko pieļauj katrs iesācējs

Ek perimentēšana un kļūdu pieļaušana ir varīga mācību a tāvdaļa. Katru gadu univer itāte pa niedzēja darbā e redzu, kā jaunie tudenti avā tīmekļa dizaina darbā pieļauj tāda paša kļūda . Ceram , ka šei...
Izstrādājiet portfeli, kas iesaiņo perforatoru
Atklāt

Izstrādājiet portfeli, kas iesaiņo perforatoru

E katru dienu kato daudzu radošo CV un portfeļu avā darbā Fanta y, aptverot plašu di ciplīnu un talantu loku. Tā kā to ir tik daudz, man bija jāiz trādā tratēģija, ka man ļautu ātri pateikt, vai dizai...