Pieci visu laiku lielākie CG kosmosa kuģi

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 28 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Maijs 2024
Anonim
The long Trip Back to the Gnosis Elite: dangerous
Video: The long Trip Back to the Gnosis Elite: dangerous

Saturs

Kopš kino pirmajām dienām filmu veidotāji un skatītāji ir savstarpēji aizrāvušies ar Kosmosu. Iedvesmojoties no Žila Verna un H. G. Vellsa 19. gadsimta darbiem, kino parādījās periodā, kad “zinātniskās romantikas” bija augšupejā.

Jau 1902. gadā franču režisors Žoržs Meljess žurnālā Le Voyage dans la Lune iepazīstināja ar savu zinātniskās romantikas vai zinātniskās fantastikas redzējumu, kā mēs to tagad zinām.

Méliès gadījumā kuģis, kurā bezbailīgie kosmosa tūristi devās uz Mēnesi, bija nekas cits kā pārāk liela izmēra lode, bet, kino un zinātnei attīstoties, arī kosmosa kuģi, kas noteica katru zinātniskās fantastikas laikmetu.

Lengs Lūkasam

Līdz 1929. gadam kosmosa kuģis bija ieguvis atpazīstamāku formu, un Frica Langa grāmatā Frau im Mond mēs redzam kuģi, kas stāv vertikāli, ar konisku degunu un sēž uz četriem pastiprinātājiem - patiesībā tas izskatās ārkārtīgi tuvu raķetēm, kuras izmantoja pirmās Vostok un Mercury misiju vadītās kosmosa programmas.

50. un 60. gados lidojošais šķīvītis bija iekļuvis populārajā daiļliteratūrā, ar tādām filmām kā Forbidden Planet un The Day The Earth Stood joprojām tika popularizēti ceļojumi pa diskiem, un 60. gadu beigās Stenlijs Kubriks no jauna definēja mūsu redzējumu par ceļojumiem kosmosā. atkal kā 2001. gads: Kosmosa odiseja (un tās ikoniskais kosmosa kuģis Auns Ib) apbūra filmu skatītājus visā pasaulē. (Šajā laikmetā televīzija iesaistījās arī tādos šovos kā Star Trek un Flash Gordon, kas pārcēlās uz TV no iepriekšējiem filmu seriāliem.)


70. un 80. gadi mums atnesa tādus kā Zvaigžņu kari, Battlestar Galactica un Alien sēriju, un līdz ar tiem kosmosa kuģus, kas kļūtu tikpat ikoniski kā jebkurš vadošais varonis.

CG rītausma

Kuģi šajās filmās un šovos bija izcili darbi, taču tieši CG vēstīja par jaunu zinātniskās fantastikas efektu laikmetu, un pēdējo 20 gadu laikā mēs esam redzējuši arī dažus no mūsu iecienītākajiem veco kuģu veidiem. daudz satriecošu jaunu kosmosa kuģu, kas tiek iepazīstināti ar TV un kino.

Tā kā tas būtu paredzami blāvs gadījums, ja mēs to nedarītu, mēs esam izvēlējušies izlaist tos CG kuģus, kuru pamatā bija agrāki miniatūri modeļi (piemēram, X-Wing un Battlestar Galactica), un šajā rakstā mēs atzīmējam mūsu top 5 kosmosa kuģi CG, kā arī redzamie dizaineri un studijas, kas tos iztēlojās.

05. Starfury


Šis ir paredzēts kosmosa kuģa puristiem. Tas, iespējams, nav kuģis, kas sākotnēji nāktu prātā, bet, ja ņemat vērā, ka šis CG darba gabals tika izveidots pirms 20 gadiem, un TV šovam Babylon 5’s Starfury bija patiesi revolucionārs VFX darbs.

Tagad mēs esam pieraduši, ka TV budžets ir tur augšā ar daudzu filmu budžetiem, taču, kad Babylon 5 tika ražots, VFX komanda joprojām strādāja pie Amigas.

Izveidojuši Stīvs Burgs (dizainers) un Rons Torntons (Foundation Imaging līdzdibinātājs), Starfury noteikti pamāj ar dažiem klasiskiem pagātnes kosmosa kuģiem, īpaši uz Star Wars X-Wing un Gunstar no The Last Starfighter. Tomēr tie drīzāk ir tiešs veltījums, tomēr dizaineru komanda tos minēja kā iedvesmu, nevis kaut ko slīpāku.

Slēpts dārgakmens

Izmantojot LightWave 3D, Rons Torntons bija atbildīgs par visu CG darbu kuģu modeļos, un tā kā dažās izstādes ainās uz ekrāna bija redzams liels skaits amatniecības, dizainparaugi bieži tika mainīti, lai modeļa daudzstūra skaits būtu minimāls (Amigas , atcerieties).


Neskatoties uz vecumu un faktu, ka tas, iespējams, neatstās mūsdienu TV šovu un filmu sarežģītos CG veidojumus, The Starfury ir slēpta pērle CG zvaigžņu kuģu dizaina annālos un ir cienīgs papildinājums mūsu sarakstā.

04. C-21 (pūķa uzbrukuma kuģis)

2009. gada 3D grāvēju Avatārā ir dažas nopietnas dusmas, un lielāko daļu tā nodrošina viena no kino vissliktākajiem kosmosa kuģiem - Dragon Assault Ship.

Pulkvedis Miless Kvaričs ir kuģa komandieris, un viņš būtībā lido apkārt Pandorai, nopietni sadusmojies un nošauj visu, ko redz (vai kāds tiešām var atcerēties sižetu; vai tam tiešām bija nozīme?).

Kuģi izveidoja Weta Digital, un filmas tapšanā atradās satriecoša skaitļošanas jauda (Avatar tapšanā netika izmantotas Amigas). Lai padarītu Avatar Weta izveidotu 10 000 kvadrātpēdu serveru fermu, izmantojot 4000 Hewlett-Packard serverus (un, lai jūsu starpā būtu patiesi nekaunīgi, tas ir 35 000 procesora kodolu, 104 terabaitu RAM un trīs petabaitu NAS).

03. 9. apgabala mātes kuģis

Nākamais kosmosa kuģis mūsu nolietotajā ir mātes kuģis no Nila Blomkampa režijas debijas 9. apgabala. Un, kad Blomkamps pirms kļūšanas par direktoru sākotnēji turpināja 3D animācijas un dizaina karjeru, nav pārsteigums redzēt, ka 9. apgabals iekļauj mūsu sarakstu.

Sākotnēji šajā nozarē kā VFX mākslinieks sāka darboties dzimtajā Dienvidāfrikā, Blomkampa režijas stils pārvērtās par lo-fi cinéma vérité kombināciju, apvienojumā ar augstas klases CG ražošanu. Un 9. apgabalā šī kombinācija noveda pie visautentiskākajiem zinātniskās fantastikas kadriem, ko esam redzējuši uz lielā ekrāna.

Sadarbībā ar Pīteru Džeksonu Blomkamps varēja realizēt savu redzējumu par lielu filmas VFX kadru daļu, izmantojot Džeksona līdzdibinātāju Weta Digital.

Halo aizturēts

Sākotnēji pāris bija plānojis strādāt pie Halo franšīzes, taču, kad tas bija jāaptur, viņi sāka darbu pie 9. apgabala - projekta, kuru Blomkamps kopā ar Terri Tatchell uzrakstīja.

Weta Digital izstrādāja milzīgo mātes kuģi (kura svars ir milzīgs 2,5 km diametrā), kas ir filmas izcilais kosmosa kuģis, un tas viss, vienlaikus pieliekot Džeimsa Kamerona iemiesojumam Avatar.

02. Rāmums

Ar tikai 14 epizodēm un filmu zem siksnas Džosa Viedona Firefly ir sasniedzis milzīgu kultu kopš tā pirmizrādes 2002. gadā, un izstādē redzamo kuģi - kuru viņš arī izstrādāja - Vaidons raksturo kā "desmito varoni". šovs.

Serenity tika izveidots sadarbībā ar ražošanas dizaineri Carey Meyer un vizuālo efektu vadītāju Loni Peristere no Zoic Studios. Šķiet, ka kuģa dizainu vienādās daļās iedvesmo kukaiņu un putnu īpatnības, un ir pārspēta sajūta, kas lieliski atbilst kosmosa rietumu žanram, pie kura pieder Firefly.

No tehniskā viedokļa lielākā daļa kuģa ainu tika renderētas LightWave 3D formātā, un citas kuģa izveidē izmantotās lietotnes ietvēra Maya un mentālo staru renderēšanai, Adobe Photoshop un Body Paint tekstūrai, kompozīciju pabeidzot, izmantojot Combustion un Adobe After Effects.

01. Prometejs

Alien ir spēcīgs mantojums kosmosa kuģu projektēšanas jomā. Sākot ar Nostromo līdz ASV Sulaco līdz pamestajam kuģim Engineer, Ridlijs Skots kopā ar tādiem dizaineriem kā Rons Kobs, Artūrs Makss un Kriss Foss uz lielo ekrānu ir atvedis dažus no kino ikoniskākajiem kuģiem. Tomēr attiecībā uz CG kuģi mums nav jāmeklē tālāk par identisko kosmosa kuģi Prometejs, kas parādījās svešzemju sāgas pēdējā daļā.

Pēc Arthur Max projektēšanas kuģis pēc tam nonāca CG ražošanā MPC vizuālo efektu uzrauga Charley Henley vadībā. Prometejs tika uzbūvēts Maijā, un viena no izaicinošākajām kuģa īpašībām bija tā dzinēji.

"Tam bija četri milzu dzinēji, kas varēja pagriezties uz divām rokām," paskaidro Henlijs. “Kosmosa lidojumā viņi tiek atgriezti, lai izmantotu jonu dzinējspēkus. Uz lejas uz planētas tie varētu būt vairāk Harrier jump jet stila. Nonākot zemē, viņi varēja šūpoties uz priekšu, lai dotu viņiem bremzēšanu. ”

  • Visus šīs sērijas rakstus skatiet šeit.

Laimē ceļojumu uz Losandželosu!

CG meistari ir konkurss ES iedzīvotājiem, kas piedāvā iespēju vienā un tajā pašā laikā strādāt kopā ar vienu no 2000AD ikoniskākajiem varoņiem: Rogue Trooper.

Mēs aicinām jūs izveidot komandu (līdz četriem dalībniekiem) un pievērsties tik daudzām mūsu četrām kategorijām, cik vēlaties - virsrakstu secība, galvenie kadri, filmu plakāti vai idejas. Lai iegūtu pilnīgu informāciju par to, kā ievadīt un saņemt savu sacensību informācijas paketi, dodieties uz Masters of CG vietni tūlīt.

Piedalies konkursā jau šodien!

Pavadīja Šodien
Jūsu 80. gadu alt-rock varoņi kļūst par komiksu villiešiem
Lasīt Vairāk

Jūsu 80. gadu alt-rock varoņi kļūst par komiksu villiešiem

Anarhi kajam māk liniekam Mie niekam Bilijam šķiet, ka viņa izvēlētā tēma ir popkultūra ajaukumi. Jau izveidoji popmāk la izdruka , kurā Čārlza Bukov ka citāti tika ajaukti ar Roja Lihtenšteina atšķir...
Labākie bezvadu lādētāji, lai saglabātu jūsu ierīces
Lasīt Vairāk

Labākie bezvadu lādētāji, lai saglabātu jūsu ierīces

Labākie bezvadu lādētāji ir lieli k veid , kā nodrošināt, ka diena vidū tālruni un citi īkrīki neizlādēja . Uzlieciet vienu uz ava galda, un jū varat pārliecinātie , ka jū u ierīce tiek pa tāvīgi uzlā...
Entonijs Burils
Lasīt Vairāk

Entonijs Burils

Pēc grafi kā dizaina tudijām Līd a Politehnikumā Anthony Burrill ieguva grafi kā dizaina maģi tra grādu Londona Karali kajā māk la koledžā. Viņš radīja kla i ku darbu klientiem, to tarp Londona metro,...